کاکا خداحافظی کرد ; دوران بازیگری کاکا با شکست به پایان رسید

ستاره پیشین میلان با قبول شکست در آخرین بازی دوران بازیگری‌اش، کفش‌های خود را آویزان کرد.

به گزارش آسمونی، کاکا ستاره برزیلی که بهترین روزهای دوران بازیگری‌اش را در میلان سپری کرد و با این تیم فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد، یکشنبه کفش‌هایش را در تیم اورلاندو سیتی در لیگ حرفه‌ای آمریکا (MLS) آویزان کرد اما این اتفاق به شیوه چندان خاطره‌‌انگیزی رخ نداد چون تیم او بر خلاف جریان بازی یک گل خورد و با نتیجه یک بر صفر به کولومبوس باخت.

کاکا پیش از آغاز این بازی به شدت احساساتی شده بود و دوربین‌های تلویزیونی چهره او را در حالی شکار کردند که اشک روی گونه‌هایش جاری شده بود.

کاکا چندی پیش اعلام کرد که به دلیل رنج بردن از مصدومیت مزمنی که پس از بازی‌هایش به سراغ او می‌آید، دیگر علاقه‌اش به فوتبال را از دست داده و به همین دلیل این آخرین فصل از دوران بازیگری‌اش خواهد بود هر چند امکان دارد که به عنوان مربی به دنیای فوتبال برگردد.

کاکای 35 ساله دوران بازیگری‌اش را سال 2001 در تیم سائوپائولوی برزیل آغاز کرد و در سال 2003 به میلان پیوست، جایی که مهمترین افتخارات دوران بازیگری‌اش رقم خورد. او سال 2009 به رئال مادرید پیوست و 4 سال بعد پس از دورانی کم فروغ از این تیم جدا و به اورلاندوسیتی ملحق شد. او سال 2014 به صورت قرضی به سائوپائولو برگشت اما پس از انجام 19 بازی برای این تیم، دوران بازیگری‌اش در MLS‌ را از سر گرفت.

منبع: تسنیم

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید