واکنش لالوویچ به ورود یک تماشاگر به تشک کشتی

به‌ گزارش ‌آسمونی، در جریان مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در فرانسه، یکی از تماشاگران با ورد به تشک کشتی لحظاتی روند برگزاری مسابقات را مختل کرد. نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی که عضوIOC نیز است با ابراز نگرانی نسبت به اتفاق رخ داده، تاکید کرد که در آینده از این گونه اتفاقات کاملا جلوگیری خواهد شد.

در مسابقات جهانی کشتی که در فرانسه برگزار می‌شود، آرتور الکسانیان، کشتی‌گیر ارمنی در حالی که برای گرفتن مدال‌ طلای خود خوشحالی می‌کرد، یک تماشاگر وارد تشک شد. ابتدا تصور شد که او جزو تیم مربیان الکسانیان است اما بعدا مشخص شد که او تنها یک تماشاگر است. این اتفاق در حالی افتاد که ماموران امنیتی زیادی در ورزشگاه حضور داشتند.

لالویچ در این باره افزود: این اتفاق کمی نگران کننده بود اما خوشبختانه نشانه خوشحالی و لذت تماشاگران بود. با این حال نباید از این قبیل اتفاقات دوباره بیفتد و ما در آینده جلوگیری خواهیم کرد.

پاریس پیش از این هدف حملات تروریستی قرار گرفته است. در نوامبر ۲۰۱۵، ۱۳۰ نفر در یک حمله تروریستی کشته شدند.

لالوویچ در این باره گفت‌: در فرانسه هنوز حالت اضطراری برقرار است. ما به تلاش مسئولان فرانسوی برای حفظ امنیت ورزشکاران احترام می‌گذاریم. در روز شنبه همچنین گفته شد که توماس باخ، رییس IOC از مسابقات جهانی کشتی بازدید نخواهد داشت. باخ در ماه‌های اخیر از مسابقات قهرمانی جهان در رشته‌های مختلف از جمله تکواندو، پینگ‌پنگ، والیبال ساحلی و دوومیدانی دیدار کرده است.

لالوویچ در این باره اظهار کرد: باخ این جا حاضر نمی‌شود اما به این معنا نیست که از آن چه اتفاق می‌افتد اطلاع ندارد و در جریان مسابقات نیست.

منبع: isna

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید