فرود اضطراری یک هواپیمای دیگر شرکت آسمان

به گزارش آسمونی:مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: پرواز شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد – ایلام به علت نامساعد بودن شرایط جوی در فرودگاه کرمانشاه به زمین نشست.

علی متانت گفت: پرواز شماره ۳۹۰۰ شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد – ایلام به سبب شرایط نامساعد جوی در ایلام دقایقی پیش در فرودگاه کرمانشاه نشست.

وی افزود: هم اکنون در حال رایزنی برای انتقال این پرواز به ایلام و انجام پرواز برگشت ایلام – مشهد هستیم که در صورت مساعد شدن شرایط جوی انجام خواهد شد.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام در خصوص پروازهای نوبت صبح تهران – ایلام و بالعکس نیز گفت: با وجود نامناسب بودن هوا و شرایط بارانی منطقه، پرواز شرکت هواپیمایی آسمان به شماره ۸۴۰ در مسیر تهران – ایلام انجام شد.

متانت اضافه کرد: در صورت مساعد بودن شرایط جوی پروازهای نوبت بعد از ظهر فرودگاه انجام می شود.

روز گذشته نیز پرواز شماره ۸۴۱ شرکت آسمان در مسیر تهران – ایلام به دلیل مساعد نبودن شرایط جوی ایلام در فرودگاه کرمانشاه به زمین نشست.

یک سیستم بارشی از اواخر روز پنجشنبه هوای استان ایلام را تحت تاثیر قرار داده و بارانی کرده است و پیش بینی می شود این بارش ها تا فردا دوشنبه ادامه داشته باشد .

بر اساس مطالعه نقشه های جوی این استان از مقدار ریزش مطلوبی برخودار خواهد بود.

هر هفته ۵۲ پرواز در مسیر تهران – ایلام و بالعکس در فرودگاه شهدای ایلام انجام می شود که در این پروازها حدود پنج هزار و ۲۰۰ مسافر جابه جا می شود.

منبع: الف

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید