ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر نفت تهران

با پایان ماموریت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، اکنون آنها مهیای حضوری پرقدرت در لیگ داخلی هستند و در اولین گام برای حضور در جمع شانزده تیم برابر نفت تهران قرار خواهند گرفت.

به گزارش آسمونی، پرسپولیس که به دلیل حضور در لیگ قهرمانان دیدار مرحله یک شانزدهم جام حذفی‌اش به تعویق افتاد. امروز برابر نفت تهران قرار خواهد گرفت و امیدوار به صعود از این مرحله و بالا بردن شانس قهرمانی خود در یکی از دو جام پیش رو است.

برانکو ایوانکوویچ که در فصل گذشته خداحافظی عجیب و شگفت انگیزی با جام حذفی داشت، اکنون در سومین تقابل این فصل خود با نفت تهران نمی‌خواهد غافلگیر شود. برانکو در غیاب فرشاد احمدزاده که به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست داده و محسن مسلمان که با تصمیم او از لیست خارج شده به دنبال برتری مقابل شاگردان حمید درخشان است.

علیرضا بیرانوند برابر تیم سابق خود همچنان شانس اول حضور درون دروازه‌ است و به دنبال درخششی دوباره و فاصله گرفتن از انتقادات. شماره یک پرسپولیس که طی هفته‌های اخیر نتوانسته عنوان ناجی تیمش را به خود اختصاص دهد در آستانه دربی نمی‌خواهد بیش از این تحت فشار قرار گیرد و به دنبال عملکردی مناسب برابر زردپوشان است.

شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی نیز زوج قلب دفاعی پرسپولیس را شکل خواهند داد و صادق محرمی در سمت راست و محمد انصاری نیز در سمت چپ دفاعی حاضر خواهند شد.

ترکیب موفق کمال کامیابی نیا و محسن ربیع خواه نیز در خط میانی در کنار بشار رسن و سیامک نعمتی حاضر خواهند شد و گادوین منشا و علی علیپور نیز زوج احتمالی خط حمله را شکل می‌دهند.

حسین ماهینی به دلیل مصدومیت جزیی احتمالا در این دیدار استراحت خواهد داشت تا برای دربی کاملا مهیا شود. فرشاد احمدزاده نیز به دلیل مصدومیت و عمل جراحی قادر به حضور در این دیدار نیست و محسن مسلمان نیز از لیست سرخپوشان برای این جدال کنار گذاشته شده است.

برانکو روی نیمکت خود نیز بوژیدار رادوشوویچ، حسین ماهینی، وحید امیری، شایان مصلح، احسان علوان زاده، ابوالفضل درویش وند را در اختیار خواهد داشت.

دیدار پرسپولیس و نفت تهران در مرحله یک شانزدهم جام حذفی از ساعت 16:30 در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

منبع: varzesh3

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید