سریال تلویزیونی یلدا

سریال تلویزیونی یلدا یکی از سریال هایی است که در سال 91 ساخته شد و بازیگرانی مانند محمدرضا شریفی نیا و فریبا کوثری و … در آن ایفای نقش می کنند. آسمونی در این بخش به معرفی سریال تلویزیونی یلدا می پردازد.

معرفی سریال تلویزیونی یلدا

یلدا یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۹۱ تولید شده در مرکز سیمافیلم به کارگردانی حسن میرباقری، نویسندگی الهه میرباقری و آزاده محسنی و تهیه‌کنندگی بهروز خوش‌رزم می‌باشد که از شبکه سه پخش شد. این مجموعه در ۱۱ قسمت تهیه شد.

در سریال تلویزیونی یلدا بازیگرانی چون محمدرضا شریفی نیا، کاظم هژیر آزاد، چنگیز جلیلوند، اسماعیل خلج، فریبا کوثری، الهام پاوه نژاد، حمیدرضا آذرنگ، سید مهرداد ضیائی، حامد میرباقری، بیژن افشار، اکبر سلطانعلی، سحر افتاده نقش آفرینی کرده‌اند و مازیار فلاحی خواننده تیتراژ پایانی آن است.

سریال تلویزیونی یلدا داستان حاج محمدعلی زاهدی مشهور به مندلی که سال‌ها است سنت تعزیه‌خوانی را در شهرستان بسطام حفظ کرده است با نزدیک شدن زمان مرگش احساس می‌کند که خطا یا گناهی در گذشته باعث تنهایی و آشفتگی امروز او و دور افتادن فرزندانش از اصالت‌ها است. وی به جستجو در گذشته اش می‌پردازد تا اینکه …

نویسندگان سریال تلویزیونی یلدا

  • الهه میرباقری
  • آزاده محسنی

کارگردان سریال تلویزیونی یلدا : حسن میرباقری

بازیگران سریال تلویزیونی یلدا

آهنگساز سریال تلویزیونی یلدا: امیر توسلی

کشور سازنده سریال تلویزیونی یلدا: ایران

زبان سریال تلویزیونی یلدا: فارسی

تعداد قسمت‌های سریال تلویزیونی یلدا: ۱۱ قسمت

تهیه‌کننده سریال تلویزیونی یلدا: بهروز خوش‌رزم

تدوین‌کننده سریال تلویزیونی یلدا: داوود میرباقری

فیلم‌برداری سریال تلویزیونی یلدا: رضا غفاری

شبکه پخش کننده سریال تلویزیونی یلدا: شبکه سه

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید