بهترین شرکت های تبلیغاتی در تهران و کانون تبلیغاتی

بهترین شرکت های تبلیغاتی – کانون های تبلیغاتی – آژانس های تبلیغاتی

آسمونی  
طراحی وب، سئو سایت، دیجیتال مارکتینگ، برندینگ، گرافیک، عکاسی، تبلیغات آنلاین
تلفن021-22072529
لینکwww.asemooni.com

در این مقاله از آسمونی در بخش بانک اطلاعاتی شهرها و اصناف و مشاغل، قصد داریم بهترین شرکت های تبلیغاتی در تهران را به شما عزیزان معرفی می کنیم. در ابتدای مقاله نیز به تعریف شرکت های تبلیغاتی و همچنین انواع شرکت ها و کانون های تبلیغاتی و معرفی انجمن صنفی شرکت های تبلیغاتی می پردازیم.

شرکت تبلیغاتی چیست؟

یک شرکت تبلیغاتی در واقع یک تجارت سرویس محور است که وظیفه ایجاد، طراحی و پیاده سازی انواع تبلیغات را داراست. چنین شرکتی مستقل از مشتری خود است و از نقطه ای حیاتی مفاهیمی را جهت ارزش دهی به محصولات یا خدمات مشتری یافته و آنها را به سمع و نظر سایرین می رساند. همچنین، یک شرکت تبلیغاتی می تواند استراتژی های بازاریابی و برندینگ و فروش های فوق العاده و خودکار تبلیغاتی برای مشتری خود طراحی نماید.

انواع مختلفی از مشتریان برای یک شرکت تبلیغاتی وجود دارد، از جمله شرکت های بزرگ، سازمان های غیر تجاری، و حتی سازمان های دولتی. شرکت های تبلیغاتی می توانند برای تولید انواع تبلیغات از جمله تبلیغات تلویزیونی، تبلیغاتی رادیویی، تبلیغات آنلاین، تبلیغات موبایلی، و یا ترکیبی از اتراتژی های مختلف به کار گرفته شوند.

انواع مختلف یک شرکت تبلیغاتی

یک شرکت تبلیغاتی می تواند در اندازه های مختلفی وجود داشته باشد و سرویس های مختلفی نیز ارائه دهد. از شرکت های تبلیغاتی یک یا دو نفره گرفته، تا شرکت های تبلیغاتی در اندازه متوسط، شرکت های تبلیغاتی بزرگ و حتی شرکت تبلیغاتی چند ملیتی، همگی انواعی از یک شرکت تبلیغاتی هستند که بنا به نیازهای مشتریان خود، قادر به ارائه سرویس های مختلفی هستند.

اما به صورت کلی، می توان از موارد زیر به عنوان انواع اساسی یک شرکت تبلیغاتی نام برد:

شرکت تبلیغاتی تمام خدماتی (که همه نوع سرویس تبلیغاتی را به مشتریان خود ارائه می دهد)؛

شرکت های خلاقانه (که وظیفه طراحی و پیاده سازی خلاقانه در حوزه برندینگ را بر عهده دارد)؛

شرکت های خاص (که فقط در یک یا چند حوزه خاص مشغول به فعالیت هستند)؛

شرکت های مستقل (که کلیه فعالیت های خود را تحت نیروی متخصص خود و عنوان یک برند انجام داده و از هیچ شخص یا شرکت خارج سازمان خود استفاده نمی کنند)؛

شرکت تبلیغاتی دیجیتال (که سرویس های تحت وب و آنلاین رابه صورت ترکیبی از جمله طراحی سایت، بهینه سازی سایت، تبلیغات آنلاین، بازاریابی شبکه های اجتماعی و … را عرضه می کنند)؛

شرکت تبلیغاتی مراقبت های بهداشتی (که تنها در حوزه بهداشت و علوم زندگی به ارائه سرویس های استراتژیک و حتی آموزش و ایجاد تعاملات و ارتباطات می پردازد).

البته انواع دیگری از یک شرکت تبلیغاتی قابل تعریف می باشد که مهمترین آنها به صورت ترکیبی از موارد اخیر در حال فعالیت می باشند.

همچنین، این شرکت ها دارای چارت سازمانی مخصوصی می باشد که در بخش مقالات سایت به تفصیل در این باره صبحت گردیده است.

معرفی سایت انجمن صنفی شرکت های تبلیغاتی ایران

پس از خاتمه جنگ تحمیلی ، صنعت تبلیغات و خودکار تبلیغاتی نیز هماهنگ با رشد سریع نهادها و موسسات صنعتی و اقتصادی کشور ، فعالیت مجدد خود را شروع نمود.

افزایش و رشد چشمگیر تقاضا، بازارهای جدید و عرضه کنندگان بسیاری را به وجود آورد و صنعت تبلیغات و بازاریابی – که تعداد زیادی از صنایع و حرفه های جنبی را نیز به همراه دارد – به عنوان پل ارتباطی بین بازار و مصرف کنندگان ، نقشی حساس و تعیین کننده را به عهده گرفت.

بدیهیست که تداوم فعالیت در چنین بازار گسترده ، پویا و پر رقابتی ، نیاز شدیدی به وجود روابط حرفه ای ، امنیت شغلی ، فضای سالم رقابتی و مقررات روشن و جامع بین تمامی دست اندرکاران و فعالان این صنعت داشت.

انجمن صنفی شرکتهای تبلیغاتی ایران ، بالاخره پس از رایزنی ها و انجام جلسات متعدد بحث و گفتگو و به همت تعدادی از همکاران دلسوز ، حرفه ای و متعهد این صنعت ، در تاریخ بیست و دوم فروردین ماه یکهزار و سیصد و هفتاد و هفت تاسیس ، و پاسخی واقعی به نیازهای حیاتی و معنوی اعضا و راه حلی برای مشکلات حرفه ای موجود و آتی تمامی موسسات و شرکتهای فعال در صنعت تبلیغات بود

شرکت تبلیغات ، سازمان مستقلی از افراد و کسب و کارهای خلاق است که در توسعه و آماده سازی برنامه بازار، تبلیغات و سایر ابزارهای ترویجی تخصص ویژه داشته باشد. این تعریف را موسسه تبلیغات در ایالات متحده آمریکا در مورد شرکت تبلیغات بیان کرده است.

شرکت تبلیغات بایستی خدمات مستقلی را برای مشتریان طرف قرارداد خود فراهم کند.

افرادی که به شرکت های واسطه گر و بی تجربه در این خدمات جهت تبلیغات خود اعتماد می کنند، به هدف خود نخواهند رسید. چرا که شرکت تبلیغات باید تخصص، برنامه ریزی، خلق، توسعه، آماده‌سازی و پخش برنامه‌های تبلیغاتی و پیشبردی را برای مشتریان خود بی واسطه و مستقل در بین رسانه‌ها داشته باشد.

شرکت تبلیغات مسئول خرید زمان یا فضای رسانه و همچنین بررسی ثمربخشی فعالیت‌های پیشبردی انجام‌شده می‌باشد.

شرکت تبلیغات

شرکت تبلیغات بایستی شرایط ذیل را داشته باشد:

 • ایده های تبلیغاتی جدید ایجاد کند.
 • تبلیغات چاپی، رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی را طراحی کند.
 • فضا و زمان تبلیغات را برای شما رزرو کند.
 • کمپین های بازاریابی را به خوبی برنامه ریزی کند.
 • تحقیقات و پژوهش های لازم را انجام دهد.
 • خدمات دیگری را ارائه می دهد که به موفقیت مشتریان کمک می کند.
 • یک شرکت تبلیغاتی نوعی خدمات تجاری است که برای ایجاد، برنامه ریزی و مدیریت تبلیغات مشتریان خود طراحی شده است.

در هر صورت شرکت های تبلیغاتی، از نظر پوشش دهی خدمات و نوع فعالیت به انواع زیر تقسیم می شوند:

 1. شرکت تبلیغاتی مدولار
 2. شرکت تبلیغاتی در شرکت خود
 3. آژانس های متخصص تبلیغات
 4. بوتیک های خلاق

شرکت تبلیغاتی مدولار

مدولار یک شرکت تبلیغاتی با خدمات کامل است که خدمات خود را بر اساس قطعات موجود ارائه می کند. بنابراین تبلیغ کننده ممکن است بخواهد با بخش خلاق کانون ارتباط داشته باشد، تا یک کمپین تبلیغاتی موثر ایجاد نموده و از سایر خدمات در شرکت های دیگر بهره مند شود.

