ویلا شمال ارزان کجا بگیریم؟

در این مقاله از آسمونی برای شما عزیزان به ویژه برای افرادي كه به دنبال خريد ويلا شمال ارزان و ايده آل و نزديك به سليقه و بودجه خود هستند، نکات مهمی را شرح می دهیم که پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه فرمایید.

راهنمای خريد ويلا شمال ارزان

دسته اي از ويلاها در شمال براي فروش در مناطق مختلف ، احداث و به خريداران ويلا معرفي ميگردد و ممكن است خريداران به نكات حاشيه اي كه در اكثر موارد مهم و مخفي و پوشيده از ديدشان ميباشد ، دقت نداشته و بعد از خريد دچار ضرر و آسيب ميشوند.

ويلا شمال ارزان : موقعیت جغرافیایی

دسته اي از ويلاها هستند كه ممكن است تمامي خواسته ها و ايده آل هاي شما را از لحاظ ، قيمت ويلا ، سبك و متريال و ديگر موارد داشته باشد ، اما در موقعيت جغرافيايي پر حاشيه و پر خطر واقع گرديده باشد . مثلا ويلاهايي كه در حاشيه رودخانه ها با رعايت نكردن حريم مجاز و قانوني احداث گرديده و يا ويلاهايي كه در دامنه كوه با شيب صخره اي و يا بر روي زمين سست بنا گرديده و يا ويلاهايي كه در كنار دريا با فاصله ي خيلي نزديك به ساحل دريا و رعايت نكردن حريم قانوني و مشخص شده احداث گرديده ، كه امكان آب گرفتگي و خطر تخريب فرسايشي در اين دسته از ويلاها بيشتر به چشم ميخورد .

ويلا شمال ارزان : مجاورت با دكل برق فشار قوي

دسته ي ديگر شامل ويلاهايي هستند كه در حريم و راستاي دكل برق فشار قوي بنا گرديده اند ، كه با توجه به امواج و تشعشعات مضر اين گونه از دكل هاي برق براي انسان ، خريد ويلا در نزديكي اين دكل ها توصيه نميشود و به مشتريان و خريداران ويلا شمال ارزان پيشنهاد دوري و اجتناب از اين دسته از ويلاهايي است كه هرچند از لحاظ زيبايي و چشم انداز و ديگر خواسته ها نزديك به سليقه شما باشد .

ويلا شمال ارزان : مناطق پر سرو صدا و شلوغ

دسته ي ديگر از ويلاها كه پيشنهاد دوري و اجتناب از آنها را به خريداران ويلا شمال ارزان ميدهيم ، ويلاهايي هستند كه در مناطق پر سرو صدا و شلوغ كه آرامش يك ويلاي واقعي در شمال را ندارند احداث گرديده اند كه شامل ويلاهايي در نزديكي مدارس ، ويلا در نزديكي به ورزشگاه ها ، ويلا در اطراف زمين هاي ورزشي و فوتبال در بيشتر مناطق و محلات شمال كشور هستند كه آرامش ويلا در محيط دنج و ايده آل را ندارند .

ويلا شمال ارزان : مناطق پرت و دور از محيط هاي ويلايي

دسته ي ديگر شامل ويلاهايي ميشود كه در مناطق پرت و دور از محيط هاي ويلايي و به صورت تك و با فاصله زياد از جاده ها و ديگر ويلاهاي متمركز قرار دارند كه از لحاظ امنيت با مشكل در نبود مالك ويلا مواجه خواهد شد ، و در صورت نداشتن نگهبان ، تضميني براي امنيت چنين ويلاهايي در شمال نيست ، و پيشنهاد ما انصراف از خريد چنين ويلاهايي به خريداران ويلا شمال ارزان است .

ويلا شمال ارزان : اختلاف فرهنگي و اعتقادي

دسته ي ديگر شامل ويلاهايي ميشود كه در دل بافت بومي و مركزيت بومي نشين در مناطق شمال احداث گرديده و ممكن است از ديد خيلي از خريداران بلامانع و عادي باشد ، اما اختلاف فرهنگي و اعتقادي بوميان در بيشتر مناطق شمال با اشخاص غير بومي در مجاورت و همسايگي و در اصطلاح ديوار به ديوار امكان تنش و اختلاف سليقه و فرهنگ دچار نارضايتي گردد ، كه بهتر است خريد ويلا در محيطي غير بومي و شهركي با اجتماع هم كيشان صورت گيرد .

مسيرهاي صعب العبور و پر خطر و خاكي

دسته ي ديگر شامل ويلاهايي است كه در مسيرهاي صعب العبور و پر خطر و خاكي گذر ميكند ، كه با توجه به فصول بارش و خاكي بودن و گل و شُل شدن جاده ، مشكل در رفت و آمد و تردد را شاهد خواهيد بود و حتي الامكان از خريد ويلا در مسيرهاي خاكي و گلي و دور از جاده سراسري اجتناب نماييد .

ويلا شمال ارزان : فاقد سنديت و مالكيت

دسته ديگر شامل ويلاهايي با قيمت مناسب و در بعضي موارد با قيمت زير قيمت فروش معرفي ميشوند كه از لحاظ سنديت و مالكيت دچار مشكل ميباشند و نزديكي به اين ملك ها توصيه نميشود ، در اينجا بايد دقت داشته باشيد كه چنانچه به مشاور خود اطمينان كامل را داريد كه جهت احراز هويت ملك شما را ياري دهد كه در وقت صرفه جويي كرديد ، در غير اينصورت به دهياري و شوراي محل مراجعه و از سلامت و صحت ملك باخبر شويد ، تا در خريد ويلا شمال ارزان دچار مشكل نشويد .

در اين مبحث با توجه به سليقه و خواسته ي مشتريان مواردي از ويلاهاي موجود در شمال كه خريد آنها با آرامش و امنيت و سلامت شما فاصله ي زيادي دارد را شناسايي و معرفي كرديم تا با توجه به موارد فوق و اجتناب از چنين ويلاهايي ، خريد ويلايي با امنيت و آرامش خاطر و رضايت مند و ايده آل داشته باشيد .

نتيجه اينكه از ويلاهايي با عدم مالكيت مشخص ، ويلاهايي در مكان هاي شلوغ و پر سر و صدا و حاشيه رودخانه و چسبيده به دريا با رعايت نكردن حريم قانوني و يا ويلاهايي در مكان هاي پرت و دور از اجتماع و يا ويلاهايي در اطراف دكل برق فشار قوي و يا ويلاهايي در مركزيت بافت بومي در شمال بايد دوري كرد تا امنيت و آرامش و ايده آل خريد يك ويلاي رضايت مند را در شمال داشته باشيد .

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید