بهترین موسسه مهاجرتى در تهران

کسانی که قصد خروج از کشور و مهاجرت را دارند برای انجام کارهای مربوط به مهاجرت باید از طریق موسساتی که به طور قانونی و تخصصی این کارها را انجام می دهند اقدام کنند. مادر این مقاله از آسمونی می خواهیم بهترین موسسه هاى مهاجرتى تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم.

بهترین موسسه هاى مهاجرتى تهران

دفاتری که در این سایت معرفی می شوند همگی بایستی مدارک حقوقی نظیر مدرک وکالت، موسسه حقوقی، مجوز انجام امور حقوقی بین الملل و امثالهم را داشته باشند. در ضمن ما بر اساس تحقیق در اینترنت، مشتریان و اموری نظیر آن در مورد دفتر مذکور تحقیق می کنیم و اختیار قبول معرفی دفتر حقوقی مذکور ،کامل با مدیریت سایت ایران مهاجرت است. لذا ما با توجه نظر خودمان شرکت یا موسسه ای را معرفی نموده یا از معرفی آن پرهیز می کنیم.

در ضمن بازدیدکنندگان محترم آگاه باشید که ما دفاتری را که به عنوان دفاتر معتبر معرفی نمودیم با تحقیق و شناخت بوده است لیکن این اصلا به این مفهوم نیست که ما ضامن یا موید دفاتر مذکور هستیم، تصمیم نهایی با خود مشتری است و ما به هیچ عنوان معامله یا عدم معامله با مراکز مذکور را توصیه نمی کنیم.

۱٫موسسه حقوقی ملک پور . موسسه مشاوره ای اتریشی ام آی ای یکی از بهترین موسسه هاى مهاجرتى تهران

این موسسه یکی از بهترین موسسات مورد تایید ما می باشد که با سطحی بالا و برخورداری از وکلای مجرب از چندین سال قبل (حدود شش سال ) در زمینه حقوق داخلی و بین الملل فعالیت می کند.چنانچه ازدواج کردید و می خواهید اقامت کشور همسایه را دریافت کنید یا قصد ادامه تحصیل در اروپا یا آمریکا را دارید ، چنانچه شما به دنبال ویزای کاری یا سرمایه گذاری هستید و یا این که مایلید از قوانین سرمایه گذاری در اروپا آگاهی پیدا کنید ، این موسسه از موسسات مورد وثوق ما می باشد. مدارک وکالت پایه یک مدیر موسسه آقای امیر محمد ملک پور ، مدرک کارشناسی ارشد حقوق ایشان ، مدرک دانشجویی دکترای حقوق ایشان ، مدرک ثبت موسسه حقوقی ایشان و هر آن چه از مجوزات قانونی که بخواهید در گالری ما درسایت موسسه حقوقی ملک پور موجود است.

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش خدمات حقوقی مشاوره ای را با استفاده از وکیل یا وکلای داخلی و بین المللی مقرر می داند .

بهترین روش تماس با این دفتر از طریق شماره های تماس مستقیم با موسسه ام آی ای اتریش می باشد.

 دفتر مرکزی ام ای ای در وین همکار مرکزی موسسه ملک پور

روزهای دوشنبه الی پنج شنبه از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۵:۳۰ به وقت تهران ، شما می توانید بصورت مستقیم با شماره تلفن های :

۵۱۲۱۹۶۹ (۱) – (۴۳+)

تماس گرفته و از مشاوره دفتر ام آی ای اتریش بهره مند شوند، شایان ذکر می باشد موسسه مشاوره ام آی ای در تعطیلات رسمی کشور اتریش، تعطیل می باشد.

دوستان و همراهان گرامی با توجه به مشکلات به وجود آمده برای تماس با دفتر مرکزی ام آی ای اتریش میتوانید از طریق کارت های تلفن برای تماس اقدام نمایید

با توجه به اینکه خطوط تلفنی کشور برای تماس با دفتر مرکزی ام آی ای اتریش دچار مشکل شده اند برای تماس شما عزیزان با دفتر مرکزی تلفن جایگزینی را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم . میتوانید از همین لحظه با این شماره تلفن تماس حاصل نمایید .

۰۰۴۳۶۷۷۶۲۷۱۴۲۴۰

در صورتی که در باب مسائل حقوقی داخلی یا بین المللی و مهاجرتی سوال دارید و نیاز دارید با مشتریان موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید میتوانید به  لینک Facebook زیر به آدرس:

Facebook.com/www.malekpour.ir

مراجعه بفرمایید.

۲٫ موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان یکی از بهترین موسسه هاى مهاجرتى تهران

موسسه حقوقی اریکه ی برگزیدگان ( شهرک ) با تجربه ترین موسسه حقوقی در کشور پیشرو در ارائه ی بهترین مشاوره در باب امور حقوق بین المللی در مورد ثبت شرکت ها، ازدواج با اتباع، حقوق اتباع خارجی، اقامت ها و بحث تابعیت، سرمایه گذاری داخلی و خارجی، و مسائل مربوط به امور حقوقی دانشجویان ایرانی خارج از کشور میباشد. موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان ( شهرک )،با بهره از مشاوره ی وکلای امور حقوق بین الملل و کادری حرفه ای همراه با وکلای زبده و برجسته ی کشوری، میتواند شایسته ترین خدمات مشاوره ای را جهت متقاضیان عزیز ارائه دهد.

مدیران این موسسه مفتخرند که در مقام شاگردی استادبزرگ امور حقوق بین الملل جناب آقای دکتر امیر محمد ملکپور (ایشان در حال حاضر درحال اخذ  مدرک دکتری،  در رشته ی حقوق تجارت بین الملل از یکی از بهترین دانشگاه های حقوق دنیا، یعنی دانشگاه وین میباشند) و با بهره از آموزش ها و مشاوره ی این استاد ارزنده ی علم حقوق، در داخل و خرج از ایران همواره آماده ی انجام مشاوره جهت پرونده های شما موکلین محترم میباشد. تیم مدیریت موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان، با استعانت از اصول و رسوم مدیریت استاد ملکپور همواره احترام به حقوق والای موکل را سرلوحه ی امور خود قرارداده و اوامر مشتری را مقدم بر هر امری میداند.

موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان ( شهرک ) مفتخر است لقب قدیمی ترین همکار موسسه ی جناب آقای دکتر ملکپور را بر بال خود حمل نماید. این موسسه با همکاری موسسه ی بین المللی ام آی ای  در اتریش،  تنها مجموعه ی حقوقی کشور بوده که با گارانتی مشاوره ی پرونده ی متقاضیان عزیز را بر عهده میگیرد.

استفاده از سیستم مدیریت پروژه ی الکترونیکی پیشرفته جهت برنامه ریزی امور موکلین همراه با بهره مندی از برترین تکنیک های مدیریت پروژه در باب حفظ و اجرای پرونده های مشتریان عزیز، شاکله ی بسیار منظمی در باب رسیدگی به امور حقوقی شما عزیزان حاصل نموده است.تیم مشاورین مجرب این موسسه ی حقوقی، با تکیه بر آمار موفق و مثبت پرونده هایی که با موفقیت به پایان رسیده اند، رکورد بیشترین پرونده های به فرجام رسیده را در بین موسسات حاضر داراست.

موسسه حقوقی اریکه ی برگزیدگان با شناسه ی ملی و شماره ثبت رسمی، با توان و سرعت عمل بالا همراه با امکانات عالی در محیطی کلاسیک در قلب پایتخت، در محدوده ی شهرک غرب تهران، مشغول به فعالیت های حقوقی گردیده و در حال حاضر بدون اغراق مورد وثوق ترین موسسه در سطح کشور در حال همکاری با موسسه ی  حقوقی ام آی ای اتریش با همکاری جناب آقای دکتر ملکپور می باشد و طبق اسناد ثبت شده جهت موسسه حقوقی، دارای اختیار کامل جهت انجام مشاوره ی امور حقوقی به همراهی تیم وکلا و مشاوره در زمینه های حقوق داخلی و بین المللی می باشد.

این موسسه از همکاری وکلای زبده بهره مند است و با تکیه بر اصول حقوقی ایران و سایر کشور ها میتواند در نهایت انصاف با رعایت قوانین حاکم فی مابین وکیل و موکل، مدافع حقوق شما متقاضیان عزیز باشد و این موضوع را گارانتی نماید.

ما با افتخار در موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره ای در باب رفع مشکلات و مسائل شما عزیزان هستیم. شما میتوانید جهت کسب پاسخ سوالات خود به ادرس وبسایت موسسه به لینک زیر مراجعه نموده و یا جهت اخذ مشاوره ی رایگان تلفنی با شماره تلفنهای مذکور در سایت موسسه تماس حاصل نموده و با مشاورین ما بدون پرداخت هزینه مشاوره شوید.

شماره تماس :

۲۲۳۶۵۷۸۴ (۲۱) ۹۸+

۲۲۳۶۵۸۸۹ (۲۱) ۹۸+

۲۲۳۶۵۹۵۴ (۲۱) ۹۸+

۲۲۳۶۵۹۸۳ (۲۱) ۹۸+

۲۲۰۶۹۵۰۷ (۲۱) ۹۸+

۸۸۵۶۷۳۴۰ (۲۱) ۹۸+

۸۸۵۶۹۱۲۲ (۲۱) ۹۸+

۳٫ موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یکی از بهترین موسسه هاى مهاجرتى تهران

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به سوالات شما در محیطی زیبا و امکاناتی متفاوت با حضور بیش از ۱۵ حقوق دان و شخص آقای احسان فرهانی، وکیل پایه یک دادگستری پاسخ میگوید.این موسسه معتبر با کمک شخص آقای دکتر ملک پور خدمات مهاجرتی یا حقوق بین المللی ،تابعیت، اقامت و مانند آن را به شما عزیزان ارائه میکند.

امروز تمامی دفاتر مهاجرتی قدرتمند و پیشرفته از مشاوره گروهی حقوق دانان متخصص بهره مند هستند . موسسه سفیران سروش سعادت با مشاوره مستقیم شخص آقای دکتر ملک پور و همچنین حقوقدان برجسته آقای احسان فراهانی و بیش از پانزده حقوق دان کارکشته ارائه کننده تمامی خدمات حقوقی از قبیل اخذ ویزا،مشاوره حقوق بین الملل خصوصی ، طرح دعاوی در محاکم بین المللی و دادگاه ها ، مشاوره سرمایه گذاری در کشورهای مختلف یا ویزای کار می باشد.

بسیاری از دوستان و متقاضیان عزیز می پرسند چگونه می توانیم به یک دفتر مهاجرتی یا حقوقی اعتماد کنیم؟ خب پاسخ ما این است،ببینید آیا این دفتر دارای پروانه وکالت یا موسسه حقوقی می باشد؟، بسیارند اشخاصی که با مدرک کشتی سازی ،الکترونیک ،زمین شناسی ، مکانیک و امثالهم نسبت به افتتاح دفتر حقوقی یا دفاتر مهاجرتی اقدام می کنند و خود را به دروغ حقوقدان معرفی مینمایند. بر اساس قانون این عملیات جرم و تجاهر به وکالت محسوب می شود.

اگر مایلید با یک دفتر حقوقی و قانونی قرارداد امضا کنید ،می توانید هم اکنون با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این مشاورین حقوقی بهره مند شوید و این مشاوره تلفنی هیچ هزینه ای ندارد.

شماره تماس : 

۲۶۷۰۵۳۵۶ ۲۱ (۹۸+) ۱۰ خط ویژه

۲۶۷۰۵۹۰۷ ۲۱ (۹۸+)

۲۶۷۰۵۹۱۷ ۲۱ (۹۸+)

۲۶۷۰۹۰۱۶ ۲۱ (۹۸+)

۲۶۷۰۵۱۱۴ ۲۱ (۹۸+)

۲۶۴۱۵۲۸۱ ۲۱ (۹۸+)

۲۶۴۱۴۶۳۸ ۲۱ (۹۸+)

۲۶۴۱۴۳۱۸ ۲۱ (۹۸+)

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید