پرسپولیس 2 – 0 نفت ; خلاصه بازی ; تكميل سه گانه سوپرجام ، لیگ و حذفی

پرسپولیس با پیروزی برابر نفت به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.

به گزارش آسمونی، دو تیم پرسپولیس و نفت در چارچوب رقابتهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند.

تیم فوتبال نفت با ارائه یک دفاع منسجم توانست تا اواسط نیمه دوم برابر حملات پرسپولیس مقاومت کند تا اینکه در دقیقه ۷۲ پرسپولیس توسط گادوین منشا به گل برتری رسید.پرسپولیس در ادامه توانست با گل علی علیپور از روی نقطه پنالتی اختلاف را دو برابر کند. نفت در وقت تلف شده این فرصت را داشت که فاصله را به حداقل برساند که ضربه پنالتی آل کثیر به دیرک دروازه برخورد کرد.

پرسپولیس پس از غلبه بر نفت در سوپرجام و لیگ توانست در جام حذفی هم نفت را از پیش رو بر دارد تا آماده دربی شود.

پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی(۸۸- صادق محرمی)، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه(۷۲- سیامک نعمتی)، بشار رسن، وحید امیری، علی علیپور و گادوین منشا(۹۰- شایان مصلح)
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

نفت تهران:

میلاد فراهانی، محسن بنگر، احمد آل‌نعمه، امیرحسین فشنگچی، فرید محمدزاده، سامان آقازمانی، فرشاد هاشمی(۷۱-رضا حبیب زاده)، علی عزتی(۷۶-سینا خادم پور)، هاشم بیک‌زاده، پویا امینی(۵۱-امین منوچهری) و عیسی آل‌کثیر
سرمربی: حمید درخشان

اخطار:

هاشم بیگ زاده(۳۵) سامان آقا زمانی(۶۲) از نفت تهران

شجاع خلیل زاده(۶۳) علی علیپور(۹۰) از پرسپولیس

 

دقایق حساس:

دقیقه ۸: علی علیپور روی اشتباه مدافعین نفت ، صاحب فرصت خوبی شد و در حالیکه می توانست مستقیم به سمت دروازه شلیک کند پاس داد که این پاس توسط احمد آل نعمه قطع شد.

دقیقه ۱۹: روی همکاری خوب بازیکنان پرسپولیس ، منشا در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار گرفت که ضربه این بازیکن توسط فراهانی مهار شد.

دقیقه ۲۲ : روی دفع توپ اشتباه محسن بنگر ، توپ در دو قدمی دروازه به کمال کامیابی نیا رسید و ضربه آرام این بازیکن را فراهانی مهار کرد.

دقیقه ۳۹: ضربه علی علیپور از پشت محوطه جریمه به سادگی توسط فراهانی مهار شد.

دقیقه ۴۵: ضربه از راه دور علیپور به بیرون رفت

دقیقه ۷۲: (گل اول پرسپولیس ) ارسال از راست وحید امیری با تاثیر گذاری علیپور در دهانه دروازه به منشا رسید تا این بازیکن با یک ضربه تمام کننده گل برتری پرسپولیس را زد

دقیقه ۷۵: ضربه روپای خلیل زاده از کنار دروازه به بیرون رفت

دقیقه ۸۱: سیامک نعمتی در مصاف تک به تک با فراهانی به خطای پنالتی متوقف شد

دقیقه ۸۲: ( گل دوم پرسپولیس ) ضربه پنالتی علیپور در خلاف جهت حرکت دروازه بان به گل تبدیل شد

دقیقه ۹۱: تیم فوتبال نفت روی خطایی که روی آل کثیر شده بود صاحب یک ضربه پنالتی شد که ضربه پنالتی آل کثیر به دیرک دروازه برخورد کرد

منبع: 90tv

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید