حاجی‌بیگی: نمی‌توانیم طارمی را به زور نگه داریم؛ او را می‌فروشیم تا باشگاه سود ببرد

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی بازیکن تمایلی به ماندن در پرسپولیس ندارد، نمی‌توانیم او را به زور نگه داریم.

به گزارش آسمونی ، محمدرضا حاجی‌بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد نشست امروز (یکشنبه) مسئولان باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: در نشست امروز تقریباً مراحل نهایی تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ انجام شد و ان‌شاءالله تا پایان هفته این قضیه نهایی خواهد شد. خوشبختانه در این زمینه هیچ مشکلی وجود نداشت و از این بهتر نمی‌شد.

وی در پاسخ به این پرسش که گویا برانکو خواستار ماندن مهدی طارمی بود و چرا باشگاه پرسپولیس با این بازیکن برای تمدید قرارداد به توافق نرسید، گفت: به‌هرحال ما علاقه‌مند به ماندن طارمی بودیم، چرا که از دو پنجره نقل‌وانتقالات محروم هستیم، اما وقتی بازیکن خودش تمایل به ماندن ندارد ما هم مخالفتی با این قضیه نکرده و تصمیم گرفتیم مانع پیشرفت بازیکن‌مان نشویم.

حاجی‌بیگی‌ در واکنش به این موضوع که باشگاه پرسپولیس کلی تلاش کرد تا جریمه طارمی بخشیده شود و چرا این بازیکن حاضر به ماندن در این تیم نیست؟، یادآور شد: ما اگر بخواهیم مانع جدایی طارمی شویم می‌توانیم، اما وقتی خودش نمی‌خواهد نمی‌شود به زور این کار را کرد. بازیکنی که به زور در تیم بماند مسلماً کارایی لازم را نخواهد داشت. به‌هرحال قرارداد طارمی در پایان فصل تمام می‌شود و ما به او گفتیم دوست داریم که بمانی و پیشنهاد قرارداد دو ساله را به وی دادیم، اما خودش گفت تمایلی برای ماندن ندارد و از این‌رو آماده‌ایم تا طارمی را در همین نقل‌وانتقالات نیم‌فصل ترانسفر کنیم تا حداقل باشگاه به حق‌وحقوق خود برسد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس راجع به اینکه رفتن طارمی از پرسپولیس در شرایطی که این باشگاه از دو پنجره نقل‌وانتقالات محروم است نوعی بی‌وفایی به هواداران پرسپولیس است، عنوان کرد: هر بازیکنی آزاد است در مورد آینده‌اش تصمیم بگیرد. در کنار این قضیه ما هم روی بازیکن‌مان غیرت و تعصب داریم و علاقه‌مندیم او در اوج از تیم برود. البته نمی‌خواهیم باشگاه‌های دیگر فکر کنند ما طارمی را نخواستیم بلکه اتفاقاً به او پیشنهاد تمدید قرارداد دادیم که نپذیرفت. او تمایل دارد برود و اینکه این کار بی‌وفایی به هواداران است یا نه به خود بازیکن ربط دارد. ما هم نمی‌خواهیم مانع رشد بازیکن شویم. قطعاً می‌خواهیم از این انتقال سود ببریم. ضمن اینکه از طارمی خواستیم کتباً اعلام کند که نمی‌خواهد بماند و او هم از طریق وکیلش این کار را کرد.

وی در پایان راجع به اینکه آیا مقصد طارمی باشگاه الغرافه قطر است یا نه؟، خاطرنشان کرد: وکیل طارمی قرار است امشب به ما اعلام کند کدام تیم عربی این بازیکن را می‌خواهد و بعد از آن برای انتقال او اقدام خواهیم کرد.

منبع: تسنیم

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید