رفع دائم سفیدی مو و سیاه کننده دائم مو

بسیاری از افرادی که موهایشان سفید شده است به فکر روشی برای سیاه کردن موهایشان هستند. به تازگی محصول جدیدی برای رفع سفیدی مو با نام «رفع دائم سفیدی و سیاه کننده دائم مو» وارد بازار شده است که آسمونی در این بخش به معرفی محصول رفع دائم سفیدی و سیاه کننده دائم مو می پردازد.

رفع دائم سفیدی و سیاه کننده دائم مو

بسیاری از مردم تصور می کنند که تار موهای سفید آنها تنها نشانه ای از سن و سال آنهاست اما درمانگران طب سنتی بر این عقیده اند که عوامل بسیاری باعث سفیدشدن موها خواهد شد. اما فارغ از علل ایجاد سفیدی مو ، به دلیل تاثیرات مخرب این موضوع بر روحیه و اعتماد به نفس افراد و ایجاد حس پیری ، از بین بردن این نشانه ها در افراد مبتلا از اهمیت بالایی برخوردار است بسیاری از افراد دچار به عارضه سفیدی مو چه خانم و چه آقایان برای پوشاندن این نشانه ها از رنگ مو استفاده می کنند که نه تنها راهکاری موقتی است بلکه دارای عوارض جانبی زیادی نیز می باشد، و اما ما با دانش این دغدغه را در بین مخصوصا جوان ها و با همکاری تیمی از پزشکان متخصص موفق به تولید تونیک کاملا گیاهی شده که باعث رفع دائمی سفیدی موها و سیاه شدن موها از ریشه خواهد شد که از طریق برگرداندن ملانین ها و رنگدانه های مهاجرت کرده از ریشه مو به فولیکول آثار خود را طی دوره اولیه استفاده نشان خواهد داد و پس از آن بدون نیاز به رنگ مو و پنهان کردن تار موهای سفید و با اطمینان از تاثیر دائمی این محصول فوق العاده از رنگ تیره طبیعی موهای خود تا پایان عمر لذت خواهید برد .

مشخصات کلی رفع دائم سفیدی و سیاه کننده دائم مو

 • نوع بسته بندی : قوطی شیشه ای
 • کشور سازنده : ایران
 • وزن : 80ml
 • شماره پروانه ساخت : 0551-95-س

خواص محصول رفع دائم سفیدی و سیاه کننده دائم مو

مشخصات محصول رفع دائم سفیدی و سیاه کننده دائم مو

محصول کاملا گیاهی با استفاده یک دوره 4 ماهه موهای سفید ، مشکی میشود و مشکی باقی میماند . حتی اگر موها مات و کدر شده باشد آنها را براق میکند . موهای ضعیف شده و نازک را ضخیم میکند . و هر موی جدیدی که رویش میکند با رنگ مشکی رشد میکند ترکیب گیاهانی مثل مورد ، آمله ( گیاهی است که موها را مشکی و تقویت میکند ) و روغن کنجد ساخته شده است این امحصول مانند رنگ مو نیست که بعد از گذشت چند روز دوباره مو سفید شود بلکه به صورت دائم سیاه میکند. نکته :اگر می خواهید سرعت سیاه شدن موهای شما بالا برود هر روز صبح ناشتا یک عدد هلیله سیاه را خرد کرده با کمی ماست میل کنید.

نحوه مصرف رفع دائم سفیدی و سیاه کننده دائم مو

جهت سیاه شدن موهای سفید و تقویت موهای رشد کرده به مدت 3 ماه متوالی هر شب پوست و موهای سر را چرب کرده و صبح شستشو دهید . بسته به حجم مو 80ml این محصول برای 2 الی3 ماه کافیست و بصورت مداوم هر شب باید استفاده شود .

** خانمهای باردار و شیرده منع مصرف دارند **.

نکاتی در مورد رنگ موی دائم

رنگ موی دائمی چه کار می‌کند؟

روکسی می‌گوید: وقتی رنگ موهای دائمی‌ با مواد فعال کننده مخلوط شوند، باعث باز شدن کوتیکول مو شده و اجازه می‌دهند رنگدانه‌های موجود در رنگ، وارد ساقه‌ی مو شده، رنگ اصلی مو را دستکاری کرده و رنگدانه‌هایی را وارد مو کنند که قبلا وجود نداشتند. وی ادامه می‌دهد: «بهترین گزینه برای موهای خاکستری، رنگ موی دائمی‌است. زیرا بجای اینکه فقط روی موها را بپوشاند، باعث بازگشت رنگدانه به کوتیکول مو می‌شود و مدت زمان طولانی‌تری روی مو می‌ماند.»

آیا رنگ موهای دائمی واقعا عمر زیادی دارند؟

اگرچه استاندارد باقی ماندن رنگ موی دائمی ۶ هفته است، اما در واقع در مدت زمانی کمتر از ۶ هفته از میزان رنگدانه‌ها کاسته می‌شود. بعلت آمونیاک موجود در رنگ موی دائمی‌، رنگدانه‌ها نسبت به زمانی که موها را رنگساژ می‌کنید، تمایل بیشتری به اکسیده شدن دارند و در مدت زمان سریعتری اکسیده می‌شوند.

روکسی توضیح می‌دهد: «بعد از ۶ هفته موها کم کم تحت تاثیر عوامل محیطی مثل شست و شو و حرارت ناشی از استفاده از وسایلی مانند سشوار قرار می‌گیرند. البته رنگ مسی ممکن است کمی بیشتر از ۶ هفته باقی بماند. سایه‌های مشکی و خرمایی نیز بعد از این زمان کمی رنگ پریده‌تر بنظر می‌رسند.» روکسی ادامه می‌دهد: «نباید تاثیر رشد مجدد ریشه‌ی مو را نیز فراموش کرد.»

چرا نمی‌توانیم در رنگ موهای دائمی، رنگ‌های رنگین کمانی پیدا کنیم؟

همه‌ی خواننده‌هایی که به موهایشان سایه‌هایی مثل صورتی، سبز و یا آبی زده‌اند، مطمئنا همیشه آرزوی رنگ مویی دائمی را کرده‌اند که هر دو هفته یکبار نیاز به دوباره رنگ کردن نداشته باشد. بهرحال دو دلیل اصلی وجود دارند که باعث شده ما این رنگ‌ها را در بازار پیدا نکنیم. به منظور دستیابی به رنگ‌های رنگین کمانی، لازم است که اول تمام رنگدانه‌ها را از کوتیکول مو حذف کنیم.

از طرف دیگر وقتی می‌خواهید موی قهوه‌ای طبیعی را به رنگ آبی در بیاورید، رنگ آبی بجای تبدیل شدن به رنگی که آرزو می‌کنید، فقط رنگدانه‌ی نارنجی موجود در قهوه‌ای را خنثی می‌کند. پس اگر می‌خواهید که این رنگ‌ها روی موهایتان ایجاد شوند، اول باید رنگدانه‌ی طبیعی موهایتان را حذف کنید. استفاده از رنگ موی دائمی روی مویی که رنگ برده شده باشد، یک راه بسیار سریع برای آسیب رساندن به موهاست و دیگر اینکه ترکیب یک رنگ غیر خنثی با یک رنگ خنثی، تنها باعث ایجاد یک سایه‌ی کدر و تیره می‌شود. این به ما کمک می‌کند متوجه شویم چرا هنوز راهی طولانی برای خریدن یک رنگ موی آبنباتی دائمی داریم.

چه تفاوتی بین رنگ موهای خانگی و رنگی که در سالن دریافت می‌کنیم وجود دارد؟

رنگ‌های خانگی، معمولا به قدرت آنچه در سالن دریافت می‌کنیم نیستند. می‌توان گفت رنگدانه‌های این رنگ‌ها به اندازه‌ی رنگ‌های سالنی متراکم و غنی نیست. روکسی در اینباره می‌گوید: «رنگ‌های سالنی کاملا مناسب شما ساخته و ترکیب می‌شوند. وقتی شما به سالن زیبایی مراجعه می‌کنید، آرایشگر فرمولی مخصوص رنگ و بافت موهای شما می‌سازد. ولی وقتی شما رنگ موهای آماده می‌خرید، چیزی گرفته‌ایده که توسط شرکت‌هایی ایجاد شده‌اند که سعی کرده‌اند رنگی که می‌خواهید به شما بدهند. در سالن، شما فرمولی را دریافت می‌کنید که دقیقا مناسب شما است.

چطور از یک رنگ موی دائمی، حفظ و نگهداری کنیم؟

روکسی می‌گوید:  کلید نگهداری از موهای رنگ شده، تعهد به کارتان است. اگر می‌خواهید رنگ موهایتان را تغییر دهید، آگاه باشید که این یک فرآیند شیمیایی است و ما تنها می‌توانیم در هفته‌های پیش رو آنرا کنترل کنیم. از طریق استفاده از شامپوهایی بدون صابون و مواد پاک کننده هنگام شستن موهایتان، رنگدانه‌های مصنوعی شسته نخواهند شد.

3.1/5 ( 8 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: حسن
  12 آذر 1398

  چرا با اینکه همه میگن این تبلیغات رفع سفیدی مو اثری نداردبازهم از تبلیغ جلوگیری نمیشه

 2. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  12 آذر 1398

  منم میخوام بخرم نمیدونم بخرم یانه

 3. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  15 شهریور 1398

  دروغ فقط هلیله سیاه عسل

 4. نویسنده دیدگاه: من میخواهم بخرم
  09 شهریور 1398

  اگر راست باشد خو پول ما نوش جان اگر دروغ باشد بدوا میکنم

 5. نویسنده دیدگاه: لیلی
  22 مرداد 1398

  کلاهبرداری نخرید .چطور اخه میتونن انقد راحت کلاهبرداری کنن

 6. نویسنده دیدگاه: zizi
  05 مرداد 1398

  سلام
  من از روغن شتر مرغشون استفاده کردم عالییییییییییییییییییی

 7. نویسنده دیدگاه: مریم باقرزاده
  05 مرداد 1398

  سلام
  من دختر 25 ساله هستم که خیلی زود موهام سفید شد و خیلی دنبال یه راه حل میگشتم تا موهام رنگ اولش برگرده
  خلاصه که خیلی ناراحت بودم به صورت اتفاقی محصول رفع سفیدی مو رو دخترخالم بهم معرفی کرد اولش باور نمیکردم ولی بعد یه ماه که استفاده کردم 4 درصد از موهام به رنگ اولش برگشت که خیلی خوشحال شدم و تا دوره 3 ماه استفاده کردم و تمام موهام همون رنگ اولیه خودش شد .

 8. نویسنده دیدگاه: رضا ثابت
  05 مرداد 1398

  سلام. من هم از محصول رفع سفیدی استفاده کردم چون روی اصول و طبق دستور استفاده کردم به نتیجه دلخواه خودم رسیدم.

 9. نویسنده دیدگاه: حسین محمدی
  24 تیر 1398

  منم استفاده کردم دوستان،اونم دوبار،از تبلیغ علی ضیاوعلیرضاافتخاری،اماهیچ نتیجه ای ندیدم،فقط برام ثابت شد که آقایان ضیاوافتخاری هردو، دروغ میگند،فقط خدامیداند ازبابت دروغشان،چقدر پول به جیب زدند

 10. نویسنده دیدگاه: حسین
  02 تیر 1398

  سلام دوستان.
  من این محلول را ۲۵ فروردین ۹۸ گرفتم به موت ۷۰ روز استفاده کردم ولی هیچ یک از موهای من سیاه که نشد حتی خاکستری هم نشد
  فقط کلاهبرداری.
  گول نخورید.بعداز فروش هم کسی جوابگو نیست.
  حرومشون باشه.سرم مردم بیچاره وفقیر کلاه میزارن .واخازی میکنند

 11. نویسنده دیدگاه: الهه
  23 خرداد 1398

  سلام دوستان.من هم از ۵۰۴۰ استفاده کردم و هم تبلیغ علی ضیا هیچکدوم جواب نداد .همشون کلاهبردارند

 12. نویسنده دیدگاه: حامد
  19 خرداد 1398

  سلام به همگی. دوستان عزیز. من خودم از این محلول گرفتم. و قبل از اینکه از این محلول خارق العاده استفاده کنم. موهای سرم رو از ته زدم.و بعد از مدت 4 ماه به طور کامل و اصولی محلول رو تا آخر استفاده کردم. باور کنید حتی یک تار موی من هم سیاه که هیچ. حتی خاکستری هم نشد.پس این یعنی کلاهبرداری به تمام معنا. ولی برای سیاه شدن مو از ریشه فقط چند راه ساده وجود داره. و نکته مهم اینکه برای افراد زیر 30 سال جواب میده. که یکی از اونها مصرف هلیله سیاه به مدت یک سال و نیم. یعنی هر روز ناشتا یک عدد هلیله سیاه رو تو اب حل کرده یا اسیاب کنین و بخورید

 13. نویسنده دیدگاه: شهريار
  08 خرداد 1398

  بحق محمد وال محمدپول هاى حرامى كه ٥٠٤٠ازمنوخانممگرفتبا دروغ ودغل سرطان بشه در وجود تك تك افرادشون خدانكنكه يكى رو از ته دل نفرين كنم اين دنيا حال كردى بعد چيكار ميكنى

 14. نویسنده دیدگاه: مهدی
  29 اردیبهشت 1398

  سلام من یه دکتر میشناسم که با امپول سفیدی مو رو سیاه میکنه

 15. نویسنده دیدگاه: farhaddaei
  22 اردیبهشت 1398

  یه روزی با یک عطار هندی همراه بودم و دوستم داشتم یک سوال از او کنم که ارزش داشته باشد .راجع رفع سفید ی مو پرسیدم گفت : محلولی درست میکنم و با آن یک ماه موها را ماساژ دهید رفع می شود. با زرنگی و اصرار بابت اینکه خوب این که من دسترسی به شما ندارم . راهنمایی کن از چی درست میشه . گفت : حلیله و عسل .

 16. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  10 اردیبهشت 1398

  همش دروغه و کلاهبدران

 17. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  03 اردیبهشت 1398

  اگه دروغ گفته باشی چی میدونی باید چه دعای به جان دروغگو گفت این همه گفتن جواب نداده اون وقت تو چطور میگی جواب داده

 18. نویسنده دیدگاه: ونوس
  18 فروردین 1398

  سلام
  راستش منم از سفیدی موی زودرس رنج میبرم دیروز یه مطلبی خوندم که نوشته بود تو سال اگه بیشتر از ۹بار رنگ مو بزارین احتمال ابتلا به سرطان افزایش پیدا میکنه منم تقریبا هر دو هفته یه بار ریشه هامو رنگ میکنم
  از دیروز تو سایتا دنبال محلول رفع سفیدی میگردم و با کمال افتخار هیچ وقت گول تبلیغات دروغ و نخوردم الحمدالله
  این مطالب وکه خوندم از همتون ممنون شدم بخاطر این اطلاع رسونیهاتون
  همون رنگ مو رو میزارم هر چه بادا باد
  بهتر از اونی که پول زبون بسته مون بره تو جیب حروم خورا
  شاد باشین و هممون بدونیم که نصف تقصیر به غیر از مسایل ارثی متوجه خودمونه برنج آبکش نون نامرغوب کمبود ویتامینا و آب نامناسب همش سفیدی مو میاره یه چینی پیدا کنین که موهاش مثل من از ۱۸ سالگی سفید شده باشه☺☺☺☺

 19. نویسنده دیدگاه: محمدمولانی
  04 فروردین 1398

  سلام دوستان
  بنده هم برای رفع سفیدی ار5040 وهم ازتبلیغ علی ضیا استفاده کردم که جزاتلاف وقت وهزینه اثری نداشت امابامطالعه وجستجودراینترنت یه محلولی روپیشنهادمیکنم که صدرصدجواب میده البته وقت وحوصله زیادی میخواد این شماره منه 09149475279 درضمن خودم استفاده کردم ؛وهزینه ش هم خیلی کمه ومیتونیدازعطاری شهرتون تهیه کنیدواستفاده نمایید

 20. نویسنده دیدگاه: محمد
  02 فروردین 1398

  سلام عرض ادب من دقیقا برج 11.9.97 گرفتم شامپو رو واسی رفع ریزش مو از 5040 الان 98 هستیم خدایی هیچ تغییری رو ریزش موهام ندیدم مثل قبل بوده و اینکه صادقانه گول خوردم و پولم هدر رفت اینم شماره ام 09372086576 محمد هستم از سنندج بخدا دروغی بیش نیس لطفا گول تبلیغات رو نخورید

 21. نویسنده دیدگاه: asgar
  18 اسفند 1397

  سلام دوستان من هم میخواستم این محصول رو بخرم اما دیگه واسه خاطر نظرات شما دوستان عزیز نمیخرم

 22. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  17 اسفند 1397

  سلام.منم از محصولی که ۵۰۴۰ میگفت و آقای بازیگری که توفیلم مسافری ازهند نقش اول بود تبلیغ میکرد که آره من استفاده کردمو خوبه و….که اصلا اثر نکرد بلکه ریزش موهم آوردم.بدبخت از بازیگری درمیاره که هیچ کلاهبرداری هم میکنه با صداوسیما خجالت نمیکشن عین تبلیغ کرم حلزون که معلوم شد الکی هست

 23. نویسنده دیدگاه: آریایی
  14 اسفند 1397

  اگه توجه بکنید فقط تو تبلیغ میگن محصول رفع سفیدی مو …نه اسمی داره نه برندی همش کلاه برداریه

 24. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  13 اسفند 1397

  سلام بخرم از این محض ول یا نه راهنمایان کنید

 25. نویسنده دیدگاه: سارا
  13 اسفند 1397

  سلام
  معلومه صدا و سیما به فکر خودشه تا پول تبلیغات بگیره.ولی چرا هیچ کشوری نتونسته داروی رفع سفیدی مو تولید کنه .موها با بالا رفتن سن کم کم سفید میشه چطوری دوباره سیاه میشه؟چرا فریب میخورید
  موهاتون رنگ کنید هر بار یه رنگ؛ تازه سفیدی موها باعث میشه رنگ موهاتون به رنگ های زیباتری تغییر بدید چرا نگرانید

 26. نویسنده دیدگاه: ff
  09 اسفند 1397

  لطفا هیچ وقت به فروشگاه 5040 اعتماد نکنید.. من مجبور شدم برای مرجوع یک کالا خیلی گران ازشون شکایت کنم. پس از کسر مبلغ کمی پولم به شماره کارتی که بهشون دادم پس دادند.. صدا و سیما فقط می خواد سود کنه و کوچکترین توجهی به حقوق مصرف کننده نمی کنه.

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   03 اردیبهشت 1398

   320هزار تومان ازم گرفتن واسه رفع سفیدی مو چطوری ازشون پس بگیرم این حرام خورهای خدا نشناس ملت و سر کیسه کردن

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   13 اردیبهشت 1398

   صدا و سیمای بی شرف بخاطر پول این حروم خور های شیاد رو میاره تو رسانه ی ملی که می بایست امین مردم باشن و اجازه میده تو چشم هشتاد میلیون نفر نگاه کنن و جنس تقلبیشونو تبلیغ کنن.این حرومزاده ها هر محصولی دارن تقلبیه و به درد نخوره.تجربه ی استفاده ی شخصی من از شامپوهای ضد ریزش و سیاه کننده ی دائمی موشون این شد که موهام خاکستری و بسیار داغون شد و بعد از یک سال مراقبت تازه تازه داره خودشو پیدا میکنه.به کجا وصلن این حرومزاده ها که اینجور مردم رو سر کیسه میکنن معلوم نیست

 27. نویسنده دیدگاه: ع س
  08 اسفند 1397

  لعنت خدا بر رييس صدا وسيما كه همدست دزدهاست
  هر پفيوص ودزدى بهشون پول بده ازاده بياد اين ملت بدبختو سركيسه كنه
  اگر صدا وسيما بگه ماست سفيده بقران باور نمى كنم ، خدا ازشون نگذره ، كشورما شده خونه امن وبهشت دزد ها؛ شما را بخدا قسم تونيك رفع سفيدى مو نخريد كه كلاهبرداريه ، من فريب خوردم فريببببببب

 28. نویسنده دیدگاه: ع ف از اراك
  08 اسفند 1397

  مردم عزيز كشورم شمارا قسم ميدم بخدا گول نخوريد
  به قران قسم همش كلاهبردارى بود ، من سه ماه استفاده كردم ، از بس هر روز استحمام كردم از پوست در اومدم ودريغ از يك در صد نتيجه ، دستم به اين كلاهبردار برسه جرش ميدم ، نه بخاطر ١٨٠ تومان بلكه بخاطر اينكه سه ماه سركار بودم

 29. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  06 اسفند 1397

  واقعا که دولتم دیگه نمی تونی کاری کنه یه مشت کلاه بردار اومدن ریختن تو مملکت به سود خودشون هر کاری دوست دارن به ضرر این مردم بیچاره می کنن واقعا اون دنیا جواب چی دارین بدین . اینجا جواب تلفن نمی دین و بلاک می کنینن ایا اونور هم بلاک می کنینن . نن واقعا متاسفم . منم از این دارو به نام داروی سحر که شرکتش سحر هست گرفتم و سه ماه تمام استفاده کردم اما خبری از سیاهی مو نشد .

 30. نویسنده دیدگاه: فباندل
  29 بهمن 1397

  ۵۰۴۰ فقط کلاهبرداری می‌کنه قبلاً هم شامپو ضد ریزش موش ملت رو سرکیسه کرد الآنم ضد سیاهی . اصلا از نحوه تبلیقشون تو اینستا که عکس چیز دیگه است و گول زننده است و محتوی فیلم متفاوت باید فهمید

 31. نویسنده دیدگاه: اکبر حیدری
  28 بهمن 1397

  اره.محصول هیرا 5040 بد نیس.من تازه موهام داره از ریشه مشکی میشه

 32. نویسنده دیدگاه: مهدیه رازی
  28 بهمن 1397

  راستی حواسم نبود بگم اسم رفع سفیدی که از 5040 خریدم هیرا بود

 33. نویسنده دیدگاه: مهدیه رازی
  28 بهمن 1397

  من دارم رفع سفیدی 5040 میزنم داره موهام مشکی میشه.

 34. نویسنده دیدگاه: مسعود
  28 بهمن 1397

  همش دروغه این بی وجدانها دارن سر مردم کلاه میزارن …من دو دوره استاده کردم ولی حتی یه تار مو سیاه نشد…خودشون گفتن اگه تغییر نکرد ..دارو رو پس میگیریم ولی پس هم نگرفتن …لعنتیها

 35. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  28 بهمن 1397

  روغن کنجد وزیتون واب پیاز وتخم مرغ خانگی بهتر ج میده

 36. نویسنده دیدگاه: mm
  24 بهمن 1397

  منم ازاین آشغال استفاده کردم 3ماه وقت گذاشتم به توصیه مشاور کلاهبردارشون 45 روز اول هرروز 10تا15قطره و45 روز دوم هر یک روز درمیان هربار حدود 15 دقیقه ماساژ میدادم درهفته یکبار سرمو می شستم تا تاثیر بهتری داشته باشه حتی برای اینکه روغن بیشتر به پوست سرم برسه همیشه موهامو کوتاه میکردم الآن هیچ تغییری نکرده احساس میکنم موهام سفیدتر شده خدا لعنتشون کنه فریب ضمانت علی ضیاء رو خوردم

 37. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  24 بهمن 1397

  منم ازاین آشغال استفاده کردم 3ماه وقت گذاشتم به توصیه مشاور کلاهبردارشون 45 روز اول هرروز 10تا15قطره و45 روز دوم هر یک روز درمیان هربار حدود 15 دقیقه ماساژ میدادم درهفته یکبار سرمو می شستم تا تاثیر بهتری داشته باشه حتی برای اینکه روغن بیشتر به پوست سرم برسه همیشه موهامو کوتاه میکردم الآن هیچ تغییری نکرده احساس میکنم موهام سفیدتر شده خدا لعنتشون کنه فریب ضمانت علی ضیاء رو خوردم

 38. نویسنده دیدگاه: غلام رضا
  02 بهمن 1397

  نظر من اینه که اینها بجای تونیک سیاه کننده مو ،به همه کلا گشاد فروختند

  • نویسنده دیدگاه: سارا
   21 اردیبهشت 1398

   سلام
   منم استفاده کردم نتیجه ندیدم همه شون کلاهبردارن.

 39. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  25 دی 1397

  خواهر مادر آدم دروغگو رو گاییدن با این تبلیغات دروغ.ایل و تایفه شمارو من و میلاد گاییدیم با این محلولتون

 40. نویسنده دیدگاه: موسوی
  22 دی 1397

  من استفاده کردم ماه اول نتیجه دیدم

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   27 دی 1397

   سلام شما چقدر موی سفید داشتی و چندسالته که یکماهه جواب داده

 41. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  19 دی 1397

  khak

 42. نویسنده دیدگاه: محسن بستانی
  16 دی 1397

  وقتی که میخواستم‌بخرم هزار بار زنگ زدن ول نمیکردن … بعد که برا مرجوعی تماس گرفتم محل سگ هم نمیذاشتن به آدم‌… کثافتا ..من قرض کردم واسه این کار

 43. نویسنده دیدگاه: ناصر
  12 دی 1397

  همکارم این محلول رو خرید البته با شرط اینکه اگه موهاش سیاه نشد پس بگیرن،سه ماه استفاده کرد اما هیچ تغییری ایجاد نشد،به فروشنده زنگ زد فروشنده گفت احتمالا بخاطر آب و هوای بد شهرتونه که این دارو اثر نکرده ، اگه ازون اول میگفتی محلول مخصوص به آب و هوای بد رو بهتون میدادم و شما باید محلول مخصوص آب و هوای بد رو بخرید و یه محلوله دیگه به این دوست ما چاپوند،خلاصه سه ماه دیگه از محلول جدید استفاده کرد اما اثری نداشت دوباره به فروشنده زنگ زد و موضوع رو گفت و فروشنده گفت فردا زنگ بزن تا پولتو برات بفرستیم ،فردا این دوست ما زنگ زد و هیچکسی پاسخ نداد،میخواستن منو هم گول بزنن اما خدا رو شکر نتونستن

 44. نویسنده دیدگاه: m
  10 دی 1397

  علی ضیاء مث سگ دروغ میگه

 45. نویسنده دیدگاه: احمد خدایی
  09 دی 1397

  من الان گرفتم ولی استفاده نکردم اگه آدرسی یا شماره ای دارید اعلام کنید بلکه پس بدم ؟ من هم مثل بعضیها کارگر هستم ؟لطفا راهنمای کنید

  • نویسنده دیدگاه: احمد خدایی
   09 دی 1397

   من الان گرفتم ولی استفاده نکردم اگه آدرسی یا شماره ای دارید اعلام کنید بلکه پس بدم ؟ من هم مثل بعضیها کارگر هستم ؟لطفا راهنمای کنید
   گول یک مجری بی شرف علی ضیا را خوردیم من گفتم ضیا تایید کرده باور کردم خرید کردم

 46. نویسنده دیدگاه: مصطفی
  09 دی 1397

  واقعا آدم میمونه چیکار کنه….موهامون سفید بمونه بهتره تا اینکه پولمونو بدیم به ی مشت دزد

 47. نویسنده دیدگاه: امین
  06 دی 1397

  خدالعنت کنداین مال حرام خوررا چطورجرات می کنیدباکلاهبرداری جیب مردم راخالی کنید خداازتنون نگذره

 48. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  11 آذر 1397

  همشون کلاه بردارن

 49. نویسنده دیدگاه: مژگان حسینی
  10 آذر 1397

  تشکر از پورتال آسمونی برای اطلاع رسانی موارد پوست و مو

 50. نویسنده دیدگاه: somayyeh
  02 آذر 1397

  سلام من۲۲سالمه ومیخوام ازاین دارو استفاده کنم .من نمیدونم به حرف کی گوش بدم.ممنون میشم راهنمایی کنید

 51. نویسنده دیدگاه: سینا
  26 آبان 1397

  با سلام وخسته نباشید من هم مشکل سفیدی مو داشتم وحتی به پزشکم مراجعه کردم و گفت برای رفع سفیدی مو هیچ راهی وجودنداره تااینکه موهام شروع به ریزش کردند وازداروها شامپو ولوسیون های زیادی استفاده کردم ولی جواب نگرفتم تااینکه یکی ازدوستان محلول ضدریزش و تقویت کننده ویشی رو بهم معرفی کرد و من الان یک ماه ونیمه دارم استفاده میکنم وواقعا نسبت به تمام محصولاتی که استفاده کردم خیلی بهتره و جالب اینجاست که سفیدی موهام هم به صورت باورنکردنی کم شده تقریبا میتونم توهمین مدت کم موهام بیست درصد مشکی تر از قبل شده وبه وضوح دارم تغییر کردن رنگ موهای سفید به مشکی رومیبینم ومهمترازهمه که من این محصول فقط برای رویش مو خریداری کردم وانتظار نداشتم که هردوتا کارروبرام انجام بده من وظیفه خودم دونستم تجربه ای ونتیجه ای که ازاین محصول گرفتم به اشتراک بزارم تا حداقل دوستان نخوان مثل بنده صد نمونه محصول روتجربه کنن تا به محصول دلخواهشون برسن برای همتون آرزوی موفقیت میکنم

 52. نویسنده دیدگاه: مهشید
  25 آبان 1397

  من خریدم ولی 100 میله همراه با شامپو پرهام، و شماره ساخت با این چیزی که اینجا نوشته نمیخونه واسه شما چه جوری بوده

 53. نویسنده دیدگاه: ک.د
  17 آبان 1397

  سلام من هم استفاده کردم دفعه ول مرجوع نکردن و پولمو ندادن دفعه دوم گفتن اگه بگیرید دوباه ادامه دهید سیاه میشه اگه نشد پولتون را میدهیم .دفعه دوم وقفی گفم میخوام مرجو ع کنم وقتتی زنگ میزدم با گوشی خودم جواب نمی دادن اما با یه شماره دیکه زنک زدم کفتم میخوام مرجوع کنم یه خانومی گفت ورشکست شدن انها رفتن اکه پولتونو می خواهی وبه جای پول بعد از دریافت جعبه .محصول دیکه میدییم اون هم دروغ بود . پول هایی که از ما گرفتن حرامشان باش انشا الله به درد نا علاج مبتلا شون به دوا و درمان بدهن . از مسئو لین صدا و سیما می خواهیم با دروغگوها و خدا نشناسها جیب مردم را نزنید.. لطفا مسئولین کشور اینها را تحت تعقیب قرار دهند .و این تونیک ها را ازمایش کنن شاید باعث ایجاد بیمار در بین مصرف کننده ها کرده بی خبر هستن . انشا الله هر جه زود تر به دام بیفتن همراه با تبلیغ کننده هایشان

 54. نویسنده دیدگاه: فرهاد
  14 آبان 1397

  سلام عجیبه همه تقریباً رای بر دروغ بودن نتایج این محصول دارند سپاسگزارم از شما که واقعیت را بیان نمودید من هم خیال داشتم تهیه نمایم با یکی از دوستان که نزدیک یک سال پیش شروع کرده تماس گرفتم گفت هنوز در حال اجرای دستور العمل است و چون موهاش تنگه الان ازش استفاده میکند ولی نتیجه مطلوب نداشته است

 55. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  12 آبان 1397

  خاک بر سر کلاهبردارتون .پول حرام خورا.تا کی باید جیب مردم بدبخت رو به نفع خودتون خالی کنید از خدا بی خبرا.
  خواهر من هم بدبخت سه سری از این محصولات مزخرف خرید کرده و استفاده کرده ولی هیچ نتیجه ای نگرفته.

 56. نویسنده دیدگاه: مسعود
  25 مهر 1397

  الکیه من استفاده کردم دروغه

 57. نویسنده دیدگاه: رحیم عمرانی
  07 مهر 1397

  سلام ..من استفاده کردم از روغن رفع سفیدی مو دو دوره ولی نتیجه نگرفتم مرجوع هم کردم ولی جواب ندادن …

 58. نویسنده دیدگاه: زهرا رحمانی
  16 مرداد 1397

  به نظرم تغذیه و خوارک در کنار درمان ها جواب میده
  پیشنهاد من اینه که اگر دارویی مصرف می کنید زیر نظر فوق تخصص اون موضوع باشه
  ورزش هم فراموش نشه
  از شامپوهای خوب پو روش شستشوی صحیح برای موها استفاده کنید

 59. نویسنده دیدگاه: رضا
  20 تیر 1397

  این طور که معلومه اکثرا کلاهبرداریه…
  ومن الله توفیق

 60. نویسنده دیدگاه: عباس
  19 تیر 1397

  با سلام خدمت تمامی دوستان، بنده هم میخاستم سفارش بدم . از انجایی که خدا میخاست این پول تو جیب این افراد حقه باز و دروغگو نره ، بطور تصادفی با یکی از دوستان برخوردم و موضوع را برایش گفتم ایشون گفتند که یک سال پیش این محصول را خریداری کرده و طبق دستورالعمل ان استفاده نموده اند اما متاسفانه هیچگونه نتیجه ای نگرفتند . و بنا بر این ای ایرانیهای عزیز گول این تبلیغات صدا و سیمای میلی را نخورید . و بدون بررسی پول بی زبونتون را از دست ندهید. پیروز باشید .

 61. نویسنده دیدگاه: محمد
  15 اردیبهشت 1397

  وقتی تلویزیون ما در برنامه فرمول یک که علی ضیا مجری آن بود از نوعی لوسیون رفع سفیدی مو تبلیغ میکنه چرا حالا که خیلی ها هیچ تاثیری از آن ندیده اند اقدامی نمی کند . ما همه فریب تلویزیون و بازیگران از خدا بی خبری که پول میگیرند تا دروغ بگویند را خورده ایم . بازیگرانی که با اینکارشان جایگاهشان را در بین مردم از دست دادند .

 62. نویسنده دیدگاه: amir
  02 اردیبهشت 1397

  من از فروشگاه خرید کردم واین تونیک رابرای زفع سفیدی دائی مو استفاده کردم ونتیجه ای نگرفتم بعد به ما گفتند که اگه راضی نبودین پولتونه پس میدیم. من چهارماه تمام استفاده کردم هیچ تاثیری نکرد ولی موهای سفیدم بیشتر شد.حلا هرچه زنگ براشون میزنم جواب نمیدن من این پول ۱۲ روز کارگری کار کرده بودم به خدا .ونتیجه ای نگرفتم از محصولشون اصلا راضی نیستم

 63. نویسنده دیدگاه: رحیم
  02 فروردین 1397

  من هم دو ماهه که استفاده میکنم هیچ تغییری ندیدم همش دروغه و کلاهبرداری

 64. نویسنده دیدگاه: سیدنبی
  27 اسفند 1396

  سلام خدمت تمام فریب خوردگان و…
  بنده از محلول رفع سفیدی مو استفاده کردم متاسفانه نتیحه نگرفتم

 65. نویسنده دیدگاه: الهام
  13 اسفند 1396

  منم قوطی شیشه رو ۳ ماه مرتب استفاده کردم اصلا هیچ تاثیری نداشت والانم زنگ میزنم بهشون جواب نمیدن نمیدونم این پولهارو چطور میتونن بخورن خدا ازشون نگذره شکایتمونو باید یکجا ببریم تا این فریبکارا به سزاشون برسن

 66. نویسنده دیدگاه: abbas
  11 اسفند 1396

  یعنی کسی از این چیز مزخرف سودی نبرده منم میخاستم سفارش بدم ممنون کا دستشونو رو کردین والا واقعا نمیدونم چجوری به اینا اجازه تبلیغات میدن که اخرش پوچه کسی نیس جواب اینا رو بده جای تعجب داره بخدا…

 67. نویسنده دیدگاه: لیدا
  30 بهمن 1396

  سلام عزیزان من.من با این موضوعات هیچ کاری ندارم.اما میخوام به همه اتون بگم که سالهاست دارم برای سیاه شدن موهای سفید تحقیق میکنم و توی سایت دیگه ای هم نظر به اسم لیدا گذاشتم و حتی ایمیلم رو.بازگشت رنگدانه های مو کار خیلی سختیه و از سه ماه تا دو سال طول میکشه و در افراد مختلف متفاوت هست.کسانیکه سن کم دارند زودتر نتیجه میگیرند یعنی در سه تا شش ماه.اما کسانیکه سنشان بالاتر هست هر پنج سال که از سفید شدن موهایشان گذشته باشد شش ماه تا یکسال باید ادامه بدهند تا نتیجه بگیرند.و این را هم اضافه کنم که امکان ندارد فقط با مالیدن دارو از روی پوست سر موها دوباره رنگدانه های خود را بدست آورند. و باید درمان از داخل بدن هم انجام شود و اگر همزمان درمان از خارج یعنی مالیدنی روی سر انجام بشود بعد از سه ماه تا دو سال نتیجه میگیرید. در نتیجه حتما حتما باید همزمان هم با خوراکیها و داروهای گیاهی به صورت خوردنی و هم مالیدنی بر روی پوست سر همزمان اینکار انجام شود تا نتیجه بگیرید.قبلا هم گفته ام که جوانه گندم خیلی به بازگشت رنگدانه های مو کمک میکند.

  • نویسنده دیدگاه: bj
   28 شهریور 1397

   سلام خانم لیدا لطفا تجربیاتتون رو در اختیار دیگران بگذارید و چطوری میتونم باهاتون ارتباط داشته باشم؟

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   27 دی 1397

   سلام ممنون میشم اگر بیشتر راهنمایی کنید و نتایج تحقیقاتتونو به بنده هم بفرمایید. shdsky در جی میل.

 68. نویسنده دیدگاه: محمد
  25 بهمن 1396

  سلام منم میخواستم از این محصول بخرم که خوشبختانه با نظرات دوستان فریب این حقه بازها رو نخوردم و منصرف شدم

 69. نویسنده دیدگاه: عسگری
  11 بهمن 1396

  منم حدود دوماه استفاده میکنم یکی از این شیشه های روغنه تمام کردم بعد پیامک زدم، باهام تماس گرفتن بهشون گفتم که این رفع سفیدی هیچ تاثیری نداشته گفتن اشتباه مصرف کردم درصورتی که خود مشاور گفت اینطوری مصرف کنم، یکی دیگه سفارش دادم بازم همون آشو همون کاسه، خدا لعنت کنه کسی که اینجوری مردم گول میزنه،دیگه اعتمادی نمونده،من قسم خوردم توی تمام کانالهای مجازی آبروشونو ببرم، بگم که گولشونو نخورید اینا همش دروغه نمیدونم این بازیگران دوست ندارم بگم هنرمند چون واقعاً بازیگرن همه رو با بازیشون گول زدن، واقعاً براتون متاسفم،خدا ازتون نگاه، من همه جا میگم که همش دروغه

 70. نویسنده دیدگاه: شکیبا
  07 بهمن 1396

  سلام وزرت بهداشت دستور جمع آوری داده

 71. نویسنده دیدگاه: سیامک
  13 آذر 1396

  همش دروغ و کلاهبرداریه من هم خریدم و دوماهه تموم شد وموهام سفیدتر هم شد

 72. نویسنده دیدگاه: موسوی
  13 آذر 1396

  کاااااملا دروغ ! حقه بازی ! بعد میگن چرا مردم به فروشنده و جنس ایرانی اعتماد نداره

 73. نویسنده دیدگاه: حسن
  28 آبان 1396

  ممنون عالی بود

 74. نویسنده دیدگاه: محسن
  28 آبان 1396

  منم استفاده میکنم هیچ اثری ندبدم یه شیشه روغن دادن اینم نصفش خالیه برا یه هفته هم نمیشه لطفا پیگیری کنین

 75. نویسنده دیدگاه: mohammad ali
  14 شهریور 1396

  من از این تونیک استفاده کردم
  به نام ارزنده
  آقای علیرضا افتخاری
  بیایید مثل یک مرد جواب بدهید
  شما چند وقت استفاده کردید و با این همه موی سری که دارید
  چند تا از این قوطی شیشه ای زدید به سرتون که جواب داده
  شما فقط گفتید من استفاده کردم و استغفرالله که جواب نده
  من یک ماه و دو روز میشود استفاده کردم
  ولی هیچ تغییری مشاهده نکردم
  قوطی داره ته میکشه من تونستم فقط طرف راست و چپ سرم
  که ناحیه گیجگاه سر خودم رو بزنم
  نه روی پیشانی و فرق سرم رو زدم و نه پشت سرم و نه ریشم که کمی سفید در اومده
  حالا بیاید و بگید شما چکار کردید که جواب داده
  مادر زادی هم سرم سفید نشده ، خیلی عادی موهام سفید شدن
  لطفا مردم رو برای پر کردن جیب هاتون فریب ندهید
  از مسولین کشور میخواهم همه شما رو تحت تعقیب قرار بده
  و این تونیک رفع سفیدی مو رو تحت پیگری کنه تا کس دیگه ای متضرر نشه

  • نویسنده دیدگاه: محبوبه
   25 فروردین 1398

   من الان 25روزه ااستفاده میکنم صد در صد سفید 70درصد مشکی در اومد ممنونم از شما

نظر خودتان را ارسال کنید