دستگیری ۴۰ داعشی در جنوب آذربایجان غربی

به گزارش آسمونی : نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس، از دستگیری ۴۰ نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش توسط اداره اطلاعات آذربایجان غربی در شهرستان های پیرانشهر، سردشت، مهاباد، بوکان و تکاب خبر داد.
 
نادر قاضی پور دراز دستگیری 40 نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش توسط اداره اطلاعات آذربایجان غربی در شهرستان های پیرانشهر، سردشت، مهاباد، بوکان و تکاب خبر داد.
ارتباطات عناصر تروریستی با خارج از ایران پیگیری می شود.
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی که با خانه ملت گفت و گو می کرد، با بیان اینکه مقدار فراوانی تسلیحات و مهمات از عناصر داعش در چندین عملیات کشف شده است، افزود:سرتیم های این عناصر تروریستی قصد انجام عملیات در شب های قدر را داشتند، که با هوشیاری اطلاعات آذربایجان غربی به موقع در نطفه خفه شدند.
 
 
قاضی پور ادامه داد: ارتباطات این عناصر تروریستی با خارج از ایران پیگیری می شود و وزارت ارتباطات در ادامه به فعالیت های هوشیارانه خود ادامه می دهد، تا سرشاخه های آنها را در خارج از کشور دستگیر و به سزای اعمال ننگینشان برساند.
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در پایان به نمایندگی از مردم آذربایجان غربی از فعالیت های وزارت اطلاعات و اداره اطلاعات استان برای دستگیری عناصر داعش و سرکرده های آنها تقدیر و تشکر کرد.
 
منبع خبر : کرد پرس
0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید