هدایای تبلیغاتی پیکسل چیست؟

در مورد هدایای تبلیغاتی پیکسل چقدر اطلاعات دارید؟ اگر می خواهید با هدایای تبلیغاتی پیکسل بیشتر آشنا شوید این بخش آسمونی را تا پایان مطاالعه نمایید چرا که به معرفی هدایای تبلیغاتی پیکسل می پردازیم و همچنین انواع هدایای تبلیغاتی پیکسل به همراه تصویر برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

هدایای تبلیغاتی پیکسل چیست؟

پیکسل سوزنی در واقع نوعی بج سینه است . پیکسل در ایران به این نام مشهور است و در خارج از ایران ، به نام button یا همان دکمه آن را می شناسند . حتی دستگاهی که پیکسل به وسیله آن تولید می شود را تحت عنوان پیکسل زن می شناسیم ؛ این در حالی است که خارجی ها از آن تحت عنوان دگمه ساز یا button maker یاد می کنند .

فرق پیکسل و بج سینه را می توان در رنگی بودن و چاپی بودن پیکسل دانست . تفاوت بج سینه و پیکسل را می توان در شکل و اندازه ثابت و محدود پیکسل دانست . هرچند که هر دوی این ها یعنی بج و پیکسل ، هدف یکسانی دارند اما بج سینه از انعطاف بیشتری در تولید به شکل دلخواه مشتری برخوردار است . این را هم بگوییم که بج سینه دارای محدودیت هایی در چاپ رنگی می باشد و اصلاً با قابلیت چاپ پذیر بودن پیکسل قابل مقایسه نیست .

پیکسل ها عموماً به شکل پیکسل گرد یا پیکسل دایره ای شناخته شده هستند اما پیکسل های مربعی و مستطیلی هم وجود دارند . پیکسل مستطیل و پیکسل مربع ، هرگز به محبوبیت شکل رایج پیکسل دایره نیست .

پیکسل برای طیف سنی نوجوانان دارای محبوبیت خاصی می باشد زیرا علاوه بر کاربست به عنوان جایگزین بج سینه ، از پیکسل روی کفش ، آستین لباس و کوله پشتی نیز استفاده می کنند .

قیمت پیکسل ارزان است . ارزان بودن پیکسل سبب شده است تا گاهی به عنوان پیکسل هواداری در لیست اقلام هواداری جای بگیرد . با نصب تصویر بازیگران و بازیکنان یا لوگو تیم ها روی سینه ، می توان تعلق خاطر به گروه یا فردی خاص را ابراز کرد .

هدایای تبلیغاتی پیکسل  : دستگاه تولید پیکسل سوزنی

پیکسل سوزنی از دو قطعه جدا از هم(پیکسل خام)تشکیل شده شما میتوانید این دوقطعه را به وسیله دستگاه تولید پیکسل به هم متصل کنید .

هدایای تبلیغاتی پیکسل  : پیکسل خام

برای تولید پیکسل سوزنی شما نیاز به پیکسل خام دارید،پیکسل خام دارای اندازه های مختلف و طرح های متفاوت است .

هدایای تبلیغاتی پیکسل  : پرینت پیکسل سوزنی

برای تولید پیکسل سوزنی نیاز به چاپ طرح مورد نظر خود دارید.

هدایای تبلیغاتی پیکسل  : روش تولید پیکسل سوزنی

برای تولید کافیست ورق های را گرد ببرید و با دستگاه پرس کنید.

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید