مرکز کامپیوتر ایران ICC تهران

مرکز کامپیوتر ایران ICC کجاست؟ آسمونی در این بخش به معرفی و تاریخچه مرکز کامپیوتر ایران ICC می پردازد. همچنین در این مقاله مسیرهای دسترسی و آدرس مرکز کامپیوتر ایران ICC را بیان می کنیم. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید

معرفی مرکز کامپیوتر ایران ICC

در خیابان ولیعصر مراکز خرید متعددی مشغول به فعالیت هستند که هر کدام به فروش کالاهایی از دسته‌بندی‌های مختلف می‌پردازند. از لباس و خوردنی و کتاب‌فروشی گرفته تا فروشگاه‌هایی که به فروش صنایع دستی می‌پردازند. اما در قسمت میانی این خیابان یعنی از چهارراه تا میدان ولیعصر، بیش از هر مرکز خرید دیگری، مراکز فروش کامپیوتر و لوازم جانبی را خواهید دید. یکی از قدیمی‌ترین (تاسیس ۱۳۷۷) و البته پر رفت و آمدترین این مراکز خرید کامپیوتر و لوازم جانبی، مرکز کامپیوتر ایران است که تا پیش از ظهور فروشگاه‌های آنلاین، از محبوب‌ترین مراکز خرید کامپیوتر، لپ‌تاپ و لوازم جانبی بود که هنوز هم تا حد زیادی رونق خود را حفظ کرده است. قیمت‌ قطعات کامپیوتر و الکترونیک در این پاساژ نسبتا مناسب است. مرکز کامپیوتر ایران همه روزه به جز جمعه‌ها و سایر ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۲۱:۳۰ به ارائه خدمات به مشتری‌ها می‌پردازد.

این مرکز در نه طبقه شامل پنج طبقه تجاری، سه طبقه پارکینگ و انبار و یک طبقه سالن اجتماعات، در خیابان ولیعصر بالاتراز چهارراه طالقانی بنا شده است و افتتاح270 واحد تجاری در پنج طبقه این مرکز، به همراه مدیریت صحیح آن در راستای تمرکز قدرتمند همگی واحدها فقط روی محصولات کامپیوتری، این مرکز را به قطب قدرتمندی در این صنف تبدیل کرد و مورد توجه بسیاری از تجار و تولیدکنندگان مطرح حوزه آی‌تی و همچنین مصرف‌کنندگان قرارگرفت.

ساعات کاری مرکز کامپیوتر ایران ICC

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 21

پنجشنبه 9 الی 18

جمعه تعطیل می باشد

ساعات کاری دفتر هیئت مدیره :

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 16

پنچشنبه ساعت 8 الی 12

آدرس مرکز کامپیوتر ایران ICC

مرکز کامپیوتر ایران در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه طالقانی قرار دارد.

مسیر دسترسی به مرکز کامپیوتر ایران ICC

برای رسیدن به مرکز کامپیوتر می‌توانید از اتوبوس‌های بی‌آر‌تی راه‌آهن – تجریش و راه‌آهن – پارک‌وی استفاده کنید و در ایستگاه طالقانی پیاده شوید و به سمت شمال حرکت کنید یا در ایستگاه میدان ولیعصر پیاده شوید و به سمت جنوب حرکت کنید تا به این پاساژ برسید.

اگر قصد استفاده از مترو را دارید، می‌توانید در ایستگاه میدان ولیعصر در خط ۳ مترو از قطار پیاده شوید و با پنج دقیقه پیاده‌روی به سمت جنوب به مرکز کامپیوتر ایران برسید یا در ایستگاه تئاتر شهر در خط ۴ مترو از قطار پیاده شوید و با بی‌آرتی‌های یاد شده به مرکز کامپیوتر ایران برسید.

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید