گریه های امیلیا کلارک بخاطر صحنه های جنسی بازی تاج و تخت + بیوگرافی و عکس

امیلیا کلارک در جدیدترین مصاحبه اش در نوامبر 2019 گفته است پیش از رفتن مقابل دوربین برای گرفتن برخی صحنه‌ های جنسی، از شدت فشار و شرم اشک‌ هایش جاری می‌شد و گریه می‌کرد.

امیلیا کلارک-emilia clarke

امیلیا کلارک-emilia clarke

امیلیا کلارک بازیگر انگلیسی که بیشتر برای ایفای نقش دنریس تارگرین در مجموعه تلویزیونی فانتزی قرون وسطایی بازی تاج‌ و تخت که از شبکه اچ‌بی‌او پخش میشد شناخته شده است. آسمونی بیوگرافی و جدیدترین خبرهای مربوط به امیلیا کلارک را گرداوری کرده که در ادامه می بینید.

مصاحبه جدید امیلیا کلارک

مصاحبه جدید امیلیا کلارک

امیلیا کلارک در جدیدترین مصاحبه اش در نوامبر 2019 گفته است پیش از رفتن مقابل دوربین برای گرفتن برخی صحنه‌ های جنسی، از شدت فشار و شرم اشک‌ هایش جاری می‌شد و گریه می‌کرد.
کلارک بازیگر نقش ملکه دنریس تارگرین گفت: «من قرارداد بستم و آنها فیلمنامه را برایم فرستادند. وقتی متن را می‌خواندم و به برخی صحنه‌ ها می‌رسیدم، آه از نهادم برمی‌آمد. تازه درسم تمام شده بود و فکر می‌کردم این شغل من است. با خودم می‌گفتم اگر این صحنه در فیلمنامه هست، حتما به آن نیاز بوده است. پس هیچ چیز را جدی نمی‌گیرم و خیلی خونسرد با موضوع برخورد می‌کنم.»

بیوگرافی امیلیا کلارک

بیوگرافی امیلیا کلارک

امیلیا ایزابل یوفمیا رز کلارک در تاریخ ۲۳ اکتبر سال ۱۹۸۶ در لندن ، انگلستان متولد شد و در برکشر بزرگ شد. پدرش یک مهندس صدا در تئاتر بود و مادرش یک تاجر، و برادر کوچکتر او نیز در سیاست تحصیل کرده است.

 او پس از دیدن اجرای موزیکال نمایش در قایق‏ که پدرش طراح و مهندس صدای آن بود وارد حرفهٔ بازیگری شد.

کلارک تحصیل کردهٔ مدرسه رای سنت آنتونی‏ می‌باشد. وی آموزش متوسطه خودش را در آکسفورد ادامه داد و در ادامه توانست مدرک فارغ‌التحصیلی خود را از سنت ادوارد آکسفورد‏ دریافت کند. او در همان زمان توانست در دو نمایشنامه مشارکت داشته باشد.

امیلیا کلارک و دنیای بازیگری

امیلیا کلارک و دنیای بازیگری

امیلیا اولین نقش خود در تئاتر را در سنت ادواردز و مرکز درام لندن در سال ۲۰۰۹ شروع کرد و در تلویزیون نیز در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی دکترها بازی کرده، و در سال ۲۰۱۰ در فیلم حمله تریاسی‏ ایفای نقش نمود. مدت کوتاهی پس از آن، او برای بازی در مجموعه تلویزیونی بازی تاج‌وتخت انتخاب شد. در سال ۲۰۱۱، او جایزه Ewwy را به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال درام برای نقش خود به عنوان دنریس تارگرین را به دست آورد.

در سال ۲۰۱۲، کلارک در فیلم Spike Island ظاهر شد. وی اولین گام خود را در صحنه برادوی در مارس/آوریل ۲۰۱۳ با اجرای یکی از نقش‌های نخست در صبحانه در تیفانی برداشت. امیلیا کلارک در فیلم دوم هِمینگوِی‏ در کنار جود لا ایفای نقش می‌کند. این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو در ماه سپتامبر اکران شد. کلارک در فیلم نابودگر: پیدایش به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی در نقش سارا کانر ایفای نقش کرده است. از جمله کارهای او می‌توان به من پیش از تو اشاره کرد.

امیلیا کلارک و ست مک فارلن

امیلیا کلارک و ست مک فارلن

در سال ۲۰۱۲ امیلیا کلارک با ست مک‌فارلن کمدین و فیلمساز رابطه‌ای را آغاز می‌نماید که تنها ۶ ماه دوام می‌یابد با این احوال و پس از این جدایی آنها همچنان دوستان نزدیکی باقی ماندند. از اکتبر ۲۰۱۵ میلادی، کلارک در منطقه همپستید لندن ساکن است. در سال ۲۰۱۶ نیز یک خانهٔ جدید را در ونیز بیچ لس‌آنجلس خریداری نمود. در سال ۲۰۱۴ و توسط خوانندگان مجله آسک‌مَن‏ (از مرد بپرس) با عنوان خواستنی‌ترین زن جهان شناخته شد. همچنین در سال ۲۰۱۵ نیز به عنوان شهوت‌انگیز ترین زن زندهٔ جهان توسط مجله اسکوایر‏ انتخاب گردید. در سال ۲۰۱۷ میلادی و به مناسبت سالروز جهانی و بین‌المللی زنان، سرمقاله‌ای از کلارک در مورد فمنیسم مدرن و تشویق برابری جنسیتی در هاف‌پست انگلستان چاپ گردید. امیلی کلارک در نسخه ۱۳ ژولای سال ۲۰۱۷ رولینگ استون به عنوان تصویر برگزیده صفحهٔ نخست انتخاب گردید. در مصاحبهٔ داخلی همان شماره وی اعلام کرد که در ۱۰ ژولای ۲۰۱۶ پدرش را به دلیل سرطان از دست داده است.

چند واقعیت در مورد امیلیا کلارک

چند واقعیت در مورد امیلیا کلارک

اگر بازیگر نمی‌شد، معمار، خواننده یا طراح گرافیک می‌شد.
در مدرسه به خاطر مدل ابروهایش کتک می‌خورد.
مادرش برای او سه قانون تعیین کرده بود، مواد مخدر ممنوع، رابطه جنسی ممنوع و تغییر دادن ابرو ممنوع.
او در ورزش‌هایی مانند اسب‌سواری، دو، تنیس، قایق‌رانی، اسکی، اسکی روی یخ و شنا بسیار مسلط است.
او به دلیل داشتن کلاه‌گیس بلوند روشن در سریال بازی تاج‌وتخت، با موهای سیاهش چندان شناخته نمی‌شود.
او قبل از به شهرت رسیدن برای این سریال، شش کار مختلف مانند کار در بار، رستوران، مخابرات و غیره را امتحان کرده بود. حتی زمانی که در آکسفورد بود در یک بستنی‌فروشی هم کار کرده بود.
امیلیا از سال ۲۰۱۵ یک آپارتمان بسیار زیبای ۱,۷ میلیون دلاری در لندن دارد که با سگش در آنجا زندگی می‌کند. او ماشین‌های لوکسی مانند بی ام وی و آکورا هم دارد. او درمجموع ۳ خانه و ۴ ماشین دارد.

امیلیا کلارک و مادرش 

امیلیا کلارک و مادرش

فیلم های سینمایی امیلیا کلارک

فیلم های سینمایی امیلیا کلارک

۲۰۰۹ سگ را رهاکن
۲۰۱۲ جزیره اسپایک
شاکلد مالو
۲۰۱۳ دام همینگوی
۲۰۱۵ نابودگر: جنسیس
۲۰۱۶ من پیش از تو
۲۰۱۷ صدایی از سنگ‌ها
۲۰۱۸ سولو: داستانی از جنگ ستارگان
۲۰۱۹ آخرین کریسمس
– بالاتر از سوءظن سوزان

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : چهره های سینمایی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید