واکنش وزیر ورزش به مفقود شدن کوهنوردان در ارتفاعات اشترانکوه

به گزارش آسمونی:مسعود سلطانی‌فر در واکنش به مفقود شدن گروهی از کوهنوردان در ارتفاعات اشترانکوه، گفت: خبر ناگوار حادثه بهمن برای گروهی از کوهنوردان عزیز کشور در ارتفاعات اشترانکوه، جمعه تلخ و ناگواری را برای من و همکارانم در ورزش کشور و مسئولین استان لرستان رقم زد.

وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: از صبح جمعه همزمان با اطلاع از خبر مفقود شدن کوهنوردان خراسانی در مسیر بازگشت  از ارتفاعات اشترانکوه، در تماس‌های پیاپی با استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان لرستان و مقامات کشوری و استانی، پیگیر آخرین وضع عملیات امداد و نجات کوهنوردان حادثه‌دیده در اشترانکوه بودم.

وی افزود: از رییس فدراسیون کوهنوردی خواستم در استان و محل حادثه حاضر شود و در آخرین تماسم ساعت یازده شب گذشته(جمعه شب)، پیگیر اقدامات فدراسیون و گروه‌های کوهنوردی اعزامی از استان‌های مختلف بودم. فردا شنبه عملیات جست‌وجو به کمک مقامات و جمعیت هلال‌احمر و پشتیبانی هوایی برای یافتن حادثه‌دیدگان ادامه می‌یابد.

وی گفت: لحظات سختی را خانواده‌های این عزیزان می‌گذرانند. از صمیم قلب با آن‌ها همدرد هستم. امیدوارم دیگر شاهد این حوادث دردناک در جمع کوهنوردان عزیز نباشیم.

منبع: ایسنا

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید