دادگاه اسپانیا برای کاهش مجازات رونالدو شرط گذاشت

دادگاه اسپانیا به کریستیانو رونالدو اعلام کرده است در صورتی که برخی از اقدامات را انجام دهد ، بخشی از مجازات او کاسته خواهد شد .

به گزارش آسمونی دادگاه اسپانیا به کریستیانو رونالدو اعلام کرده است در صورتی که برخی از اقدامات را انجام دهد ، بخشی از مجازات او کاسته خواهد شد .

دیروز اولین دادگاه بررسی تخلفات مالیاتی کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید برگزار شد و این بازیکن اولین دفاعیات خود را در این خصوص انجام داد .
رونالدو در دفاعیات دیروزش کماکان روی موضع قبلی خود پافشاری کرد و مدعی شد انتقال درامدهای تبلیغاتی اش به حساب دو شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا و ایرلند کاملا قانونی بوده است . پیش از این رونالدو به عدم اعلام واقعی درآمدهای تبلیغاتی اش در اسپانیا بین سالهای 2011 تا 2014 برای پرداخت نکردن مالیات متهم شده بود و در صورتی که این اتهام به اثبات برسد او باید متحمل 7 سال حبس شود .
اما دادگاه اسپانیا شرطی را برای رونالدو لحاظ کرده است که اگر رونالدو به ان عمل کند ممکن است بخشی از مجازات او کاسته شود . این شرط به این ترتیب است که اگر رونالدو مالیات 14.7 میلیون یورویی را که به فرار از آن متهم است و همچنین سود آن در سه سال گذشته و نیز جریمه های نقدی که برایش در نظر گرفته شده است را پرداخت نماید و در کنار این موارد به جرم خود نیز اعتراف کند ، در این صورت طبق قوانین اسپانیا قاضی پرونده این اختیار را خواهد داشت که مدت حبس او را به نصف و یا حتی یک چهارم تقلیل دهد اما رونالدو برای انجام این موارد تنها 10 روز فرصت دارد و شانس زیادی برای برخورداری از این بخشش نخواهد داشت .

منبع: varzesh11

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید