آموزش سئو مستر آموز

مرکز کامپیوتر ولیعصر تهران

مرکز کامپیوتر ایران کجاست؟ با آسمونی همراه باشید تا سری به خیابان ولیعصر بزنیم و با راه‌های رسیدن به این پاساژ آشنا شویم.

مرکز کامپیوتر ولیعصر تهران

در خیابان ولیعصر مراکز خرید متعددی مشغول به فعالیت هستند که هر کدام به فروش کالاهایی از دسته‌بندی‌های مختلف می‌پردازند. از لباس و خوردنی و کتاب‌فروشی گرفته تا فروشگاه‌هایی که به فروش صنایع دستی می‌پردازند. اما در قسمت میانی این خیابان یعنی از چهارراه تا میدان ولیعصر، بیش از هر مرکز خرید دیگری، مراکز فروش کامپیوتر و لوازم جانبی را خواهید دید.

یکی از قدیمی‌ترین (تاسیس ۱۳۷۷) و البته پر رفت و آمدترین این مراکز خرید کامپیوتر و لوازم جانبی، مرکز کامپیوتر ایران است که تا پیش از ظهور فروشگاه‌های آنلاین، از محبوب‌ترین مراکز خرید کامپیوتر، لپ‌تاپ و لوازم جانبی بود که هنوز هم تا حد زیادی رونق خود را حفظ کرده است. قیمت‌ قطعات کامپیوتر و الکترونیک در این پاساژ نسبتا مناسب است. مرکز کامپیوتر ایران همه روزه به جز جمعه‌ها و سایر ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۲۱:۳۰ به ارائه خدمات به مشتری‌ها می‌پردازد.

آدرس مرکز کامپیوتر ولیعصر تهران

مرکز کامپیوتر ایران در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه طالقانی قرار دارد.

دسترسی به مرکز کامپیوتر ولیعصر تهران

برای رسیدن به مرکز کامپیوتر می‌توانید از اتوبوس‌های بی‌آر‌تی راه‌آهن – تجریش و راه‌آهن – پارک‌وی استفاده کنید و در ایستگاه طالقانی پیاده شوید و به سمت شمال حرکت کنید یا در ایستگاه میدان ولیعصر پیاده شوید و به سمت جنوب حرکت کنید تا به این پاساژ برسید.

اگر قصد استفاده از مترو را دارید، می‌توانید در ایستگاه میدان ولیعصر در خط ۳ مترو از قطار پیاده شوید و با پنج دقیقه پیاده‌روی به سمت جنوب به مرکز کامپیوتر ایران برسید یا در ایستگاه تئاتر شهر در خط ۴ مترو از قطار پیاده شوید و با بی‌آرتی‌های یاد شده به مرکز کامپیوتر ایران برسید.

 

نظر خودتان را ارسال کنید