راهنمای خرید کرکره برقی

آیا با تجهیزات و سیستم های موجود در ایران برای افزایش امنیت محل کار یا منزل شخصی خود آشنا هستید؟ امروزه با افزایش میزان جرائم و دزدی ها، بالا بردن میزان امنیت منازل و به خصوص محل های کار از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. از تجهیزاتی که در سال های اخیر استفاده از آن ها بسیار رایج شده است، می توان به دوربین مدار بسته، درب های ضد سرقت (برای شرکت ها و منازل) و کرکره برقی (برای کاربری های تجاری و به ویژه برای پنجره منازل و شرکت ها) و … اشاره کرد.

کرکره برقی از خانواده درب های اتوماتیک است که یکی از رایج ترین آن ها نیز می باشد.کرکره برقی به وسیله ریموت کنترل، باز و بسته می شود و کاربردهای متعددی دارد. بیشترین کاربرد کرکره برقی که عموم مردم با آن آشنا هستند، برای درب کاربری های تجاری است. در واقع این نوع کرکره ها جای کرکره های سنتی که با دست باز یا بسته می شد را گرفته است. این نوع کرکره ها علاوه بر بالابردن میزان امنیت مغازه ها، بر ظاهر و زیبایی آن ها نیز تاثیرگذار هستند.

اما در منازل مسکونی از کرکره برقی معمولابرای درب پارکینگ و پنجره استفاده می شود. کرکره برقی پنجره براي پنجره ساختمان ها (اعم از منازل مسکونی و ساختمان های اداری و شرکت ها)، کارخانه هاي صنعتی و حتي سوله های کارخانه ها به کار می رود. کرکره پنجره برای حفظ امنیت ساختمان ها، منازل ویلایی و پنجره سوله های صنعتی و کارخانه هابسیار مناسب است. اگر نگران ظاهر ساختمان هستید، می توانید کرکره پنجره را منطبق با نمای ساختمان و به رنگ دلخواه انتخاب کنید.

همانطور که پیشتر ذکر شد از دیگر تجهیزاتی که استفاده از آن ها رو به افزایش است، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت برای بالا بردن سطح امنیت بوده و معمولا در منازل مسکونی، ادارات، شرکت ها، سازمان ها و کارخانجات به کار می رود.

درب های ضد سرقت در مقایسه با درب های معمولی بسیار مقاوم تر بوده و دارای دوام طولانی تری است. یکی از مهم ترین اجزای درب های ضد سرقت، قفل های به کار رفته در آن ها است. قفل های به کار رفته انواع مختلفی دارند که میزان اهمیت هر یک متفاوت است. حین خرید باید توجه داشته باشید که درب انتخابی شما، قفل مناسب برای کاربری مورد نظر شما را دارا باشد. بر خلاف درب های معمولی درب های ضد سرقت از یک نقطه به چهارچوب متصل نمی شود بلکه با بهره گیری از قفل ها، درب های ضد سرقت از چندین نقطه به چهارچوب متصل میشوند. با توجه به مخفی بودن لولای درب های ضد سرقت، این درب ها غیر قابل اهرم کردن می باشند.

لازم به ذکر است درب های ضد سرقتی که در کارخانه ها و سوله ها به کار می رود با نوع خانگی آن متفاوت است و باید از استحکام بالاتری برخوردار باشد. در این درب ها ضخامت لایه های فولادی در دو طرف درب به دو میلیمتر افزایش می یابند. همچنین لایه میانی نیز از طریق ایجاد شبکه مستحکم فولادی به همراه تزریق مواد ویژه ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد تخریب در میان آن تقویت می شود.

وبسایت ساختمون یک وبسایت تبلیغاتی و تخصصی در زمینه نیازمندی های ساختمانی است و شما را به فعالان در زمینه ساختمانی متصل می کند. در این وبسایت شما می توانید با انواع کالاهای ساختمانی اعم از انواع نماهای ساختمانی، انواع درب های ضد سرقت و درب های داخلی ساختمان، ‎انواع‎ سقف کاذب ، ‎انواع مصالح ساختمانی و … و شرکت های ارائه دهنده آن ها آشنا شوید.

همچنین اگر شما خود از فعالان در حوزه ساختمانی هستید می توانید از طریق این وبسایت کالای خود را برای مشتریان عرضه کنید. وب سایت ساختمون از پر بازدیدترین وبسایت های تخصصی در زمینه ساختمان است و متخصصین مجرب در امر برنامه نویسی و بازاریابی اینترنتی، دائما در تلاش هستند تا این وبسایت و انواع کالاهای ساختمانی که در آن عرضه می گردد، را در صفحه اول جستجوی گوگل حفظ کنند. این وبسایت مختص ساکنین تهران نیست و شما در هر استانی می توانید کالای خود را در آن ثبت کنید و با استفاده از بازاریابی اینترنتی از طریق وبسایت ساختمون، حتی در دورافتاده ترین شهرها، به مشتریان متصل شوید.


دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: کوه کمری
    16 مهر 1397

    عالی بود

نظر خودتان را ارسال کنید