خرید زمین در شمال

خرید و فروش ملک در شمال روز به روز رونق می گیرد که دلیل اصلی آن، توریستی بودن مناظق شمال ایران است. آسمونی در این بخش برای کسانی که قصد خرید زمین در شمال را دارند نکات مهمی را آماده کرده است که دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

راهنمای خرید زمین در شمال / خرید ملک در شمال

فروش ويلا در شمال، توسط بسياري از أفراد حرفه اي و غير حرفه اي يا وآبسته به سايت هاي اينترنتي فروش ويلا ، آپارتمان ، زمين ، ملک تجاري ، ساحلي و جنگلي در شمالعرضه و براي فروش معرفي ميشود ، که توجه به نکات زیر در جهت خرید درست و ایمن برای خریداران ویلا و ملک و زمین در شمال حائز اهمیت است .

مهمترين نكته در خرید زمین در شمال از طريق سايت هاي اينترنتي اين مطلب است كه ، سايت مربوطه املاك بايد داراي شناسنامه املاک و مجوز رسمي از اتحاديه و صنف املاک در مناطق خريد و يا فروش ويلا در شمال باشد، كه بتوان با اعتماد كامل و مشاوره درست در هدايت و خريد ويلا به اشخاصي كه قصد خريد ويلا ، زمين ، آپارتمان ساحلي و يا جنگلي در شمال را دارند داشته باشد .

نكته ديگر كه به أشخاصي كه قصد خرید زمین در شمال در مناطق پرفروش ويلا در شمال را دارند اين نكته است كه ، بسياري از سايت هاي موجود و غير فعال در مناطق شمال كشور ، خصوصا غرب مازندران از نمک آبرود و متل قو و كلارآباد تا چالوس و نوشهر و رويان و روستاهاي توريستي منطقه شمال كشور ، موارد و فايل هايي در سايت ثبت و به خريداران آرائه ميدهند كه ، بيشتر اين موارد با قيمت هاي كذائي و غير منطقي و در بعضي موارد زير قيمت براي جلب نظر خريداران ميباشد كه ، اين امر در بسياري موارد غير واقعي و بِه روز و يا موجود نبوده و فقط براي ارتباط با مشتري و هماهنگي براي آمدن خريداران به شمال ميباشد ، و توصيه ما به خريداران اين نكته است كه ، با پرسش و سوْال از سايت مربوطه و مشاور مربوطه وارد سايت هايي شوند كه از نظر معرفي و شناساندن ويلا و ملک و زمین به مشتريان و خريداران ، به روز و به قول معروف آپديت باشند . تا مشتريان و متقاضيان با انتخاب درست و راحت تر با صرفه جويي در زمان و وقت تصميم به خريد ويلا و ملک و زمین در شمال را داشته باشند .

خرید زمین در شمال که از هر نظر خوب و ايده آل باشد حق تمام افرادي است كه اقدام به خريد ملک در شمال را دارند.

خرید زمین در شمال : متریال کاربردی در ویلاهای شمال

کسانی که قصد خرید زمین در شمال را دارند به فکر سرمایه گذاری از طریق ساخت و ساز ملک و آپارتمان و ویلا در شمال هستند. برای ساخت خانه، ویلا یا آپارتمان در شمال نکاتی را باید در نظر داشته باشید که در زیر اشاره می کنیم.

ساخت ویلاهای عرف و معمول که در شمال با طرح و نقشه های مدرن و کلاسیک در نماهای متنوع و متعدد در سبک و نوع معماری رومی ، اسپانیش ، کانادایی ، انگلیسی ، اروپایی و دیگر طرح های متداول ساخت ویلا در شمال با سازه های پرفروش و پرطرفدار که معمولا دوبلكس با 3 تا 4 خواب داخل شهرک ساحلی و یا شهرک جنگلی بوده و در بیشتر موارد اگر با یک خواب در پایین و طبقه فلت قرار داشته باشد موردی عام پسند در بین خریداران ویلا در شمال خواهد بود .

