آموزش سئو مستر آموز

برانکو: از برد مقابل الوصل خیلی خوشحالیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برتری مقابل الوصل را عاملی برای خوشحالی سرخپوشان دانست.

به گزارش آسمونی ،‌ برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل الوصل امارات اظهار داشت: از این برد خیلی خوشحالیم. این بازی هم برای ما و هم برای الوصل بسیار مهم بود. به بازیکنانم بابت برد و بازی خیلی درخشانی که انجام دادند، تبریک می‌گویم. به هواداران بی‌شمارمان اعتقاد دارم که پرتعداد آمدند، تشویق‌مان کردند و شادی را به ما برگرداندند.

بازگشت‌مان بعد از دربی نشان‌دهنده شخصیت بزرگ تیم ماست
وی در ادامه افزود: آن چیزی که باعث خوشحالی ما و بازیکنان است، این بود که 2 بر صفر پیروز شدیم. بعد از واگذاری بازی در دربی، بازیکنان ما خیلی زود برگشتند و اینجاست که شخصیت یک تیم بزرگ را نشان دادند. بازی ما خیلی خوب بود و صبور بودیم و با سماجت و مستمر در کارمان و دقت در پاسکاری‌ها پیش می‌رفتیم.

بازی امروز آن چیزی است که همیشه باید از خودمان ارائه بدهیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازی کاملاً متفاوتی با بازی مقابل استقلال داشتیم، چون ما در آن مسابقه بازی خودمان را انجام ندادیم، توپ‌های بلند زیادی ارسال کردیم و بازی امروز آن چیزی است که همیشه باید از خودمان ارائه بدهیم. ما 90 دقیقه کامل بازی را تحت کنترل‌مان داشتیم و دو گل زدیم، اما موقعیت‌های بسیار زیادی دیگری هم خلق کردیم. تنها انتقادی که می‌توانم بکنم، این است که در لیگ قهرمانان آسیا نباید این تعداد موقعیت را از دست داد. بازی بعدی همه چیز را می‌تواند تعیین کند و ما با خوش‌بینی فراوان به دبی می‌رویم.

منبع: تسنیم

نظر خودتان را ارسال کنید