شرکت تبلیغاتی در شرکت خود

برخی از شرکت ها دوست دارند کنترل نزدیک تری به تبلیغات داشته باشند. به همین خاطر از یک شرکت تبلیغاتی در داخل شرکت خود استفاده می کنند. این نوع شرکت تبلیغاتی کلا متعلق به تبلیغ کننده است. این کانون تمامی کارهایی که یک شرکت تبلیغاتی خارجی( یا خارج از شرکت) انجام می دهد، را به خوبی اجرا خواهد کرد.

دپارتمان تبلیغاتی تنها متعلق به همان شرکت است و نمی تواند مشتری خارج از شرکت داشته باشد.

آژانس های متخصص تبلیغات

شرکت هایی وجود دارد که کار تبلیغات را تنها در حوزه خاصی انجام می دهند. به عنوان مثال شرکت هایی که تنها در حوزه مالی تخصص دارند.

بوتیک های خلاق

بوتیک های خلاق، آژانس های فروشگاهی هستند، که تنها کارهای خلاقانه را فراهم می کنند. کارهای خلاقانه خاص شامل: کپی رایتینگ، آثار هنری و تولید تبلیغات است.

این بوتیک ها می توانند خدمات کاملی در اختیار مشتریان قرار دهند، یا با سایر شرکت ها ادغام شوند.

برنامه ریزی جهت تبلیغات و یا تدوین کمپین تبلیغاتی در شرکت‌ها معمولاً به دو روش اتفاق می‌افتد:

روش اول:

تمام مراحل برنامه تبلیغاتی مانند: برنامه ریزی، اجرا، کنترل توسط شرکت تبلیغاتی انجام می‌شود.

روش دوم:

برنامه ریزی داخلی در شرکت تبلیغ کننده انجام‌شده و برای مشاوره و اجرا به شرکت تبلیغاتی ارجاع داده می‌شود.

شما مخاطبان گرامی آسمونی دانستید که یک شرکت تبلیغاتی ، باید از نیروهای متخصص هنری، متخصص تبلیغات، متخصص چاپ، متخصص بازاریابی و فروش برخوردار باشد، تا بتواند برای مسائل بازاریابی، فروش و تبلیغات برنامه ریزی نماید، در این بخش از مقاله شما را با وظایف یک شرکت تبلیغاتی خوب و بررسی مزایا و معایب شرکت های تبلیغاتی آشنا می کنیم.

وظیفه شرکت تبلیغاتی

 1. برنامه ریزی حساب
 2. تحقیقات بازاریابی
 3. تحقیق در مورد بازار
 4. خلاقیت
 5. فروش فضای تبلیغاتی

برنامه ریزی حساب

شرکت تبلیغاتی معمولا دارای برنامه ریزهای حساب هستند که با مشتریان و کانون ارتباط مستقیمی دارند.

این افراد مطمئن می شوند که نیازهای مشتریان در اختیار تیم پژوهش و تیم خلاق قرار گرفته است.

تحقیقات بازاریابی

کانون های تبلیغاتی برای توسعه مشخصه های بازار هدف خود از طریق تحقیقات بازاریابی با شرکت ها همکاری می کنند. معمولا این کانون ها زمان زیادی را برای تحقیق و بررسی مشتریان انجام می دهند، تا به خوبی بدانند این افراد چه محصولی می خرند و چه چیزی آنها را به خرید تشویق می کند.

شرکت تبلیغات

تحقیق در مورد بازار

برای شناخت رقبا مدیران حسابداری در شرکت تبلیغاتی، بازار هدف را مورد بررسی قرار می دهند، رقبای موجود و تاکتیک های بازاریابی آنان را شناسایی می کنند. از طریق تحقیق در مورد بازار، کانون های تبلیغاتی می توانند فاکتورهای سیاسی، اجتماعی، فنی و اقتصادی را شناسایی کنند، که ممکن است بر روی کمپین مشتری تاثیرگذار باشد.

خلاقیت

شرکت تبلیغاتی به خاطر خروجی خلاقانه خود که می تواند شامل طراحی سایت، متن تبلیغاتی، تبلیغ در مجله ، رادیو، تلویزیون و… باشد، مشهور است. رسانه تبلیغاتی معمولا در هر کمپینی متفاوت است.

طراحان گرافیک، طراحان سایت، نویسندگان، مدیران خلاق و… هستند، که یک شرکت تبلیغاتی را به محلی خلاق تبدیل کرده اند.

فروش فضای تبلیغاتی

کانون های تبلیغاتی تنها عناصر تبلیغاتی را برای مشتریان خود ایجاد نمی کنند. این افراد بینشی را در مورد رسانه های موثر برای معرفی محصولات، خدمات یا رویدادها نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. در این فرایند، آنها تلاش می کنند مکان قرار گیری تبلیغات مشتریان چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین را ایمن سازند.

آنها مقررات را بررسی کرده و سعی می کنند، بهترین شیوه را برای داشتن تبلیغاتی موثر انتخاب نمایند.

مزایای استفاده از شرکت تبلیغاتی

 1. توانایی خرید رسانه در نرخ انبوه را دارند، که یک کسب وکار کوچک نمی تواند به تنهایی اینکار را انجام دهد.
 2. آموزش دیده هستند و می دانند تبلیغات شما را در چه مکانی قرار دهند، تا به خوبی به بازار هدف برسید.
 3. به شما کمک می کنند بازار هدف خود را مشخص کنید، تا پیام مناسبی برای دسترسی مخاطبان طراحی شود.
 4. مدیریت شرکت های تبلیغاتی برای شما اسانتر است.

معایب استفاده از شرکت تبلیغاتی

 1. عیب اصلی برخی شرکت های تبلیغاتی فاکتور ارتباطی می باشد. اگر شرکت تبلیغاتی، ارتباط خوبی با تبلیغ کننده برقرار نکند، مشکلات زیادی جهت رسیدن به اهدافتان ایجاد می گردد.
 2. عیب دیگر برخی شرکت های تبلیغاتی خرید با تخفیف در رسانه هاست. لذا ممکن است تبلیغ کننده ممکن است نتواند از تمامی مزایای این رسانه ها استفاده کند.

جایگاه رپورتاژ در تبلیغات

از آنجا که رپورتاژ نوعی مقاله یا خبر است . برای همیشه در سایت قرار دار دارد و در نتیجه تبلیغات آن شرکت یا سایت برای همیشه می تواند در سایت خبری دیده شود. و از آن جا که رپورتاژ یک تبلیغ و یا آگهی است. عنوان رپورتاژ باید در صفحه ی اصلی سایت خبری قرار بگیرد که احتمال دیده شدن تبلیغ را بالا می برد.

آسمونی با در نظر گرفتن احترام و ارزش برای مشتریان خود، ارتباط خوبی با شما برقرار می کند.

همچنین آسمونی بهترین کیفیت رسانه را برای شما مهیا خواهد کرد، برنامه ریزی هدفمند تبلیغاتتان را با ما تجربه کنید.

اگر شما هم میخواهید، خدمت، کسب و کار و یا محصول خود را به مخاطبان زیادی در فضای مجازی معرفی کنید، و از بافت سنتی و تبلیغات محیطی خود فاصله بگیرید، آسمونی بهترین شرکت تبلیغاتی برای شناساندن برند و محصول شما در بازار می باشد، بازدید بالای کاربران از پورتال آسمونی، تجربیات ارزشمند کارشناسان تبلیغات آسمونی، و اختصاصی عمل کردن جهت تبلیغ برندها و فعالیت های گوناگون را تنها با آسمونی تجربه می کنید، تا بهتر دیده شدن را با کادر مجرب آسمونی باور کنید.

آسمونی با رنکینگ بالای الکسا و بازدید ماهانه بیش از 10 میلیون نفر، مکان مناسبی برای بهتر دیده شدن شماست.

شرکت تبلیغاتی آسمونی و کادر مجرب روابط عمومی شرکت، سکوی پرتاپ شما برای رسیدن به اهدافتان خواهند بود.

با تبلیغات در شرکت تبلیغات آسمونی بهتر معرفی خواهید شد. ما برای برندسازی و معرفی شما برنامه های هدفمند داریم.

جهت سفارش تبلیغات و یا مشاوره تبلیغاتی با کارشناسان آسمونی از راه های زیر تماس حاصل فرمایید:

 

سفارش رپورتاژ آگهی در آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: محمد ابراهیمی
  25 مهر 1397

  سلام
  ممنون از مطالب بسیار خوب و کارآمدی که داخل سایتتون قرار میدید.

  من چند سالی هست که با یک مجموعه تبلیغاتی بسیار قوی کار میکنم، میخوام در ادامه این لیستی که قرار دادید
  این مجموعه رو هم اضافه کنم
  مجموعه ماهان گستر طاها
  با مدیریت جناب آقای عزیزی
  در زمینه تبلیغات تخصصی به گروه های شغلی کار میکنه و بانک های اطلاعاتی بسیار قوی داره

نظر خودتان را ارسال کنید