معلوم‌ نیست آمار ۸۴ درصدی مخاطبان تلویزیون از کجا آمده!

به گزارش آسمونی:صداوسیما به تازگی اعلام کرد که 85درصد مخاطب دارد، درباره صحت و سقم این نتیجه با فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران به گفت و گو نشستیم.

یکی دیگر از نمایندگان کمیسیون فرهنگی به نظرسنجی صداوسیما درباره تعداد مخاطبان این رسانه و سیاستگذاری‌های این سازمان واکنش نشان داد.

فاطمه ذوالقدر، نماینده مردم تهران گفت: ما تعامل خوبی با صداوسیما و آقای علی عسگری داریم و جلسات متعددی برگزار کردیم.

وی ادامه داد: ما بارها خواستیم که واقعیت جامعه در سریال های تلویزیونی نمایش داده شود و هزینه های زیاد نیاز ندارد.

این نماینده مجلس گفت: باتوجه به قضیه تهاجم فرهنگی باید برای دختران و پسران جوان  سریال های سرگرم کننده ای ساخته شود.

ذوالقدر ادامه داد: در گذشته سریال های طنز و سریال های اجتماعی بیشتر ساخته می شد، این سریال ها مردم را از خیابان ها جمع می کرد و برای آنها سرگرمی خوبی بود.

وی درباره این نظرسنجی گفت: من نمی دانم این نظرسنجی به چه طریقی بدست آمده، من جامعه آماری را نمی شناسم شاید این نظر سنجی بین افراد بالای 50 سال صورت گرفته است. این افراد همیشه در خانه هستند،  مثلا مادر من همیشه در خانه تلویزیونش روشن است.

ذوالقدر در ادامه گفت: انتظار صداوسیما ساخت برنامه های جذاب است، به طور مثال برای ایام عید خیلی مهم است که سریال های سرگرم کننده ساخته شود.

این عضو کمیسیون فرهنگی ادامه دارد: نمایندگان مردم تهران حدود یک سال بود که نمی توانستند در شبکه‌های تلویزیونی خودمان حضور داشته باشند، مثلا ما می خواستیم که در شبکه پنج سیما و در برنامه تهران بیست مانند سایر نمایندگان شهرستان ها از عملکرد خود بگوییم.

ذوالقدر گفت: اما اکنون تعامل ما با صداوسیما بیشتر از گذشته شده است.

منبع: خبر فوری

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید