طیبی: قضیه من با طارمی متفاوت است

مدافع ایرانی تیم القطر می‌گوید قضیه او با طارمی فرق دارد و محرومیت شاملش نمی‌شود.

به گزارش آسمونی، محمد طیبی بازیکن تیم القطر درباره وضعیت تیمش اظهار کرد: در ابتدای فصل وضعیت ما خوب نبود. اما پس از تغییر مربی، توانستیم چند پیروزی را کسب کنیم و وضعیت خود را در جدول لیگ ستارگان قطر بهبود ببخشیم.

او ادامه داد: مربی قبلی من را در پست خودم بازی نمی‌داد اما سرمربی جدید که فصل پیش توانسته بود این تیم را در دسته ۲ قهرمان کند دوباره هدایت تیم را پذیرفت و در سه هفته اخیر نیز من را در پست اصلی‌ام بازی داد. در این سه هفته من هم گل زدم و هم در یکی از دیدارها بهترین بازیکن زمین لقب گرفتم.

طیبی درباره شایعه محرومیت ۴ ماهه‌اش اظهار کرد: محرومیت من همانند طارمی نیست و قضیه ما با یکدیگر فرق دارد. من سعی می‌کنم به این شایعه‌ها دامن نزنم و صحبتی در این باره نداشته باشم. من کار خودم را خواهم کرد و هدفم نیز قرار گرفتن در فهرست نهایی تیم ملی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

مدافع تیم القطر درباره شانسش برای حضور در جام جهانی در لباس تیم ملی ایران گفت: من تمام سعی و تلاش خود را می‌کنم تا در آخرین اردوی تیم ملی که اسامی بازیکنان برای حضور در جام جهانی روسیه اعلام می‌شود، حاضر باشم. مطمئنا کارلوس کی‌روش به توانایی بازیکنان و تلاش آن‌ها در زمین دقت می‌کند و بهترین افراد را برای تیم ملی انتخاب خواهد کرد.

بازیکن پیشین استقلال خوزستان درباره شرایط این فصل این تیم گفت: استقلال خوزستان شرایط خوبی ندارد اما امیدوارم همانند فصلی که قهرمان شدیم، دوباره به روزهای اوج برگردد. مسوولان باید به فکر این تیم باشند. این تیم جوانان خوبی دارد و می‌تواند دوباره برای ایران افتخارآفرینی کند.

طیبی در پایان درباره احتمال جدایی‌اش از القطر نیز تصریح کرد: من نمی‌توانم تا آخر فصل از این تیم جدا شوم. من با آن‌ها قرارداد دارم و مسوولان تیم قطری حاضر نیستند قرارداد من را فسخ کنند. من در این نیم فصل یک پیشنهاد از یکی دیگر از تیم‌های قطری و هم‌چنین چند پیشنهاد داخلی داشتم که مهم‌ترین آن‌ها تراکتورسازی بود. دوست داشتم زیر نظر یحیی گل‌محمدی و در تیم پرطرفدار تراکتورسازی کار کنم اما قطری‌ها به من اجازه فسخ قرارداد ندادند.

منبع: 90TV

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید