اطلاعات تجاری

بهترین ثبت شرکت های تهران

آسمونی در این مقاله راهنمای ثبت شرکت به همراه بهترین شرکت های ثبت شرکت در تهران را برای شما عزیزان منتشر می کند. شرکت ثبت شده بایستی برندسازی شود. ثبت شرکت در ایران یا ثبت برند نیازمند برندسازی و تبلیغات موثر می باشد.

company registration5 بهترین ثبت شرکت های تهران
ثبت شرکت ، شرکت ثبت ، ثبت شرکت ها ، ثبت شرکت در ایران ، ثبت برند

ثبت شرکت در تهران

راهنمای ثبت شرکت

  • اقدام اول

شریک خوب پیدا کنید

حداقل تعداد سهامداران برای ثبت شرکتی با مسئولیت محدود، ۲ نفر و در شرکت‌های سهامی خاص ۳‌نفر است. در گام اول باید شریک مناسبی برای خود پیدا کنید. مسئولیت هر سرمایه‌گذار در شرکتی با مسئولیت محدود، به اندازه میزان سرمایه اوست. کسی که سرمایه بیشتری در شرکت دارد حق رأی بالاتری هم دارد و به همین نسبت مسئولیت بالاتری در پرداخت دیون و بدهی‌های شرکت.

  • اقدام دوم

ورود به سامانه ثبت شرکت ها

یک راست سراغ پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت شرکت‌ها به آدرس Irsherkat. ssaa. ir بروید. در این سامانه به قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت مراجعه کنید. فرمی پیش روی شما ظاهر می‌شود که باید مرحله به مرحله آن را تکمیل کنید. اطلاعات مربوط به متقاضی نخستین موضوعی است که در این فرم‌ها باید بنویسید. مشخصات اولیه خودتان را در فرم تکمیل کنید. گزینه «گام‌بعدی» شما را به مرحله بعد می‌رساند.

  • اقدام سوم

انتخاب نام شرکت

حالا باید نام شرکت را در فرم «نام و نوع شخص حقوقی» وارد کنید. در این قسمت باید به‌ترتیب اولویت ۵ نام برای شرکت انتخاب کنید تا از بین آنها یکی تأیید شود. انتخاب اسم برای شرکت باید و نباید‌های خاص خود را دارد؛ اول اینکه این اسم نباید تکراری باشد. استفاده از اسامی مخفف شده که مربوط به اداره‌های دولتی و… است تنها با کسب مجوز از آنها امکان‌پذیر است. در این مرحله یک کد رهگیری به شما داده می‌شود.

  • اقدام چهارم

موضوع فعالیت تان را بگویید

مدت و موضوع فعالیت، اطلاعات مورد نیاز در مرحله بعدی است. در مورد این اطلاعات قبلا با شرکای خود مشورت کنید. برای مشخص کردن مدت فعالیت شرکت یکی از 2گزینه «محدود»یا «نامحدود» را باید انتخاب کنید. اما برای راحتی در انتخاب موضوع فعالیت، سامانه فهرستی را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی و… در این فهرست گنجانده شده‌اند. یادتان باشد که برخی از فعالیت‌ها نیاز به مجوز دارد که برای ثبت شرکت آن را هم باید تهیه کنید.

company registration4 بهترین ثبت شرکت های تهران
ثبت شرکت ، شرکت ثبت ، ثبت شرکت ها ، ثبت شرکت در ایران ، ثبت برند
  • اقدام پنجم

آدرس شرکت را مشخص کنید

این قسمت با «مشخصات مرکز اصلی» در سایت معرفی شده است. در اینجا لازم است آدرس‌ای برای محل دفتر شرکت ارائه بدهید، همچنین شماره تماس و کدپستی. اگر هنوز مکانی برای شرکت انتخاب نکرده‌اید، می‌توانید آدرس منزل خود یا یکی از شرکا را در این بخش ثبت کنید. به یاد داشته باشید تمام مدارکی که از طرف اداره ثبت شرکت‌ها برای شما ارسال می‌شود در ‌‌نهایت به همین آدرس خواهد آمد.

 

  • اقدام ششم

سرمایه شرکت را تامین کنید

در بخش «سرمایه شخص حقوقی» سایت اداره ثبت‌ شرکت‌ها باید تکلیف میزان سرمایه شرکت را مشخص کنید. در شرکت‌های سهامی، تعداد سهم و ارزش اسمی آن هم در این فرم وارد می‌شود. برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود حداقل سرمایه مورد نیاز ۱۰۰ هزار تومان است. با این حال مبلغ سرمایه اولیه تا حدودی نشانه‌ای از اعتبار شرکت است. بنابراین عده‌ای برای آغاز به‌کار شرکت سرمایه 10میلیون تومانی درنظرمی‌گیرند.

  • اقدام هفتم

شرکای خود را معرفی کنید

حالا باید در فرمی که در مرحله بعد پیش رویتان قرار می‌گیرد مشخصات سهامداران و اعضای اصلی شرکت را وارد کنید. اگر تعداد این افراد بیش از ۱۵۰نفر باشد باید فرمی را که از پیش در سایت بارگذاری شده دریافت و اسامی و مشخصات افراد را در آن وارد کنید. در این بخش اطلاعات شناسنامه‌ای و همچنین آدرس پستی و شماره تماس این افراد ثبت و ذخیره می‌شود.

  • اقدام هشتم

مشخص کردن سهام شرکا

گام بعدی پر کردن اطلاعات مربوط به سهام و سرمایه شرکاست. با انتخاب نام هر یک از اعضا مشخص می‌کنید که این فرد چه تعداد سهام دارد. «نوع سهام» در حقیقت گزینه‌ای است که در آن نقدی یا غیرنقدی بودن سرمایه‌ مشخص می‌شود. سمت اشخاص و ارتباط آ‌نها با یکدیگر در فرم‌های مراحل بعد ثبت می‌شود. منظور از ارتباط اشخاص با یکدیگر، مشخص بودن وکیل و موکل و قیم قانونی و… در ارتباط با شرکا و اعضای شرکت است.

company registration2 بهترین ثبت شرکت های تهران
ثبت شرکت ، شرکت ثبت ، ثبت شرکت ها ، ثبت شرکت در ایران ، ثبت برند
  • اقدام نهم

معرفی شعبه های شرکت

اگر قرار است شرکت شما شعبه‌هایی هم اینجا و آنجا داشته باشد لازم است در فرم مربوط به این قسمت مشخصات این شعب وارد شود؛ البته درصورتی که هنوز تکلیفی برای این موضوع از طرف سهامداران روشن نشده باشد می‌توان معرفی شعب را به زمانی دیگر موکول کرد و در فرم قسمت شعب، گزینه مربوط به نداشتن شعب را انتخاب کنید. بعد از روشن کردن تکلیف شعب شرکت و سمت اشخاص در آن، باید به سراغ تعیین سال مالی شرکت بروید و در مرحله بعد فرم مربوط به‌صورتجلسه را تکمیل کنید.

  • اقدام دهم

اساسنامه را ارائه دهید

پس از تأیید اطلاعات، از شما خواسته می‌شود که اساسنامه و شرکت‌نامه را در سایت بارگذاری کنید. اساسنامه و شرکت‌نامه شرکت‌ها، فرم‌های پیش‌فرض دارند که فقط باید آنها را پر کنید و در نهایت اگر خواستید می‌توانید قوانین مخصوص شرکت‌ خودتان را به آن اضافه کنید. حالا باید تصویری برابر اصل شده از اساسنامه خود را در سایت اداره ثبت شرکت‌ها بارگذاری کنید. از اینجا به بعد کار اصلی‌تان تمام است و فقط باید منتظر باشید تا اداره ثبت شرکت‌ها از شما بخواهد مدارک را برای آنها ارسال کنید.

  • اقدام آخر

چاپ آگهی در روزنامه رسمی

بعد از تأیید تمام مدارک، شماره ثبت شرکت به شما داده می‌شود. با دریافت این شماره، فقط یک قدم تا آغاز فعالیت شرکت‌تان باقی می‌ماند؛ باید آگهی ثبت شرکت را در روزنامه رسمی چاپ کنید. شما درآینده برای هرکاری که بخواهید انجام دهید اصل یا کپی برابراصل این آگهی را لازم دارید. در آگهی‌ای که چاپ می‌کنید اطلاعاتی در مورد نام شرکت، نوع فعالیت و اطلاعاتی از این دست را مطرح می‌کنید.حدود ۲ هفته بعد از مراجعه شما به دفتر روزنامه رسمی، آگهی ثبت شرکت در آن درج می‌شود. تبریک می‌گوییم؛ کار ثبت شرکت شما در یک دوره ۲۰ روزه به پایان رسیده است.

این مدارک را به همراه داشته باشید

اساسنامه تکمیل شده شرکت یکی از مهم‌ترین مدارکی است که باید برای ثبت شرکت آماده کنید. کپی شناسنامه همه اعضای شرکت که برابر اصل شده باشد هم برای ثبت شرکت لازم است. این افراد همچنین باید گواهی عدم‌سوء‌پیشینه هم به اداره ثبت شرکت‌ها تحویل دهند. اگر فعالیت شرکت نیاز به اخذ مجوز داشته باشد این مجوز را هم باید ضمیمه مدارک مورد نیاز کنید.بسته به نوع و فعالیت شرکت، فرم‌های مورد نیاز دیگر در سامانه و همچنین اداره ثبت شرکت‌ها انتظار شما را می‌کشند.

برای ثبت شرکت کجا برویم؟

company registration1 بهترین ثبت شرکت های تهران
ثبت شرکت ، شرکت ثبت ، ثبت شرکت ها ، ثبت شرکت در ایران ، ثبت برند

اداره ثبت شرکت‌ها در خیابان میرداماد، تقاطع خیابان مدرس، پلاک ۲۷۵ قرار دارد. البته در ابتدای راه ثبت شرکت نیازی به مراجعه شما به این اداره نیست و ثبت شرکت اینترنتی است ولی در نهایت باید مدارکتان را به این آدرس ارسال کنید. جای دیگری که باید حضوری مراجعه کنید روزنامه رسمی است. دفتر روزنامه رسمی کشور در خیابان بهشت و درست روبه‌روی پارک شهر و کنار شورای اسلامی شهر تهران قرار دارد.

لیست بهترین ثبت شرکت های تهران

  • همراهان، شرکت

ثبت شرکت ها

آدرس : ایران، تهران، تهران، نارمک – شمال شرقی میدان نبوت – ک. سجاد – پ. 753 – ط. چهارم

تلفن : ۷۷۸۹۲۸۲۹, ۷۷۸۹۵۹۱۵

منطقه ۸

  • پیشگامان، شرکت

ثبت شرکت ها

آدرس : ایران، تهران، تهران، خ. فردوسی جنوبی – پایین تر از کوچه برلن – ساختمان آفتاب شرقی – ط. سوم – واحد 317

تلفن : ۹~۳۳۹۲۷۷۰۸

منطقه ۱۲

  • پویا، موسسه

ثبت شرکت ها

آدرس : ایران، تهران، تهران، خ. آزادی – روبروی دانشکده دامپزشکی – ساختمان برج ساز – ط. چهارم – واحد 20

تلفن : ۶۶۴۳۹۶۶۸

منطقه ۱۱

  • پویا، شرکت

ثبت شرکت ها

آدرس : ایران، تهران، تهران، خ. قائم مقام فراهانی – ک. الوند – پ. 22 – ط. دوم – واحد 6

تلفن : ۸۸۸۴۱۰۳۹

منطقه ۶

  • پانوس

ثبت شرکت ها

آدرس : ایران، تهران، تهران، م. 7تیر – جنب مسجدالجواد – ک. بهارمستیان – پ. 92 – واحد 3

تلفن : ۸۸۳۲۱۴۷۹, ۸۸۳۱۶۲۷۴

منطقه ۷

company registration3 بهترین ثبت شرکت های تهران
ثبت شرکت ، شرکت ثبت ، ثبت شرکت ها ، ثبت شرکت در ایران ، ثبت برند
  • پارسا، شرکت

شرکت ثبت

آدرس : ایران، تهران، تهران، تهرانپارس – بین فلکه سوم و چهارم – ک. صیادان – پ. 24 – ط. اول

تلفن : ۷۷۳۷۵۲۰۱

منطقه ۴

  • پاترایس، شرکت

شرکت ثبت

آدرس : ایران، تهران، تهران، م. 7تیر – بالاتر از مسجدالجواد – ک. آقامحمدی – پ. 94 – زنگ دوم

تلفن : ۸~۸۸۳۲۴۴۳۷, ۸۸۸۴۰۲۷۵

منطقه ۷

  • نامی پرداز، شرکت

شرکت ثبت

آدرس : ایران، تهران، تهران، چهارراه کالج – ابتدای خیابان حافظ شمالی – ک. البرز – پ. 29

تلفن : ۶۶۴۰۴۵۸۶

منطقه ۱۱

  • موسسه حقوقی اتحادملل، شرکت

شرکت ثبت

آدرس : ایران، تهران، تهران، بولوار میرداماد – پ. 194 – ط. دوم – واحد 9

تلفن : ۲۲۲۲۶۶۷۱, ۲۲۲۶۰۵۵۱, ۲۲۲۶۰۵۶۱, ۲۲۲۷۰۷۷۵, ۰۰۹&#

منطقه ۳

  • مهد علم

شرکت ثبت

آدرس : ایران، تهران، تهران، خ. فاطمی – خ. سوم – پ. 9 – ط. سوم

تلفن : ۸۸۹۶۶۷۲۲, ۸۸۹۶۲۸۴۹

منطقه ۶

ثبت شرکت ها – اختصاصی آسمونی

تازه های آسمونی

رودخانه‌های استان تهران به‌هیچ‌وجه طغیان نکرده است؛ مردم به شایعات توجه نکنند

طاهره رضایی

وقوع طوفان در تهران صحت ندارد

طاهره رضایی

هشدار درباره سیلابی شدن رودخانه های استان تهران

سعید زنگنه

کشف ۸۶ تن برنج احتکار شده در تهران

طاهره رضایی

مشاهده یک شی عجیب در آسمان شرق تهران

طاهره رضایی

ریل ماشین دودی قجری در جنوب پایتخت کشف شد

طاهره رضایی

نظر شما چیست؟