در مورد اجرائ و احداث ویلا و نوع متریال عمده که در ساخت ویلا شخصی ساز و یا ویلاهای فروشی بساز و بفروشی در شمال خواهید دید ، بیشتر در مرحله نازک کاری كه بعد از مرحله سفت کاری ویلا میباشد در معرض دید بوده و به چشم میخورد ، که ما در اینجا توضیح مختصر در مورد نوع جنس و مصالح و متریال با مارک های بیشتر دیده شده در ویلاهایی که در شمال ساخته و برای فروش ویلا به خریداران معرفی میشود اشاره خواهیم داشت .

مرحله سفت کاری ویلا در شمال ، که میتوان به صراحت اعلام داشت که در بیشتر ویلاهای ساخته شده از بلوک و آجر و آلماتور به تعداد مشخص و ایزوگام و سیمان و ماسه بادی و شكسته و تیرچه بلوک و فوم یا همان چوب پنبه و سیاه کاری دیوارها و سفيد کاری دیوار با پودر سنگ و سیمان سفید و لوله کشی آب و رادیاتورها و برق کشی كف خواب و دیواری و در آخرین مرحله آهن کشی و جوشکاری سقف ویلا با قوطی فلزی به ابعاد و تعداد مشخص و در نهایت سقف بیرونی ویلا كه بیشتر در شمال از جنس و نوع ایرانیت ، حلب رنگی ، آندولین ، آندوویلا و سفال استفاده میشود .

بیشتر مصالح و متریال كه در ساخت ویلا به چشم هر بیننده ای در مرحله نخست بازدید از ویلا فروشی در شمال می آید در مرحله نازک کاری میباشد كه متریال و اجناسی چون درب ها که در مورد درب اتاق ها و درب ورودی ویلا در بیشتر موارد از نوع درب چوبی دست ساز ، درب آهنی و آلمنیومی و درب ضدسرقت و درب های از نوع اچ دی اف میباشد ، در مورد جنس و نوع پنجره ها نیز یا از نوع چوبی و یا پنجره های آلمنیومی دوجداره ویستابست و یا وینتک و یا پنجره های معمولی فلزی و آلمنیومی میباشد .

متریال دیگر که در ویلا و نوع ساخت ظاهری و متریال کاربردی و اجرا شده بیشتر به چشم می آید کف پوش میباشد که در بیشتر موارد با توجه به هزینه ی انجام شده از نوع سرامیك و کاشی و یا پارکت و لمینت در طرح ها و نقش های متنوع و متفاوت میباشد ، جنس شیرآلات استفاده شده در آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام نیز در بیشتر موارد با احتساب هزینه از نوع و جنس شیرآلات مطرح کشور نظیر شیرآلات قهرمان ، شیرآلات شیبه ، شیرآلات kwc ، شیرآلات شودر و شیرآلات کارخانه درخشان و گرانا و دیگر شیرآلات متفرقه و چینی موجود در بازار استفاده میگردد .

در مورد متریال کاربردی در آشپزخانه با کابینت های معمول ام دی اف ، کابینت ممبران ، کابینت دست ساز چوب ، کابینت هایکلاس و کابینتهای مدرن و کلاسیک ، در مورد هود و گاز و سینگ مارک و مدل های متنوع اخوان ، أستیل البرز ، ایلیا استیل ، کن ، بیمکث ، فرامکو ، تابان ، لتو ، داتیس و دیگر مارک های موجود در بازار با قیمت های متعدد خواهيد ديد .

و در مورد سیستم روشنایی شامل کلید و پریز و چراغ های نصب شده در تمامی قسمت های داخلی و بیرونی ویلا و پکیج رادیاتور در ویلا كه در بیشتر موارد با مارک ها و انواع متعدد در بازار وجود دارند نصب میگردد و در بعضی موارد نیز هزینه خرید و نصب سیستم گرمایشی شامل شوفاژ رادیاتور و بخاری و شومینه که بیشتر نوع و جنس شومینه تلفیقی از سنگ و چوب و آجر و یا شومینه دیواری و شومینه پیش ساخته و سیستم سرمایشی شامل کولر اسپیلت اجنرال ، سامسونگ ، ال جي ، و روشنایی شامل لوستر و چراغ های داخل و بیرون ویلا با مارک ها و جنس متنوع موجود در بازار به عهده خریدار خواهد بود .

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید