بهترین آموزشگاه کنکور در تهران

انتخاب آموزشگاه های کنکور یکی از مهمترین بخش های داوطلبان آزمون سراسری است. آسمونی در این بخش بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران را برای شما عزیزان فهرست کرده است و همچنین راهنمای انتخاب آموزشگاه کنکور را عنوان می کند. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

در کدام یک از آموزشگاه های کنکور ثبت نام کنیم؟

اين روز ها كه زمان ثبت ‌نام كنكور سراسری نزديك می شود، شاهد فعاليت موسسات و آموزشگاه ‌های بعضا سودجو هستيم، به طوری كه برخی از این موسسات با تبليغات دروغين و ارسال جزوه ‌ها به آدرس پستی داوطلبان و همچنين از طريق ارسال پيامك، ادعای فروش تست‌ های كنكور را داشته و در اين ميان يا به نوعی خود را وابسته به سازمان سنجش آموزش كشور می دانند يا طوری تبليغ می كنند كه با اين سازمان همكاری دارند. به هر حال چه در آستانه ثبت ‌نام آزمون‌ های سراسری و چه در بحبوحه اعلام نتيجه، برخی موسسات كنكور به استفاده از شيوه‌ هايی برای اعتماد سازی و جذب داوطلبان روی می آورند و تاكنون صدور اطلاعيه و هشدار نتوانسته بازار آن ها را به كسادی سوق دهد. متاسفانه این آموزشگاه ها سود فعالیت خود را با کاهش خدمات و تعداد بالای دانش آموزان تضمین می کنند و با ارائه تابلویی بزرگ شده از خدمات خود، به خانواده ها می قبولانند که انتخاب دیگری برای موفقیت فرزندان خود ندارند.

در کنار کلاس ‌های آمادگی برای کنکور با فرا رسیدن فصل تابستان و آغاز اوقات فراغت دانش ‌آموزان و جوانان بسیاری از والدین فرزندان خود را در کلاس‌ های مختلف ثبت ‌نام می‌کنند که اعتبار این موسسات یکی از دغدغه ‌های مهم خانواده‌ ها به شمار می‌رود. داشتن مجوز موسسات و کیفیت آموزشی از مهم ترین مواردی بوده که خانواده ‌ها به عنوان ملاک ثبت ‌نام فرزندان خود در این موسسات آن را مطرح کرده و تلاش می‌کنند تا در مسیر رشد و توسعه بهینه علمی و استعداد های فرزندان خود این موارد را مد نظر قرار دهند. اما با وجود این حساسیت‌ ها، کسانی هستند که با شگرد های تبلیغاتی مختلف در صدد سود جویی از مردم و با تبلیغات غیر واقعی در تلاش برای جذب دانش‌آموزان هستند.

کلاس، کتاب، برنامه ریزی و قبولی صد در صدی در رشته دلخواه، محور های شعارهایی هستند که با آغاز فصل کنکور فصل تازه ای را در تبلیغات کشور رقم می زنند. تیزر هایی که به دنبال هم خبر از برنامه ویژه ای برای کنکوری ها می دهند و کتاب هایی که تضمین قبولی صد در صدی در رشته دلخواه را به داوطلبان کنکور کشور می دهند.

در ایران، سازمان سنجش آموزش کشور که سازمانی تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، متولی اصلی برگزاری کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه‌ های دولتی است. مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نیز آزمون های تقریبا مشابهی را برای پذیرش دانشجو برگزار می‌ کند. در کنکور دانشگاه آزاد اسلامی هر داوطلب می‌ تواند حداکثر 6 انتخاب داشته باشد. برای ورود به دانشگاه آزاد بر خلاف سراسری، ابتدا باید انتخاب رشته کرد و بعد آزمون داد.

اما بررسی ها نشان می دهد که در کشورمان دانش آموزان کنکوری به چند گروه عمده تقسیم بندی می شوند. شاخص این تقسیم بندی میزان برخورداری دانش آموزان از امکانات و شرایطی است که فرد را برای کنکور آماده می سازد. این امکانات در ظرف مدارس و کلاس های کنکور و کتاب ها و جزوات تستی و مشاوره های تحصیلی معین می شود که خود تابعی از میزان برخورداری دانش آموزان از سرمایه و پول است. لذا دانش آموزان کنکوری، در گروه های مختلف و با ویژگی های طبقاتی دسته بندی می شوند تا فرصت نابرابر کنکور بیشتر ماهیت طبقاتی خود را نمایان کند.

گروه اول یا همان دانش آموزانی که در مدارس و کلاس های کنکور معتبر و شناخته شده ثبت نام می کنند. برای مشاهده ی اسامی موسسات معتبر کنکوری می توانید به بخش آگهی های وبسایت آموزشگاها؛ دسته آموزش عالی؛ موسسه آموزش عالی آزاد مراجعه کنید. منظور از مدارس و کلاس های کنکور در اینجا، کلاس های تک درسی نیست که در آموزشگاه های کوچک برگزار می شوند، بلکه کلاس هایی است که به صورت برنامه ریزی شده و سیستماتیک در تیرماه و حتی قبل از آن، کار خود را آغاز می کنند. متولی این کلاس ها، مدارس غیرانتفاعی شناخته شده اند یا موسسات و مراکز به اصطلاح غیرانتفاعی مانند گاج، قلم چی و… که کارتل های اقتصادی عرصه آموزش ایران محسوب می شوند. هزینه ثبت نام در کلاس ها، آزمون ها و تهیه کتاب در سایه مشاوره این مراکز فقط از عهده خانواده های سرمایه دار بر می آید. بی شک آنانی که قادرند فرزندان خود را در مدارس غیرانتفاعی با شهریه ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان ثبت نام کنند، قادر خواهند بود هزینه های گزاف کلاس های کنکور را نیز پرداخت کنند. هزینه حضور و فعالیت دانش آموز در مقاطع مختلف این موسسه ها گاهی بیشتر از این ارقام هم می شود.

اما برای طبقه متوسط در ایران کنکور از اهمیت ویژه ای برخوردار است، طبقه متوسط می کوشد با کسب مدرک دانشگاهی و علمی، ایستگاه طبقاتی اش را به سرمایه داری نزدیک تر کند، پس در این رابطه اولین وظیفه خانواده طبقه متوسط برنامه ریزی اقتصادی برای موفقیت فرزندان در کنکور سراسری است. در جایی که پس انداز چندین ساله خانواده از عهده هزینه های کلاس کنکور بر نمی آید، استفاده از وام های بانکی برای تامین شهریه ها امری بدیهی و توجیه شده است، چرا که خانواده طبقه متوسط در پی آن است که نشان دهد فرزندان شان با فرزندان فرادستان و سرمایه داران هم ترازند و به یک میزان از امکانات جامعه برخوردارند.

در اصل در عرصه آموزش نیز این طبقه نقش تاریخی خود را ایفا می کند تا تضاد فرادست و فرودست مغشوش و ذهنی جلوه کند. از آنجایی که جمعیت طبقه متوسط از طبقه سرمایه دار بیشتر است، احتمالا در روز اعلام نتایج، بسیاری از خانواده های طبقه متوسط نام فرزندان خود را در بین پذیرفته شدگان خواهند دید. این گروه که بیشتر از خانواده های تک فرزندی برخوردار هستند، تمام سرمایه خود را برای حضور فرزند خود در دانشگاه ارائه می کنند.

براساس تحقیقات صورت گرفته هزینه های این طرف به مراتب بیشتر از خانواده های سرمایه دار است. البته باید توجه داشت که در موسسات آموزشی هم توجه ویژه ای به این دست خانواده ها می شود. مشاوران با آگاهی کامل از وضعیت و نیت خانواده تمام تلاش خود را برای ارائه انواع بسته ها و خدمات آموزشی به این خانواده ها می کنند.

گروه دوم همان دانش آموزانی هستند که در کلاس های کنکور آموزشگاه های درجه دوم ثبت نام می کنند. این دانش آموزان از دل خانواده هایی بیرون آمده اند که با توجه به توان اقتصادی خود در آموزشگاه های دسته دوم ثبت نام می کنند. این آموزشگاه ها که تعدادشان کم نیست، می کوشند با طرق مختلف دانش آموزان لایه های زیرین طبقه متوسط و طبقه کارگر را جذب کنند.

آن ها تحت عنوان تخفیف، به خانواده های کم درآمد، کارگر، بی بضاعت، فرهنگی و… اکثریت دانش آموزان را مخاطب قرار داده و آن ها را جذب می کنند و از آن ها چک، سفته و ضمانت می گیرند تا شهریه هایشان را قسط بندی کنند.

اغلب این آموزشگاه ها در مراکز استان ها و شهرهای بزرگ تحت نمایندگی مراکز آموزشی شناخته شده مانند قلم چی، گاج و… فعال هستند و در استان تهران، در شهر های تابعه مانند شهریار، رباط کریم، شهر ری و اسلامشهر که از تراکم جمعیت بالایی برخوردارند فعالیت می کنند. این موسسات که ادعای برند دارند معتقدند که نام و نشان تجاری آن ها باید با ارزش قابل توجهی جا به جا شود، به همین دلیل نام برند خود را در قبال دریافت مبلغی به یک مدرسه فروخته و مدرسه را به نام موسسه ای شناخته شده تغییر نام می دهند. در این صورت دانش آموز بر این باور است که هم به کلاس کنکور رفته و هم در یک موسسه آموزشی معتبر که نام آن در تیزر های پر رنگ تلویزیونی شنیده می شود تحصیل کرده است. در برخی از مواقع نام موسسات از 4 میلیون تومان تا سقف 100میلیون تومان خرید و فروش می شود تا دانش آموزان در حجم انبوهی برای نام یک برند و تحت هر شرایطی صف بکشند.

درحالی که در سال های اخیر درصد قابل توجهی از ظرفیت پذیرش به رشته های بدون کنکور اختصاص یافته است، تلاش برای تبلیغات گسترده در تحصیل در رشته های دلخواه دانش آموزان و والدین از سوی موسسات آموزشی با شدت بیشتری به چشم می خورد.

کنکور در کشورمان تنها در مقطع کارشناسی و ورود به دانشگاه متقاضی ندارد، براساس نمودار جمعیتی کشورمان متقاضیان کنکور در سال های اخیر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا رشد چشمگیری داشتند. روش های ذکر شده برای جلب نظر متقاضیان ورود به دانشگاه برای متقاضیان کنکور ارشد و دکترا هم مصداق دارد.

مهم‌ ترین حسن ثبت ‌نام در این مؤسسات، داشتن برنامه ‌ریزی درسی است. بدین معنی که شما طبق یک تقویم آموزشی مجبور هستید در تاریخ‌ های معین، سرفصل ‌های مشخص شده از سوی آموزشگاه را مطالعه کنید. این باعث می‌ شود که مطالعه‌ ی شما متوازن شود و همه‌ ی دروس را به طور منظم بخوانید و ضمنا در دوره ‌های متناوب بخوانید و پس از آزمون از میزان عمق مطالعه ‌ی خود مطلع شوید. وجود مشاور یا پشتیبان آموزشی که خود راه بلد است نیز از دیگر مزیت ‌های ثبت ‌نام در این آموزشگاه ‌هاست. برخورداری از کلاس درس، نکته و تست به ویژه برای کسانی که در کارشناسی ارشد قصد تغییر رشته دارند، مناسب است، به شرط این که استاد مجرب و با تجربه باشد.

برای تعیین موسسه، گام اول انتخاب اساتید مورد نظر است. اساتیدی که سابقه مناسبی در تدریس دارند. همچنین از انرژی، حوصله و دقت کافی در تدریس برخوردار باشند. می توانید از دانشجویانی که سال های گذشته با اساتید مختلف کلاس داشتند، سوال کنید و نتایج به دست آمده آن ها را بررسی کنید.

نکته بعدی که می بایست به آن توجه کنید این است که اگر قصد رفتن به کلاس های متعددی را دارید، درس ها را به دو قسمت تقسیم کنید و قسمتی را در تابستان و بخشی را در پاییز به کلاس بروید. کلاس ها را به نحوی برنامه ریزی کنید که حداکثر در دو موسسه ثبت نام کنید، اما رفتن به یک موسسه بسیار بهتر است. علاوه بر این لازم است که برنامه کلاس ها فشرده نباشد. کلاس هایی که از صبح شروع و تا عصر ادامه می یابند، بازدهی بسیار کمی دارند. بنابر این برنامه انتخابی را بر اساس عادت های شخصی تعیین کنید.

بخش دیگر این موسسات آزمون های آزمایشی است که برای ایجاد هدف، انگیزه، برنامه ریزی درسی، آشنایی با سوالات کنکور و مدیریت استرس در جلسه آزمون بسیار مناسب اند. همچنین شما می توانید عملکرد و پیشرفت خود را بررسی نمایید. یکی از مهم ترین اهداف آزمون، سنجش و ارزشیابی داوطلبان است. نتیجه آزمون می بایست با ارائه کارنامه ‌ها و گزارش ‌های کاربردی به دانش آموزان و والدین، سنجش و آزمون را معنا دار کند. به عبارت دیگر کارنامه علاوه بر بودن‌ ها باید ها را نیز تعیین می‌کند.

بسته های آموزشی تهیه شده توسط موسسات و انتشارات کنکوری برای جمع بندی در ماه های آخر و ایام نزدیک به آزمون کنکور مفید است اما به هیچ عنوان نمی بایست این پکیج ها را جایگزین مطالعه منابع اصلی نمود.

شایان ذکر است که هر یک از موسسات کنکوری ممکن است در یک یا دو رشته قوی تر از سایر رشته ها فعالیت کنند و کادر آموزشی بهتری داشته باشند، در نتیجه خدمات آموزشی و مشاوره ای بهتری ارائه نمایند. لذا انتخاب بهترین موسسه، برای رشته های مختلف متفاوت است.

در ادامه مقاله تجربیات و ارزیابی برخی از داوطلبان کنکور را درباره موسسات کنکوری ملاحظه می کنیم.

مقطع کاردانی و کارشناسی:

برخی داوطلبان معتقدند کانون فرهنگی آموزش قلم چی، تمرکز زیادی بر تبلیغات دارد و همین امر باعث فراگیر شدن آن شده است. بنابر این جامعه آماری خوبی دارد و رتبه آزمون ها تقریبا نزدیک به رتبه ی آزمون سراسری خواهد بود. همچنین به دلیل داشتن پشتیبان مشاوره اختصاصی خوبی به داوطلبانش می دهد. برخی داوطلبان سوالات تکراری و یا مشابه کتاب ها را که در آزمون ها مشاهده می کنند یکی از نقاط ضعف این موسسه می دانند و به همین دلیل کیفیت آزمون های قلم چی را مطلوب نمی دانند. بالعکس برخی دیگر بر این باورند که این امر می تواند یک حسن محسوب شود چرا که شما با سوالات پر تکرار آشنا شده و آن ها ملکه ی ذهن شما می شوند. برخی از داوطلبان معتقدند برنامه آزمون های قلم چی با مدارس هماهنگ نیست اما برخی آزمون های دو هفته یکبار را مزیت آن می دانند، زیرا باعث می شود تعداد تست بیشتری تمرین کنید. پاسخ نامه ی بعد از آزمون و نمودار هایی که در مورد عمکرد هر داوطلب و مقایسه با رتبه اول ارائه می دهد، مشخص بودن مباحثی که داوطلب پاسخ داده یا نداده و یا اشتباه زده و در کل خدمات آزمون هایش بسیار خوب ارزیابی شده است. در مورد کتاب های قلم چی، درسنامه ی ابتدای کتاب، سوالات طبقه بندی شده و پاسخ های تشریحی از نقاط مثبت آن به شمار می رود.

اغلب داوطلبان کتاب ها و سوالات گاج را بسیار خوب ارزیابی کرده اند. تنها مشکل آن را جامعه آماری نسبتا پایین در مقایسه با قلم چی بیان کرده اند. آزمون های گاج هر 3 هفته یکبار برگزار می شود و از نظر برخی داوطلبان برنامه آزمون ها با مدرسه هماهنگی بیشتری دارد و وقت کمتری بابت آزمون از داوطلب گرفته می شود. همچنین هزینه های موسسه گاج نیز مناسب تر است. واحد آزمون گاج تلاش کرده است تا بودجه ‌بندی آزمون‌ها هماهنگ با برنامه آموزشی رسمی سراسر کشور باشد تا بدین وسیله اکثریت شرکت‌ کنندگان بتوانند با آمادگی کامل در آزمون ‌ها شرکت نمایند و تا حد زیادی تنش‌ های آموزشی آن ها کاهش یابد.

یکی دیگه از با سابقه ترین آموزشگاه های ارایه دهنده کنکور آزمایشی گزینه دو می باشد که از کیفیت سوالات مطلوبی برخوردار است و از نظر پشتیبانی و امکاناتی که در اختیار داوطلب می گذارد جزو قوی ترین آموزشگاه ها محسوب می شود. بنابر نظر برخی داوطلبان، گزینه دو نیز جامعه آماری خوبی دارد و سوالات آزمون ها نیز استاندارد می باشند. برنامه آزمون ها نیز هر 3 هفته یکبار می باشد و هزینه های موسسه نیز مقرون به صرفه تر است.

آموزشگاه مبتکران یکی دیگر از با سابقه های این زمینه است که طرفدار های پر و پاقرص خود را دارد. سیستم آموزشی در این آموزشگاه بسیار روشن و معلوم هدف گذاری شده است. ویژگی جالب آموزشگاه مبتکران، داشتن آزمون تشریحی است که برای دبیرستانی ها یک نعمت محسوب می شود.

پیشنهاد ما برای دبیرستانی ها: استفاده از کنکور آزمایشی مبتکران به همراه آزمون های جامع گاج و یا قلم چی است.

پیشنهاد ما برای کنکوری ها: در این مورد تصمیم گیرنده شمایید، اگر از سوالات آزمون های موسسه ای که ثبت نام کرده اید راضی هستید و مشاوره و جواب های آزمون ها باعث پیشرفت شما شده است، به هیچ عنوان آموزشگاه خود را تغییر ندهید اما اگر پیشرفتی حاصل نکرده اید و مطمئن هستید این پیشرفت نتیجه تنبلی خودتان نیست، پیشنهاد ما یه این گونه است. آزمون های گاج و یا مبتکران به همراه آزمون های آخر گزینه 2. می توانید برای محک کامل پیش از کنکور نیز در آزمون های جامع قلم چی و یا سازمان سنجش شرکت کنید.

مقطع تحصیلات تکمیلی:

بر اساس نظر داوطلبان، موسسه پارسه در رشته ‌های فنی و علوم پایه تیم قوی‌ تری دارد و در رشته ‌های علوم انسانی رقابت بین موسسه ماهان و موسسه سنجش تکمیلی است.

موسسه ماهان، در زمینه مدیریت به صورت تخصصی فعالیت می کند و سابقه‌ ی دیرینه‌ای که در این رشته دارد لذا هزینه این موسسه بیشتر از سایر موسسات در دروس مشابه است. آزمون های ماهان بیشترین جامعه آماری را دارد.

کلام آخر

هیچ موسسه ای نمی تواند قبولی شما را در رشته دلخواه تان تضمین کند. موسسات به روال درس خواندن شما نظم می بخشند و به شما کمک می کنند تا هدف خود را با برنامه دنبال کنید. نتیجه ی صد در صد قبولی، به همت و تلاش خود داوطلب بستگی دارد. امیدواریم تمامی شما عزیزان با انتخاب درست و آگاهانه به اهداف و آرزوهای خود دست یابید. لطفا نظرات ارزشمند خود را در مورد موسسات کنکوری و تجاربی که به دست آورده اید با ما در میان بگذارید.

 

بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

 

موسسه آموزش عالی آزاد ماهان یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

کارشناسی ارشد کاردانی به کارشناسی دکتری آزمون کتاب جزوه نظام آموزشی هدفمند کتاب آزمون کتاب کار

نشانی : ایران، تهران، تهران، بالاتر از میدان ولیعصر ک روشن پ 26

تلفن : ۸۸۹۸۵۲۶-۹

 

آموزشگاه کنکور پرستو یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

آدرس : خیابان میرداماد – تقاطع شریعتی – جنب داروخانه میرداماد – پلاک 2 واحد 12

 

یوشیج یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، تهرانپارس – تقاطع خیابان فرجام و باقری – ط. بالای املاك فردیس

تلفن : ۷۷۸۷۸۰۱۳

منطقه ۴

یاس دانش یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، سعادت آباد – بین میدان سرو و كاج – بولوار شهرداری جنوبی – جنب پاركینگ شهرداری – نبش كوچه بهار – پ. 92

تلفن : ۲۲۰۶۳۹۹۲, ۲۲۰۷۱۷۴۶

منطقه ۲

 

هدف دار یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. شهیدمطهری – بعد از مفتح – خ. اكبری – خ. نقدی – ط. اول

تلفن : ۱~۸۸۷۴۳۷۳۰

منطقه ۷

 

هدایت گران یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. جمهوری – بین خیابان كارگر و جاوید (اردیبهشت) – پ. 347 – ط. چهارم – واحد 5

تلفن : ۶۶۴۶۲۱۰۷

منطقه ۱۱

 

گزینه آیندگان یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، فلكه اول تهرانپارس – نبش خیابان 148 شرقی – ساختمان 121 – واحد 1 – جنب بانك رفاه كارگران

تلفن : ۷۷۸۷۸۲۴۵, ۷۷۸۸۱۹۹۳

منطقه ۴

 

گام نو یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، یوسف آباد – خ. سیدجمال الدین اسدآبادی – پ. 269 – ط. اول

تلفن : ۸۸۷۱۰۸۹۳

منطقه ۶

 

گام دانش یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، بولوار میرداماد – م. محسنی – خ. شاه نظری – ك. دوم – پ. 23 – واحد 8

تلفن : ۲۲۲۵۰۹۱۶, ۲۲۲۲۲۲۱۴

منطقه ۳

 

گام دانش یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. ستارخان – ابتدای تهران ویلا – خ. شهیدتوحیدی – مجتمع محراب – ط. دوم

تلفن : ۶۶۵۲۰۶۰۵

منطقه ۲

 

چاووش یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، خ. ستارخان – بعد از فلكه اول صادقیه – پ. 902 – ط. سوم

تلفن : ۴۴۲۲۹۲۸۸, ۴۴۲۳۸۷۷۱

منطقه ۲

 

چاووش یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، سیدخندان – ضلع جنوب غربی پل سیدخندان – ساختمان 66

تلفن : ۸۸۵۱۱۳۱۴, ۸۸۵۱۱۸۴۴

منطقه ۴

پژوهش یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، فلكه دوم صادقیه – جنب درمانگاه ابن سینا – ساختمان شیری – ط. دوم – واحد 3

تلفن : ۴۴۰۶۲۲۳۲, ۴۴۰۶۲۲۳۳

منطقه ۵

 

پژوهش یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، شهرك قدس – بولوار پاك نژاد – بعد از تقاطع دریا – ساختمان كسری – ط. زیرین

تلفن : ۲۲۳۵۵۶۵۵, ۲۲۳۵۸۱۲۳

منطقه ۲

 

پیك سنجش یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، مابین پل صدر و رومی – مقابل شیرینی سرای نیكشر – پ. 1665 – ط. دوم جنوبی

تلفن : ۲~۲۲۲۴۵۴۴۱

منطقه ۱

 

پیروز یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران

نشانی : ایران، تهران، تهران، ضلع جنوب غربی میدان ونك – ابتدای خیابان برزیل – جنب چرم مشهد – ساختمان فلاح – ط. اول – واحد 2

تلفن : ۸۸۷۸۲۳۷۵, ۸۸۷۸۱۳۱۲

منطقه ۳

5/5 ( 1 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید