تعمیر ماکروفر ، مایکروفر ، مایکروویو

در این مقاله میخواهیم به تعمیر ماکروفر در محل بپردازیم ، بعضی ها میگویند مایکروفر ، بعضی ها هم ماکروفر !!  اما واژه درست مایکروفر میباشد .بسیاری از مردم به دنبال تعمیر مایکروفر در محل میباشند ، آیا میتوان ماکروفر را در محل تعمیر نمود ؟

تعمیرات ماکروفر به دانش الکترونیک و مکانیک نیاز دارد ، قابل ذکر است نمایندگی تعمیرات ماکروفر آی.پی با متخصصین مجرب ، متعهد و دوره دیده در زمینه رفع عیب مایکروفر با سابقه 30 ساله و درخشان در خدمت شما عزیزان میباشد .

تعمیر ماکروفر

چرا ماکروفر گرم نمیکند ؟  چرا سینی داخل ماکروفر نمیچرخد ؟ چرا گریل مایکروفر کار نمیکند ؟  چرا ماکروفر جرقه میزند ؟ چرا ماکروفر روشن نمیشود ؟ تفاوت ماکروفر ، مایکروویو ، سولاردام در چیست ؟ آیا تاثیر ماکروفر بر کیفیت غذا را میدانید ؟ توصیه ها یی پزشکی از ماکروفر ؟ ماکروفر چی بخریم ؟  خراب شد چی کار کنیم ؟ … وارد لینک بالا شوید و از تلفن تعمیرات ماکروفر در سراسر تهران و سوالات متداول از تعمیرات مایکروویو ، مایکروفر و توصیه هایی جذاب از ماکروفر مطلع شوید .

همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ماکروفر به صورت کامل داخل سایت لحاظ شده است تا دیگر دغدغه ای در ارتباظ با تعمیرات برای شما عزیزان نباشد .

نکاتی آموزنده از مایکروفر

1 . از ظروف فلزی در مایکروفر استفاده نکنید ؛ از ظروف چینی شفاف و بدون حاشیه براق استفاده نمایید .

2 . برای جلوگیری از خشک شدن غذا ظروف را با درپوش بگذارید .

3 . تفاوت مایکروفر و مایکروویو در نوع امواجشان می باشد .

4 . مایکروفر نسبت به دستگاههای دیگر از دست دادن ویتامینهای مواد غذایی آن کمتر است .

5 . به یاد داشته باشیم مقدار کم امواج مایکروویو برای ما ضرری ندارد ولی امواج تلفن ، ماهواره و… برای ما مضر میباشد .

6 . غذاهای متراکم را با مدت زمان بیشتر و با قدرت کمتر بپزید .

7 . دقت کنید که منافذ خروجی گرمای مایکروویو را نپوشانید تا به دستگاه آسیب نرسد .

علت گرم نکردن ماکروفر

وقتی ماکروفر شما گرم نمیکند میتواند دلایلی متفاوتی داشته باشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم .

1 : چنانچه فیوز ماکروفر بسوزد چون به مانند محافظ عمل میکند باعث عدم گرما در ماکروفر میشود .

2 : لامپ مگنتران میتواند یکی از دلایل گرم نکردن ماکروفر باشد .

3 : دیود و خازن قطعه ای است که یک مدار نوسانگر ایجاد میکند و در صورت خراب شدن باعث عدم گرما در ماکروفر میشود .

4 : برد الکترونیکی ماکروفر مسئولیت فرمان دادن به اجزاء مختلف ماکروفر را دارد که در صورت خراب شدن باعث عدم گرما در ماکروفر میشود .

5 : ترانس های ولتاژ ماکروفر یک ترانس افزاینده میباشد که در صورت خرابی باعث گرم نشدن مایکروفر میشود .

تعمیر ماکروفر سامسونگ

ماکروفر سامسونگ  از کیفیت بالایی برخوردار میباشد ، برای تعمیرات قطعات آن موجود میباشد . ماکروفر توکار ، مایکروویو  و سولاردام از محصولات سامسونگ میباشد ، اگر ماکروفر سامسونگ شما جرقه زد نگران نباشید چونکه میتواند از لامپ مگنتران باشد ، فلزی داخل دستگاه باشد و یا صفحه میکا ماکروفر نیاز به تعویض داشته باشد .

تعمیر ماکروفر الجی

ماکروفر الجی جزء برندهای پرطرفدار و با کیفیت در دنیا میباشد ، اجزاء تشکیل دهنده ماکروفر الجی از حساسیت بالایی برخوردار است ، به گونه ای که برای تعمیرات حتما باید از قطعات فابریک استفاده نمود ، بیشتر مشکلاتی که برای مردم در زیمینه تعمیر به وجود می آید لامپ مگنتران است ، بنابراین هنگام خدمات حتما از قطعات فابریک استفاده نمایید .

توجه : هنگام نیاز به تعمیرات ماکروفر از تعمیرگاه های غیر مجاز استفاده ننمایید ، چون با استفاده از قطعات غیر فابریک به ماکروفر شما ضرر میرسانند ، بنابراین در نظر داشته باشید مجموعه آی.پی نمایندگی تعمیرات ماکروفر با شعبات مختلف در سراسر تهران و با تکنسین های الکترونیک ، مکانیک و کارگاه مجزا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد و کاملا هزینه تعمیرات را شفاف سازی نموده ایم.


نظر خودتان را ارسال کنید