اخبار فوتبال

اقدامات ضد رئالی اتلتیک برای حفظ گلر ملی پوش

9126e4b195b9a2c3cfc469d126c29514 اقدامات ضد رئالی اتلتیک برای حفظ گلر ملی پوش

کپا، گلر سوم تیم ملی اسپانیا سخت مورد علاقه رئال قرار گرفته و حتی گفته می شود که کهکشانی ها قصد جذب او را در ماه ژانویه دارند.

به گزارش آسمونی، رئالی ها سخت علاقه مند هستند تا خط دروازه خود را تقویت کنند. مصدومیت های گاه و بیگاه کیلور ناواس، در کنار نمایش های نه چندان متقاعد کننده کیکو کاسیا سبب شده تا مسئولان رئال جذب یک سنگربان را در اولویت های خود قرار دهند و برای این منظور، کپا، بیش از همه مدنظر قرار دارد.

گلر جوان بیلبائو که به تازگی اولین بازی ملی خود را نیز انجام داده، تا پایان فصل با اتلتیک بیلبائو قرارداد دارد و همین زمستان می تواند با باشگاه های موردنظر خود وارد مذاکره شود.

گفته می شود که رئالی ها حاضرند تا در انتقالات زمستانی او را به خدمت بگیرند اما امروز خبر رسید که مسئولان اتلتیک، تمام درخواست های کپا برای تمدید قرارداد را پذیرفته اند تا پس از یک سال و نیم تلاش، قدمی مثبت برای تمدید قرارداد او برداشته باشند.

طبق ادعای مارکا، حقوق 2.2 میلیون یورویی که سال به سال نیز افزایش خواهد یافت، مهمترین خواسته کپا بود که مورد قبول واقع شده است. کپا همچنین درخواست کرده بود تا رقم فسخ قرارداد او نیز معقول باشد و ارقامی نجومی که مانع پیوستنش به تیم های دیگر خواهند شد نیز برای وی منظور نشود که این خواسته او هم پذیرفته شده است.

به این ترتیب کپا حالا اگر قراردادش را تمدید هم نکند، تقصیری متوجه بیلبائو نخواهد بود و این گلر جوان به نوعی خود را مقابل هواداران قرار داده است.

منبع: Varzesh3

تازه های آسمونی

رئال مادرید 2 – 0 سلتاویگو ؛ بازگشت به سبک زیزو و ایسکو !

شهاب نظری فر

رسمی ؛ ادر میلیتائو به رئال مادرید پیوست !

شهاب نظری فر

بازگشت زیدان به رئال از نگاه تصاویر

شهاب نظری فر

مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا

شهاب نظری فر

رسمی ؛ بازگشت زیدان به نیمکت رئال مادرید !

شهاب نظری فر

رئال مادرید 1 – 4 آژاکس ؛ بر باد رفتن تمامی رویاهای قهرمانی تنها در یک هفته

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