آموزش سئو مستر آموز

پرسپولیس 0 – 0 نسف قارشی ; صعود پرسپولیس با ۱۰ امتیاز به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس با کسب تساوی مقابل نسف‌قارشی ازبکستان صعود خود از گروه C لیگ قهرمانان آسیا را به مرحله حذفی این رقابت‌ها قطعی کرد.

به گزارش آسمونی ، دیدار تیم‌های نسف‌قارشی ازبکستان و پرسپولیس در چارچوب هفته پنجم از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه مرکزی قارشی آغاز شد که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

ترکیب نسف‌قارشی:

بوبور عبدوخالیکف، ایسلوم کنجبائف (کران ــ 62)، جسور خاسونوف (شاروف موخیدینوف ـ 88)، ایلهوم رشیدخانف، عزیزجان گنیف (دونیر نارزولائف ــ 78)، ادیلیجون خاموروبکوف، سیدولورخماتف، عمر اشموراداف، ایگور گولبان، اسلاوکو لوکیچ، سنجر کوواتف.

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، سید جلال حسینی، صادق محرمی، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی (احمد نوراللهی ــ 69)، وحید امیری (شایان مصلح ــ 86) و علی علیپور (بشار رسن ــ 1+90).

نیمه اول

دقیقه یک: ارسال فرشاد احمدزاده روی دروازه نسف با ضربه سر سیامک نعمتی همراه شد که ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 28: بازی دو تیم گره خورده بود و با پاس‌های بلند و درگیری در میانه زمین پیگیری می‌شد، اما پرسپولیسی‌ها حمله‌ای ترتیب دادند که با متوقف شدن سیامک نعمتی، داور در موقعیتی مناسب چسبیده به محوطه خطا اعلام کرد. این موقعیت می‌توانست فرصت خوبی برای گلزنی پرسپولیس باشد، اما داور تصمیم خود را عوض کرد و اجازه استفاده پرسپولیسی‌ها از این موقعیت را نداد.

دقیقه 39: ارسال خطرناک روی دروازه پرسپولیس می‌توانست روی دروازه بیرانوند خطرساز شود که مدافعان پرسپولیس توپ را دور کردند.

دقیقه 43: پاس خوب صادق محرمی برای علی علیپور به موقعیت خوبی برای گلزنی تبدیل شد، اما ضربه مهاجم پرسپولیس با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه 51: ارسال تندوتیز احمدزاده از جناح راست با ضربه بی‌دقت نعمتی که در محوطه جریمه نسف‌قارشی نواخته شد، به اوت رفت.

دقیقه 66: پاس در عرض علیپور در پشت محوطه جریمه پرسپولیس به ربیع‌خواه رسید که این بازیکن با ضربه بغل پایش فقط عبدوخالیکف را گرم کرد.

دقیقه 82: محسن ربیع‌خواه اولین اخطاری پرسپولیس در این بازی بود.

دقیقه 71: ضربه فنی نوراللهی از پشت خط کناری محوطه جریمه نسف‌قارشی با عکس‌العمل به‌موقع عبدوخالیکف راهی کرنر شد.

دقیقه 79: ضربه علیپور از زاویه بسته در دستان دروازه‌بان نسف‌قارشی قرار گرفت.

دقیقه 83: کامیابی‌نیا از فاصله 30متری ضربه بلند و دقیقی را به‌سمت دروازه نسف‌قارشی روانه ساخت که می‌رفت روی غافلگیری عبدوخالیکف دروازه تیم میزبان باز شود، اما او در آخرین لحظه توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 87: ارسال احمدزاده از جناح راست با استپ سینه نوراللهی و ضربه محکم او همراه شد که دروازه‌بان نسف‌قارشی با مشت‌های خود توپ را به زمین برگرداند.

دقیقه 3+90: احمد نوراللهی به‌خاطر بازی خطرناک با کارت زرد داور جریمه شد.

پرسپولیس با این تساوی 10امتیازی شده صعود خود را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا قطعی کرد.

منبع: تسنیم

نظر خودتان را ارسال کنید