سریال نمایش خانگی هلن

فیلم هلن یکی از فیلم هایی است که در سال 94 ساخته شد. از جمله بازیگران فیلم هلن می توان به رویا نونهالی و امین حیایی و پژمان بازغی و … اشاره کرد. گویا قرار است که فیلم هلن در شبکه نمایش خانگی پخش شود. آسمونی در این بخش معرفی فیلم هلن، بازیگران فیلم هلن، داستان فیلم هلن و عکس های فیلم هلن را برای شما عزیزان منتشر می کند.

فیلم سینمایی «هلن» به کارگردانی علی اکبر ثقفی از صبح چهارشنبه چهارم اسفند به سرگروهی پردیس سینمایی کورش در ۲۲ سینمای تهران و ۷۲ سینمای شهرستان به روی پرده خواهد رفت. پخش فیلم سینمایی «هلن» را موسسه نیمروز فیلم به عهده دارد.

خلاصه داستان فیلم هلن

خلاصه قصه این فیلم درباره دختری است که با خانواده‌اش دچار چالش‌هایی می‌شود…این دختر به نام هلن که می‌خواهد به سفر برود، اما به علت گرفتاری خانواده، مسیر دیگری در زندگی و سفر خود پیش می‌گیرد….

بازیگران فیلم هلن

  • رؤیا نونهالی

  • پژمان بازغی

  • امین حیایی

  • روشنک گرامی

  • هوتن شکیبا

  • ستاره پسیانی

  • مهرداد فلاحت‌گر

  • سید احمد محمدی

موافقت با عرضه فیلم هلن در شبکه نمایش خانگی

فیلم سینمایی «هلن» پروانه نمایش خانگی شان صادر شده است و قرار است در شبکه نمایش خانگی به نمایش درآید.

نقد فیلم هلن

اگر زندگی شخصی  ما شبیه شخصیت های فیلم نیست دلیل موجه ای  نیست كه  ان را باور نكنیم یا بگوییم محال است و ایراد فیلمنامه ای است چه بسا زندگی هایی كه أصلا و أبدا باور پذیر نیست اما وجود دارد، این را در جواب كسانی نوشتم كه می گویند داستان فیلم هلن ، شباهتی به زندگی واقعی ندارد.اتفاقا ادم های فیلم هلن ، به شدت واقعی هستند حتی شخصیت بابی( با بازی پژمان بازغی) فقط معلوم نیست چرا و به چه علت نقش پدر خوانده را برای بقیه بازی می كند حتی بازی خوب این بازیگر نیز نمی تواند ، ان را توجیه كند. رویا نونهالی در نقش مادر هلن مثل همیشه خوب ظاهر می شود و نشان می دهد در أجرای نقش های پیچیده و خاص متبحر است و اما بازیگر نقش اصلی، روشنك گرامی در نقش هلن ، توانسته به خوبی حس استیصال و بی پناهی را انتقال دهد. هلن داستان قشر خاص است ،داستان همه نیست اما غم و غصه هایش را می توان درک كرد، كاش داستان فیلم تا این حد تلخ نبود.

 

نقد اختصاصى آسمونى
از: اینستاگرام خانم لاله عالم

 

عکس های فیلم هلن

2/5 ( 1 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید