علی کریمی: استعفا ندادم، تمام!

با وجود اعلام مالک باشگاه نفت تهران در مورد استعفای علی کریمی از هدایت این تیم، جادوگر فوتبال ایران امروز تیمش را تمرین داد.

به گزارش آسمونی، حضور علی کریمی روی نیمکت نفت تهران به عنوان سرمربی هنوز به یکماه نرسیده؛ اما به نظر می رسد اختلاف نظر او با مالک جدید باشگاه دردسرساز شده و شاید به پایان این همکاری بینجامد.

کریمی دیروز در سومین مسابقه ای که به عنوان سرمربی روی نیمکت نفت تهران نشست، اولین پیروزی خود را مقابل سپاهان به دست آورد تا شرایط تیمش بهبود پیدا کند. با این حال جر و بحث لفظی میان کریمی و جهانیان، مالک باشگاه اتفاق افتاد. کریمی که چند روز قبل طی مصاحبه ای از مشکلات باشگاه نفت و عملی نشدن وعده های مالک آن، سخن گفته بود، دیروز هم به صورت رودر رو از جهانیان گلایه کرد و حتی اطرافیان کریمی می گویند او قصد استعفا در پایان بازی را داشته؛ اما در نهایت پشیمان شده است.

حالا با گذشت چند ساعت از بازی نفت و سپاهان و صحبت هایی که میان کریمی و جهانیان رد و بدل شده، ناگهان خبر استعفای کریمی از سرمربیگری نفت منتشر می شود. خبری که جهانیان، مالک نفت در گفت و گو با تسنیم آن را تایید کرد.

این اتفاق در حالی رخ داد که کریمی صبح امروز در محل تمرین نفت تهران حضور یافت و با چهره ای آشفته و البته مصمم تیمش را تمرین داد. کریمی حتی در تمرین امروز هماهنگی های اردوی نفت در رامسر را نیز انجام داد تا نشان دهد برای ادامه همکاری مصمم است.

از این رو وقتی خبر استعفای کریمی به گوش او رسید، واکنش جالبی نشان داد. کریمی در حالی که از خبر مذکور خنده اش گرفته بود، خطاب به حاضران در تمرین درباره استعفایش از سرمربیگری نفت گفت:

اگر می خواستم استعفا دهم، دیروز بعد از بازی در نشست خبری این کار را می کردم.

حالا با توجه به اعلام خبر استعفای کریمی توسط مالک باشگاه و حضور این مربی در تمرین و اراده اش برای ادامه فعالیت در نفت، به نظر می رسد اختلاف نظرات میان این دو نفر دلخوری هایی را پدیده آورده است. مالک نفت و کریمی هنوز به طور رسمی اظهارنظری در این خصوص انجام ندادند، اما شاید در ساعت ها و روزهای آینده مسائل جدیدی در این باره مطرح شود.

موضوع مهمی که کریمی به آن اصرار دارد، فراهم شدن امکانات توسط مالک باشگاه است. جادوگر فوتبال ایران اعتقاد دارد جهانیان در بدو ورود به نفت تهران وعده هایی درباره حل شدن مسائل مالی و فراهم کردن امکانات داده که تاکنون این اتفاق محقق نشده است.

از سوی دیگر کریمی که معمولا نشان داده اگر شرایط بر وفق مرادش نباشد و امکانات مورد نظرش فراهم نشود، نمی تواند دوام بیاورد، شاید بار دیگر عرصه را خالی کند و از نفت تهران برود. باید منتظر ماند و دید در آینده چه اتفاقاتی پیرامون این موضوع رخ می دهد.

منبع: varzesh3 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید