سلیمی: قربانی دشمنی دو آدم خاص شدم/ لابی‌گری مرادی با فدراسیون جهانی ضعیف است

دارنده مدال برنز وزنه‌برداری جهان گفت: وسط دشمنی دو آدم خاص من قربانی شدم و رییس فدراسیون با وجود مدیریت قوی در داخل اما در لابی‌گری با فدراسیون جهانی ضعیف عمل می‌کند.

به گزارش آسمونی، بهداد سلیمی پس از بازگشت از مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان بیان کرد: مسابقات برای تیم ملی خوب بود و توانستیم قهرمان شویم اما برای من خوب نبود. با این شرایط نمی‌توان کار کرد و دوباره فدای بعضی اتفاقات شدم که من اصلا مقصر نیستم و وسط دشمنی دو آدم خاص من قربانی شدم.

او ادامه داد: همه دنیا فهمیدند برای من چه اتفاقی رخ داد و متاسفانه از نظر لابی‌گری و ارتباطات ضعیف هستیم ونمی‌توانیم حق خودمان را بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که تصمیم خداحافظی‌اش جدی است یا خیر؟

تاکید کرد: باید فکر کنم. هنوز همین تصمیم را دارم حالا باید با دوستان و مشاورانم صحبت کنم و در نهایت ببینم به نتیجه‌ای می‌رسم. اما با این شرایط کار کردن سخت است. آقای مرادی با وجود داشتن مدیریت قوی در داخل و بحث برگزاری اردوها اما در لابی‌گری با فدراسیون جهانی ضعیف عمل می‌کند و این ایراد باید برطرف شود. با این شرایط راحت سر ورزشکاران ایران بریده می‌شود.

او در پاسخ به این پرسش که تاماش آیان زمان اهدای مدال چه گفت؟

بیان کرد: تبریک گفت و منم تشکر کردم و مدالم را درآوردم.

سلیمی در مورد این که برخی داوران معتقدند حرکت او خطا بوده است؟

گفت: همیشه منتقد هست منم به نظرشان احترام می‌گذارم. اما همان موقع تالاخادزه و سعید علی حسینی و حتی کاکیاشویلی ابراز ناراحتی کردند که حرکت من خطا اعلام شد. کاملا این بحث سیاسی بود و من برای دومین مرتبه قربانی آن شدم.

منبع: ISNA

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید