دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم (آموزش)

شاید شما هم از آن دسته علاقمندان پر و پا قرص دانلود ، خصوصا دانلود فیلم از اینترنت هستید. اگر می خواهید آموزش دانلود فیلم با لینک مستقیم را فرا بگیرید با این بخش آسمونی تا پایان همراه شوید و ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

باید بگویم برای دانلود فیلم ( و اصولا هر گونه فایلی ) سایتهای زیادی وجود دارند که به صورت رایگان اجازه آپلود و دانلود فایلهایی با حجم و مشخصات مختلف را به کاربران می دهند. منتها بهترین و پرطرفدار ترین آنها دو سایت Rapidshare و Megaupload هستند.

همواره افرادی بسیاری از همه جای دنیا فیلمهای زیادی را به قطعات کوچکتر ( در Rapidshare حداکثر ۱۰۰ مگابایت و در Megaupload حداکثر ۲۰۰ مگابایت ) تقسیم کرده و در این سایتها آپلود می کنند تا دیگران هم از آنها لذت ببرند (البته این افراد هم به عوایدی دست پیدا می کنند).

شاید به نظر دانلود فیلم ساده باشد اما قضیه به این سادگی هم نیست.چون با یک نگاه به این دو سایت متوجه می شوید که امکانی برای جستجو در آنها ندارید تا فیلمهای دلخواهتان را یافته و دانلود کنید. این مشکل توسط کاربران حل شده است. سایتهایی وجود دارد که در آن کاربران ضمن معرفی فیلمها به یکدیگر ، لینکهای خود را باهم تبادل می کنند. برای نمونه به این سایتها سری بزنید:

ForumW ، Vistaix.com ، xsharex.info و … .

البته باید پیش از هر چیز در این سایتها به رایگان ثبت نام کنید.

این دو سایتی که معرفی کردیم هر دو پولی هستند و به صورت رایگان دارای محدودیت می باشند. محدودیت Rapidshare به این صورت است که شما در هر ساعت تنها می توانید یک فایل دانلود کنید و البته حق استفاده از Download Manager های رایج را هم ندارید. Megaupload محدودیت زمانی ندارد اما در آن واحد تنها می شود یک فایل دانلود کرد. با این اوضاع اگر به کارتهای اعتباری خارجی ( از قبیل کردیت کارد و مستر کارد ) دسترسی دارید لحظه ای درنگ نکنید و مشترک این سایتها شوید چون واقعا ارزش پولی که می دهید را دارد ( حدود ده هزار تومان در ماه).

با یکبار اشتراک در این سایتها شما می توانید خودتان هم فیلم یا هر فایل دیگری به هر مقدار آپلود کنید و دیگران آنها را دانلود کنند منتها اینبار این سایتها بابت هر بار دانلود هر فایل شما توسط دیگران به شما امتیاز می دهند. پس از رسیدن امتیازتان به حد نصاب شما برنده یک ماه اشتراک رایگان و نامحدود همان سایت می شوید.

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید