آخرین وضعیت مصدومیت بهداد سلیمی

به گزارش آسمونی، بهداد سلیمی درباره تغییر چهره اش تصریح کرد: برای تنوع به این شکل درآمده ام و شاید پس از مدتی به ظاهر قبلی ام بازگردم. در کل این کار من دلیل خاصی نداشت. 

او درمورد عملکرد کادرفنی جدید تیم ملی وزنه برداری اظهار داشت: این تغییرات با نظر مسئولان واعضای شورای عالی فدراسیون وزنه برداری انجام شده و  و ما هم باید تابع اقدامات فدراسیون باشیم. کار خودمان را انجام می‌دهیم. راه و مسیر یکی است اما در این میان برخی امروز به ما کمک می‌کنند و برخی هم فردا. تغییر و تحولات کادرفنی نباید در کار ورزشکار حرفه ای خلل و حاشیه ایجاد کند. من هم مانند تمام وزنه برداران وظیفه دارم زیر نظر کادرفنی منتخب مسئولان فدراسیون کار کنم. 

آخرین وضعیت مصدومیت بهداد سلیمی

قهرمان دسته فوق سنگین المپیک لندن درمورد آخرین وضعیت زانوی آسیب دیده خود بیان کرد: خوشبختانه شرایط زانویم خوب است. پس از المپیک مجبور شدم سه تا چهار ماه استراحت کنم و در آغاز تمرینات از ناحیه زانو درد شدیدی داشتم. با این حال با توجه به تمریناتی که زیرنظر دکتر نوروزی انجام دادم، رفته رفته شرایطم بهتر شد و در حال حاضر مشکل خاصی ندارم. امیدوارم تا مسابقات جهانی به آمادگی لازم برسم.

سلیمی درباره وزن فعلی اش گفت: مدت هاست وزن کشی نکرده ام و نمی‌دانم وزنم کم شده است یا زیاد. 

او درمورد ارتباطش با کادر فنی تیم ملی وزنه برداری اظهار داشت: محسن بیرانوند برای تمام وزنه برداران وقت می گذارد و با همه کار می کند. با این حال سرمربی تیم ملی هر کسی را که وزنه‌های سنگین‌تری بزند، راهنمایی می‌کند.

سلیمی درباره احتمال رکوردشکنی اش در مسابقات جهانی وزنه برداری آمریکا گفت: وزنه برداری رشته ای رکوردی است و مدال گرفتن و رکورد زدن در آن کمی سخت است. با این حال  تمام تلاشم را به کار می گیرم تا در مسابقات جهانی بهترین نتیجه را کسب کنم.

منبع:  پارس نیوز

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید