چلسی ۱ – ۱ بارسلونا ؛ یک غفلت، یک فرصت و گلزنی مسی مقابل آبی‌های لندن

چلسی در شبی که نمایش خوبی داشت و برعکس بارسلونا خیلی امیدوارکننده نبود، تنها به یک تساوی رسید تا شانس تیم والورده برای صعود بیشتر باشد.

به گزارش آسمونی ، بارسلونا در شبی که عملکرد خیلی خوبی نداشت، با درخشش مسی موفق شد با دست پر استمفوردبریج را ترک کند تا شانس خوبی برای صعود داشته باشد.

در مسابقه حساس سه شنبه شب از دور رفت یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ، چلسی در استمفوردبریج با قضاوت چونیت چاکر میزبان بارسلونا بود. بازی در شروع خود خیلی پرهیجان نبود، اگرچه دو تیم در انتقال توپ سریع عمل می کردند ولی لایه های دفاعی هر دو تیم و همچنین بازی محتاطانه موجب شد تا شاهد موقعیت های خاصی روی دروازه ها نباشیم.

اما با گذر از دقیقه ۲۵، این چلسی بود که توانست برتری اش را بر حریف دیکته کند، اگرچه بارسلونا صاحب توپ و میدان بود ولی چلسی در خلق موقعیت در نیمه اول برتری کامل داشت. دقیقه ۳۰ ضربه آزاد کات دار آلونسو توسط تراشتگن مهار شد.

ویلیان بهترین بازیکن چلسی در این مسابقه، دقیقه ۳۴ با یک شوت دیدنی تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد. هفت دقیقه بعد بار دیگر ویلیان در نقش خطرساز ظاهر شد، این بار هم ضربه او به تیر برخورد کرد تا بارسلونا با خوش شانسی از دریافت گل در نیمه اول بگریزد.

روند نیمه اول در نیمه دوم نیز تکرار شد، چلسی در خلق موقعیت خوب کار می کرد و ویلیان باز هم خطرساز بود تا اینکه بالاخره ستاره برزیلی در دقیقه ۶۲ دروازه حریف را روی سومین تلاشش باز کرد. شوت کات دار و فنی او به گوشه دروازه رفت و استمفوردبریج غرق در شادی شد.

بعد از این گل چلسی به خوبی بازی را کنترل کرد تا از داشته اش محافظت کند و به واقع هم بارسلونا در خلق موقعیت موفق نبود تا اینکه یک اشتباه بارسا را به گل رساند. دقیقه ۷۵ بود که پاس اشتباه کریستینسن با توپ ربایی اینیستا همراه شد و او هم با پاس رو به عقب مسی را صاحب توپ کرد، ستاره آرژانتینی هم با یک بغل پا گلزنی کرد تا گلی ارزشمند را در خانه حریف به ثمر رسانده باشد و البته بالاخره طلسم گل نزنی اش را مقابل چلسی بشکند.

در ادامه مسابقه اتفاقی جدی روی دروازه ها رقم نخورد و مسابقه با تساوی ۱-۱ پایان یافت تا شانس بارسلونا برای دیدار برگشت در روز ۱۴ مارچ بیش از چلسی باشد.

منبع: 90TV

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید