ولایتی: خبر استعفای فرهاد رهبر فضاسازی است

به گزارش آسمونی:رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: همکاری تنگاتنگی بین من و فرهاد رهبر، معاونان وی و مدیریت اجرایی و علمی دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد.

به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، علی‌اکبر ولایتی صبح امروز در حاشیه چهارمین همایش مرجعیت علمی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درخصوص شایعه استعفای فرهاد رهبر از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این حرف کاملا نادرست است ما از وجود فرهاد رهبر به عنوان یک فرد باتجربه و عالم که سابقه بسیار ارزشمندی در مدیریت دانشگاه دارد، استفاده می‌کنیم.

وی افزود: یکی از موفق‌ترین دوره‌های ریاست دانشگاه تهران زمانی بود که فرهاد رهبر رئیس این دانشگاه بود.

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: وی سابقه معاونت رئیس‌جمهور در سازمان برنامه و بودجه را دارد و استاد تمام دانشگاه است.

ولایتی تاکید کرد: ما از اینکه فرهاد رهبر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی را برعهده دارند، خوشحالیم و همکاری تنگاتنگی بین من،  فرهاد رهبر، معاونان و مدیریت اجرایی و علمی دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد و چنین موضوعی به هیچ وجه صحت ندارد.

وی با اشاره به فضاسازی‌ها و شایعات موجود پیرامون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این فضاسازی‌ها، القای شبهه از سوی کسانی است که منافع آنها در دانشگاه آزاد اسلامی به خطر افتاده است.

منبع: مهر

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید