برنامه دورهمی ، مجموعه طنز شبکه نسیم + ساعت پخش

آسمونی : برنامه دورهمی مهران مدیری

دورهمی نام یک برنامه تلویزیونی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری است که از ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ در شبکه نسیم پخش شده است. ابتدا مهراب قاسم خانی کارگردانی این برنامه تلویزیونی را بر عهده داشت بعداً به دلیل برخی مشکلات از قسمت سیزدهم به بعد مهران مدیری کارگردانی را بر عهده گرفت . این مجموعه، اواسط پاییز سال ۹۴ و با آغاز مقدمات ساخت دکور وارد مرحله پیش تولید شد. هدف سازندگان، ارائه یک مجموعه تلویزیونی با ساختاری کاملاً متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون بوده‌است .
در دورهمی به جز مهران مدیری به عنوان (طراح، کارگردان و مجری)، بازیگران مطرحی چون: سیامک انصاری، رامین ناصرنصیر، الیکا عبدالرزاقی، محمد نادری، مهران رنجبر، سروش جمشیدی به ایفای نقش پرداخته‌اند.


به جز بازیگران ثابت، در هر قسمت یک بازیگر مهمان نیز حضور دارد که با حضور در مقابل دوربین همراه با سایر بازیگران سعی در ایجاد یک فضای شیرین و کمدی دارند.
گروه نویسندگان این کار را از ابتدا تاکنون امیر وفایی، الهه زارع نژاد، محمد صفاجویی، هدی ایزدی، سعید هوشیار، احسان ابراهیمی، زهرا افشار و فاطمه راست‌گفتار تشکیل می‌دهند.
مهمانان این برنامه معمولاً از چهره‌های برجسته علمی، ورزشی، هنرمندان، بازیگران و خوانندگان می‌باشد.
در هر قسمت از برنامه مهران مدیری در مورد یک موضوع خاص استندآپ کمدی اجرا می‌کند. از نگاه دیگر، گفته‌ها و نمایش‌ها در این برنامه سعی در بیان مشکلات جامعه به صورت طنز یا کنایه مانند، دارند.

فصل جدید برنامه دورهمی :

فصل جدید دورهمی قرار است قبل از پایان زمستان 96 روی آنتن برود و به قول معروف سورپرایز تلویزیون برای ایام سال نو مسیحی و همچنین شب یلدا باشد. مخاطبان از این پس شاهد دکور کاملاً دگرگون شده این برنامه خواهند بود تا دورهمی در فصل جدیدش از زیر سایه برنامه هندی «شو کاپیل» خارج شود! (شو کاپیل نام برنامه تلویزیونی است که در ابتدا دورهمی از روی آن کپی شده بود)
برخلاف آنچه پیشتر گفته می‌شد مهران مدیری همچنان در این برنامه به عنوان کارگردان و البته استندآپ کمدین حضور خواهد داشت و سروش جمشیدی و سحر ولدبیگی نیز در آن به ایفای نقش می‌پردازند. اولین میهمان این برنامه محمدرضا شریفی نیا می باشد.
«دورهمی» از چهارشنبه 22 آذر آغاز خواهد شد. قرار است این برنامه به غیر از چهارشنبه‌ها در روزهای پنج شنبه و جمعه نیز ساعت 23 از شبکه نسیم پخش شود.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید