بیوگرافی هیون بین بازیگر سریال کره ای خاطرات الحمرا + جدیدترین تصاویر و فیلم های او

هيون بين یکی از بازیگران معروف و محبوب کره جنوبی می باشد. وى به سبب ايفاى نقش اول مرد در درام عشق من کیم سامسون شناخته شده است.

هیون بین-hyun bin

هیون بین-hyun bin

هيون بين یکی از بازیگران معروف و محبوب کره جنوبی می باشد. وى به سبب ايفاى نقش اول مرد در درام عشق من کیم سامسون شناخته شده است.

هیون بین در سریال مذاکره ۲۰۱۸

هیون بین در سریال مذاکره ۲۰۱۸

 

بیوگرافی هیون بین

بیوگرافی هیون بین

هيون بين یکی از بازیگران محبوب کره جنوبی می باشد که ٢٥ سپتامبر ١٩٨٢ ميلادى در سئول كره جنوبی به دنیا آمد. وى به سبب ايفاى نقش اول مرد در درام هاى كره اى سامسون (٢٠٠٥) و باغ مخفی (٢٠١١-٢٠١٠) شناخته شده است.
هیون بین بازيگرى را با مجموعه‌های تلویزیونی “بدون توقف ۴” و “ایرلند” آغاز نمود. در سال ۲۰۰۵ و با حضور در سریال سامسون نوید ظهور ستاره اى جدید را داد. سریال سامسون، كه سريال موفق و محبوبى بود، به طور ميانگين ٪٣٧ بيننده داشت و آخرين قسمت اين سريال با ٪٥٠ بيننده به پايان رسيد.

موفقیت هیون بین

موفقیت هیون بین

هيون بین به سبب نقش آفرينى در سریال سامسون در جشنواره ى ام‌بی‌سی دراما جایزه ویژه را كسب کرد. در همين سال هيون بين در فيلم كره اى “بابا لنگ دراز” به عنوان بازيگر نقش مكمل مرد ايفاى نقش كرد. اين فيلم كه با الهام از كتاب “بابا لنگ دراز” خانم جين وبستر ساخته شده بود، يكى از چهار فيلم كره اى بود كه در جشنواره ى فيلم فجرِ ايران، در سال ٢٠٠٦ نمايش داده شد.

موفقیت بزرگ هیون بین در سال بعد ادامه پیدا نکرد. فیلم وی، به نام “اولین عشق یک میلیونر”، كه در آن براى نخستين بار نقش اصلى را برعهده داشت، در گیشه شکست خورد و مجموعه تلویزیونی وی به نام “ملکه برفی” نیز نتوانست موفقیتی کسب کند. “ملکه برفی” داستانِ عشقِ بینِ نابغه ى رياضى كه به حرفه ى بوكسورى روى آورده با بازی هیون بین و دختری نازپرورده با بازی سونگ یوری بود.

از آن پس هیون بین در انتخابش سخت گیرتر شد و نقش بعدی خود را در سال ۲۰۰۸ و در سریال “دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم” ایفا نمود. سپس در فیلم “من خوشحالم” که داستانِ عاشقانه اى بين پرستار و بيمارى در يك بيمارستان روانى بود، حضور پيدا كرد .هيون بين در سال ٢٠٠٩، با ايفاى نقش يك گانگستر در سريال تلويزيونى “دوست، افسانه ى ما” به شكل تحسين برانگيزى، نقش آفرينى كرد. هیون بين در سال ۲۰۱۰، با ايفاى نقش در سریال باغ مخفی شهرت بسيار به دست آوَرْد. این مجموعه یک کمدی فانتزی درباره ى رئیسى خودبین و خرده گیر و دخترى بدلکار و فقير (ها جی وون) بود که در زمان بارش باران بدن هايشان با يكديگر عوض می‌شد.

این سریال در جشن اس‌بی‌اس دراماى سال ۲۰۱۰ و همچنين ۴۷ اُمین جشنواره ى “بک سانگ” مورد تشویق قرار گرفت. هیون بین در سال ۲۰۱۱ با ايفاى نقش در فیلم هاى “ببار باران، بتاب آفتاب” و “آخرین پاییز” در ۶۱ امین جشنواره فیلم برلین حضور پیدا کرد. هيون بين در ۷ مارس ۲۰۱۱ به سبب گذراندن خدمت وظیفه به ارتش ملحق شد.

وى در ۶ دسامبر ۲۰۱۲ خدمت خود را به پایان رساند و از ارتش كشور كره ى جنوبى جایزه ى سرباز وظیفه شناس را دریافت نمود. هيون بين در هنگام دریافت جایزه در میان دوربین رسانه‌ها و هزاران هوادار اشک ریخت و به آنان تعظیم کرد. هيون بين در سال ٢٠١٤ در فیلم تاريخى “برخورد کشنده” كه بازه اى از حكمرانى شاه جونگجو، بيست و دومين پادشاه سلسله ى جوسون در كره، را به تصوير مى كشيد، نقش اول را برعهده داشت.

این فیلم در آوریل ۲۰۱۴ اکران شد و توانست بیش از ۳ میلیون نفر را به سالن سینما آوَرَد. وی همچنین یکی از شش حمل کننده پرچم کره جنوبی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ بود. نقش آفرينى بعدی هيون بين در سال ۲۰۱۵ در سريال هاید، جکیل و من بود. وی در این فیلم نقش فردى كه به بيمارى دى.آى.دى (DID) مبتلا است و دو تا از شخصيت هاى او هم زمان عاشق فردى واحد هستند را بازی کرد. اين سريال علاوه بر نشان دادن دشوارى هاى بيمارى دى.آى.دى، مثلث عشقى را به تصوير مى كشد كه در رئوس آن تنها دو نفر حضور دارند.

هیون بین در سریال خاطرات الحمرا

هیون بین در سریال خاطرات الحمرا

هیون بین در سال ۲۰۱۷ با دو فیلم «ماموریت محرمانه» و «کلاهبرداران» بازگشت.

در سال ۲۰۱۸ هیون بین در دو فیلم «مذاکره» و «شیوع» نقش آفرینی کرد، همچنین در سریال «خاطرات الحمرا» در نقش یو جین وو رئیس یک شرکت بازی های کامپیوتری در کنار پارک شین هه حضور یافت.

داستان سریال خاطرات الحمرا

داستان سریال خاطرات الحمرا

یو جین وو یکی از موسسان شرکت تکنولوژی j one می باشد. او که برای شرکت در نمایشگاه موبایل به بارسلون سفر کرده است با دریافت یک تماس تلفنی مشکوک از یک برنامه نویس برای پی بردن به حقیقت ماجرا عازم گرانادا و در مسافر خانه ی کوچکی مستقر میشود.

صاحب مسافرخانه خانواده ای هستند که سالهاست به اسپانیا مهاجرت کرده اند. دختر بزرگ این خانواده، جونگ هی جو است که برای یادگیری گیتار حرفه ای به اسپانیا امده اما با مشکلات مالی بسیاری روبرو میشود و رو به اداره ی مسافرخانه می آورد.

داستان از جایی شروع میشود که یو جین وو متوجه میشود خالق بازی سه بعدی و اکشنی که شرکتشان قصد خریدش را دارد، برادر کوچکتر هیجو است که مدتی ست گم شده است.

او برای پیدا کردن جونگ سه جو، بازی را اغاز میکند اما به زودی پس از یک قتل عجیب همه چیز به هم میخورد. مرز های بازی و واقعیت از بین رفته و حال بازی اکشن، به یک نبرد واقعی تبدیل شده است و راه برگشتی وجود ندارد…

فتوشات هیون بین

فتوشات هیون بین

هیون بین در اکران یک فیلم

هیون بین در اکران یک فیلم

فیلم های هیون بین

فیلم های هیون بین

۲۰۰۴ ضربه چرخشی لی مین گیو
۲۰۰۵ بابا لنگ دراز هیونگ جون
۲۰۰۶ اولین عشق یک میلیونر کانگ جائه کیونگ
۲۰۰۹ من خوشحالم جو مان سو
۲۰۱۱ آخرین پاییز هون
ببار باران، بتاب آفتاب همسر
۲۰۱۴ برخورد کشنده شاه جئونگ جو
۲۰۱۷ ماموریت محرمانه ایم چول ریونگ
کلاهبرداران هوانگ جی سونگ
۲۰۱۸ مذاکره مین ته گو
شیوع لی چانگ

هیون بین در سریال کیم سامسون

هیون بین در سریال کیم سامسون

 

” بیوگرافی جان هیوک بازیگر سریال معروف کره ای آیریس ” 

5/5 ( 1 نظر )


منبع : بیوگرافی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید