قهرمانی مقتدرانه کشتی فرنگی جوانان در آسیا با ۵ طلا و ۲ نقره

به گزارش آسمونی، در ادامه رقابت‌های روز پایانی کشتی فرنگی جوانان آسیا که در چین تایپه برگزار شد، پویا دادمرز نماینده وزن ۵۰ کیلوگرم ایران در دیدار نهایی مقابل آلپامیس دادستانبک از قزاقستان با نتیجه دو بر یک به برتری رسید و گردن آویز طلا را از آن خود کرد.

دادمرز پیش از این در دور نخست استراحت کرد و سپس هشت بر صفر وون از کره جنوبی را شکست داد. سپس در نیمه نهایی هفت بر سه اورتیک بویف از ازبکستان را از پیش رو برداشت.

دیگر نماینده ایران در روز پایانی این رقابت‌ها امیر محمد حاجی پور بود که در فینال وزن ۱۲۰کیلوگرم به مصاف ساتیش ازهند رفت و در پایان با نتیجه شش بر سه به برتری رسید و پنجمین مدال طلای ایران در این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

حاجی پور در دور نخست کشتی گیری از کشور میزبان را ۹ بر صفر برد ، سپس مقابل رومن کین از قرقیزستان هفت بر صفر به برتری رسید و در نیمه نهایی نیز کیسونگ کیم از کره جنوبی را هشت بر صفر برد.

دیروز (پنجشنبه) و در روز نخست این رقابت‌ها نیز تیم‌ ‌ایران توسط محمدجواد رضایی، امین کاویانی‌نژاد و مهدی بالی در اوزان ۵۵، ۶۶ و ۸۴ کیلوگرم صاحب مدال طلا و کرامت عبدولی و امیرمحمد نوروزی در اوزان ۶۰ و ۹۶ کیلوگرم صاحب مدال نقره شد تا در پایان این رقابت‌ها تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران با پنج طلا و دو نقره مقتدرانه بر سکوی نخست این رقابت‌ها قرار بگیرد.

محمد شربی نیازی در وزن ۷۴ کیلوگرم نیز با شکست مقابل حریفان هشتم شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید