خرید بلیط چارتری خوب یا بد؟

چند سالی است که در مقوله خرید بلیط هواپیما نام بلیط چارتری و سیستمی زیاد به گوش می خورد و تفاوت قیمت این دو نوع بلیط باعث شده است که گرایش مردم بیشتر به سمت بلیط های چارتر باشد تا سیستمی. البته که بلیط سیستمی هم طرفداران خاص خود را دارد. اکثر کسانی که از برنامه سفر خود اطمینان ندارند یا امکان تغییرتاریخ و ساعت پروازشان وجود دارد معمولا ریسک خرید بلیط چارتری را به جان نمی خرند و ترجیح می دهند با سیستمی رزرو کردن بلیط خود تا لحظه سفر آسوده خاطر باشند. کسانی که به صورت خانوادگی و همراه با کودکان خود سفر می کنند نیز یکی دیگر از طرفداران پروازهای سیستمی هستند چرا که در پرواز سیستمی هزینه برای کودک و بزرگسال تفاوت دارد. در صورتی که در پرواز چارتر هزینه کودک و بزرگسال یکسان است.

معمولا قیمت پایین بلیط های چارتری افراد را وسوسه می کند که بیشتر به دنبال خرید بلیط چارتر باشند و متاسفانه این امر باعث سودجویی برخی سایت های اینترنتی فروش بلیط هواپیما شده است و از استقبال بیش از حد مسافران برای خرید بلیط چارتر سو استفاده کنند و گاها تخلفاتی مثل فروش بیش از ظرفیت و یا مواردی از این قبیل را مرتکب شوند.

به دلیل اینکه بلیط های چارتر بر خلاف بلیط های سیستمی قابلیت استعلام را تا لحظه پرواز ندارند و شما نمی توانید صحت اعتبار بلیط را چک کنید باید بسیار مراقب باشید که از چه سایت یا مرکزی بلیط خود را خریداری می کنید. بلیط سیستمی را بلافاصله بعد از خرید می توانید از سایت ایرلاینی که بلیط مربوط به آن است استعلام بگیرید ولی بلیط چارتر این قابلیت را ندارد.

آویتو یکی از سایت های معتبری است که تحت نظارت سازمان هواپیمایی کشور می باشد و با مراجعه به آن می توانید با اطمینان کامل پروازهای سیستمی و چارتر را جستجو و انتخاب کنید. شما با مراجعه به سایت آویتو می توانید به راحتی ارزان ترین بلیط های چارتر و متنوع ترین مسیرهای پرواز های سیستمی را جستجو کرده و بلیط خود را خریداری کنید.

آویتو با فراهم کردن لیستی از پروازهای چارتر و سیستمی از تمامی ایرلاین ها و چارتر کنندگان داخلی برای تمامی مسیرها و همچنین سهولت در خرید اینترنتی از طریق وبسایت و اپلیکیشن های موبایل زمینه ای را برای خرید هرچه آسان تر و مطمعن تر بلیط هواپیما برای مسافران فراهم کرده است تا علاوه بر خرید آسان بلیط هواپیما اطمینان خاطر را نیز برای مسافران به همراه آورد.همچنین تیم پشتیبانی 24 ساعته آویتو برایتان این امکان را فراهم می کند تا در صورت داشتن هر گونه سوال یا نیاز به راهنمایی همراهتان باشد تا لذت سفر خود را با خرید بلیط از آویتو کامل کنید. پس اگر قصد خرید بلیط آسان، مطمئن و باتنوع بالا در مسیر و قیمت رادارید حتما به سایت آویتو مراجعه کنید.


نظر خودتان را ارسال کنید