الهام پاوه نژاد + بیوگرافی و جدیدترین عکسهای او

الهام پاوه نژاد یکی از بازیگران سینما, تئاتر و تلویزیون می باشد . با آسمونی همراه باشید تا با این هنرمند بیشتر آشنا شوید . 

بیوگرافی الهام پاوه نژاد :

الهام پاوه‌نژاد متولد 27 شهریور ۱۳۵۰ در تهران می باشد. او بازیگر سینما, تلویزیون و تئاتر است. وی دارای دیپلم تجربی از دبیرستان نوشیروان و فوق دیپلم بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران (دانشکده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) در سال ۱۳۷۱ می‌باشد. از سال ۱۳۶۹ بصورت حرفه‌ای وارد حرفه بازیگری شد و فعالیتش را با تئاتر آغاز کرد. اولین کار صحنه وی در سال ۱۳۷۰ به کارگردانی اکبر زنجانپور با عنوان «ساحره سوزان» و اولین بازی کار تصویری اش در سال ۱۳۷۳ سریال همسران بود که خیلی مورد استقبال قرار گرفت. او ازدواج کرده و دختری به نام کردیا دارد .

فیلم های سینمایی الهام پاوه نژاد :

زندگی با چشمان بسته 1389
دیشب باباتو دیدم آیدا 1383

مجموعه های تلویزیونی الهام پاوه نژاد :

هفت سنگ (۱۳۹۳)
یلدا (۱۳۹۱)
تله‌فیلم «همه افتادگان» (۱۳۸۹)
گارد ساحلی (۱۳۸۸)
گاوصندوق (۱۳۸۷)
ترانه مادری (۱۳۸۷)
بیداری (۱۳۸۶)
نیمکت (۱۳۸۴)
روز ایپریت (۱۳۷۹)
آژانس دوستی (۱۳۷۸ )
به‌سوی افتخار (۱۳۷۷)
تصویر یک رؤیا (۱۳۷۷–۱۳۷۵)
مدرسه مادربزرگ‌ها (۱۳۷۵)
گریز  (۱۳۷۵)
همسران (۱۳۷۳)

شبکه نمایش خانگی الهام پاوه نژاد :

آسه آسه قصه قصه (۱۳۹۴)
شاهگوش (۱۳۹۳)

تئاترهای الهام پاوه نژاد :

۱۳۹۵ – فراموش نامه – کارگردان:سعید امیرسلیمانی.
۱۳۹۴ – هیچ‌کس نبود بیدارمان کند – کارگردان:پیام دهکردی.
۱۳۹۳ – سیستم گرون هلم – کارگردان:علیرضا کوشک جلالی.
۱۳۹۱ – خدای کشتار
۱۳۹۰ – تراس – کارگردان:محمدرضا خاکی.
۱۳۹۰ – شن
۱۳۸۷ – خدای کشتار – کارگردان:علیرضا کوشک جلالی.
۱۳۸۶ – مرغابی وحشی – کارگردان: نادر برهانی مرند
۱۳۸۲ – چیستا – کارگردان: نادر برهانی مرند
۱۳۷۰ – ساحره سوزان – کارگردان: اکبر زنجانپور

قسمتی از مصاحبه الهام پاوه نژاد در مورد دخترش کردیا:

برخی شرایط دست به دست هم می دهد و کودکانی که در یک چنین خانواده هایی بزرگ می شوند به خاطر نوع زندگی شان قائم به ذات بودن را فرامی گیرند، البته در کردیا می تواند ذاتی هم باشد به دلیل اینکه پدرم همیشه سعی کرده من و خواهرم را مستقل بار بیاورد، ما از ۱۷ سالگی کار کردیم و درس خواندیم و در اجتماع حضور داشتیم. یک زمان هایی هم من نیستم و همیشه سعی کرده ام دخترم را آنقدر مستقل بار بیاورم که در نبود من هم بتواند از پس کارهایش بربیاید. اصلا به نظر من موفقیت یک مادر این است که بتواند در تربیت فرزندی مستقل و البته سرشار از عاطفه و مهر سربلند باشد. عده ای فکر می کنند مستقل بار آوردن بچه یعنی محبت نکردن به بچه و او را در معرض سختی ها و فشارهای بی خود قرار دادن. این تفکر اشتباه است.

الهام پاوه نژاد و کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه:

از زمانی که زلزله کرمانشاه در اواخر آبان 96 رخ داد, بسیاری از مردم و از جمله هنرمندان به کرمانشاه رفتند تا به یاری و همدردی مردم روستاهای اطراف بپردازند . الهام پاوه نژاد هم از جمله کسانی بود که به یاری آنان شتافت و از هوادارانش خواست تا با او همراه شوند و قسمتی از مشکلات روستاییان کرمانشاه را حل نمایند . قسمتی از صحبتهای او در برنامه حالا خورشید تاریخ 13 آذر 96 :

مردم بهتر است لباس های فرسوده خود را برای کمک نفرستند و این کار درستی نیست . مهمترین خواسته ام از مردم این است به هم اعتماد کنیم . نگوییم چرا دولت کمک نمی کند در هر کجای دنیا وقتی بحرانی پیش می آید مردم درب خانه هایشان را نمی بندند به هم کمک می کنند .

الهام پاوه نژاد و همسرش – او و دخترش کردیا

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید