غلامرضا صنعتگر دوباره در بيمارستان بستری شد

به گزارش آسمونی:غلامرضا صنعتگر خواننده پاپ کشورمان باز هم در بیمارستان بستری شد. این خواننده بندرعباسی که با قطعه ارزشی «میشه ضامنم تو باشی» به شهرت رسیده بود، به دلیل بیماری ناشی از مشکلات کبد، چندین بار شیمی درمانیشده است.

صنعتگر در گفتگو با خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به این موضوع گفت: متاسفانه باز هم به دلیل نوسان فشار خون در بیمارستان امام خمینی(ره) بستری شدم. طبق گفته پزشکان باید روند درمانی جدیدی را آغاز کنم.

این خواننده در خصوص چگونگی بستری شدنش اظهار کرد: در چند روز گذشته حال مساعدی نداشتم. اوایل هفته، آقای قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت کمیسیونی را تشکیل داد و در نهایت به این نتیجه رسید که من را بستری کنند.

صنعتگر ادامه داد: امروز به دستور وزیر بهداشت در بیمارستان امام خمینی(ره) بستری شدم. آزمایش های مختلفی دادم و فشارم 25/5 روی 23 بود. امیدوارم زودتر کارهای درمانی من انجام شود و بتوانم مرخص شوم.

صنعتگر همچنین به انتقاد از هم صنفانش پرداخت و خاطر نشان کرد: آن اوایل که بیمار بودم، خیلی ها به سراغم آمدند و وعده های فراوان دادند که کمکت می کنیم؛ اگر آن ها وعده بیهوده نمی دادند، حداقل تا این لحظه من بیشتر به کار های خودم رسیدگی می کردم و طبیعتا حالم بهتر بود. همان هایی که به من وعده داده بودند، دیگر خبری ازشان نیست و حالا کنار رفته اند

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید