تبلیغات پاپ آپ با پاپ آپ می

در صورتی که به تازگی محصولی تولید کرده اید و نیاز به معرفی آن دارید، ما به شما تبلیغات اینترنتی را پیشنهاد میکنیم. البته در بین تبلیغات مختلف اینترنتی تبلیغات با بازده کم و زیاد وجود دارد که در این میان ما قصد معرفی تبلیغات پاپ آپ را به دلیل بازده عالی آنها داریم. صفحات باز شونده، یا همان پاپ آپ ها، نوعی از تبلیغات اینترنتی هستند که به وسیله یک کد اسکریپتی خاص برای بازدید کنندگان نمایش داده میشوند و بعد از اینکه کاربر به سایتی وارد میشود در صورتی که کلیکی انجام دهد، پنجره تبلیغاتی برایش باز میگردد.

تبلیغات پاپ آپ علاوه بر اینکه یک سیستم تبلیغاتی بسیار پر بازده می باشد، منبع کسب درآمد اینترنتی مطمئن و عالی نیز می باشد. البته برای اینکه بازده این نوع تبلیغات خوب باشد، بهتر است موارد زیر در نظر گرفته شود:

سرور سایت نمایش دهنده در ایران باشد

اگر سرور سایت در خارج باشد، در زمانهای کند شدن اینترنت تبلیغات پاپ آپ نیز به کندی باز میشوند. ولی در صورتی که سرور سایت در دیتاسنتر پایداری در ایران باشد، سرعت باز شدن تبلیغات سایت به طور شگفت انگیزی افزایش می یابد و هم بازده تبلیغات به شدت بالا میرود و هم تبلیغات تاثیر بسیار بیشتری برای معرفی محصول دارد.
بنابراین تبلیغات پاپ آپ بهتر است در سایتهایی نمایش داده شود تا از هر نظر پایداری شبکه و سرعت دسترسی بهینه ای داشته باشند. سایت پاپ آپ می به آدرس popupme.net با دارا بودن سرور ایران در معتبرترین دیتاسنترها با آپ تایم بسیار عالی می تواند بستر مناسبی برای تبلیغات هموطنان عزیز باشد.

گستردگی شبکه نمایش

از آنجا که هر چه شبکه نمایش یک سایت و مجموعه تبلیغاتی گسترده تر باشد، اشخاص بیشتری با سلایق و طرز فکر متنوع تری با آن سایت یا محصول آشنا خواهند شد. بدیهی است که این وسعت برای شبکه نمایش سایت یا بستر تبلیغاتی تاثیر بسیار زیادی بر ارزش آن سایت خواهد داشت. در این زمینه سایت پاپ آپ می نیز با سابقه درخشان خود و همکاری با بسیاری از سایتهای اینترنتی در حوزه های گوناگون میتواند محل مناسبی برای تبلیغات تبلیغ دهندگان گرامی باشد.

قیمت مناسب

مسلما در حوزه تبلیغات قیمت یکی از فاکتورهای بسیار مهمی برای انتخاب سایت واسطه می باشد. زیرا در صورتی که تعدادی سایت یک خدمت مشابه را ارائه دهند، آن سایتی در کار خود موفق تر می شود که خدمات مشابه را با قیمت پایینتر ارائه دهد. از آنجا که پاپ آپ ها به خودی خود تبلیغات ارزان قیمتی هستند و در این حوزه تقریبا قیمتها مشخص است، رقابت برای نمایش دهنده بسیار سخت تر از پیش می باشد. در اینجا هم سایت پاپ آپ می با ارائه قیمت رقابتی بدون هیگونه افت کیفیت در نمایش تبلیغات، محل مناسبی برای تبلیغات می باشد. توصیه ما به شما این است که حتی اگر تبلیغات اینترنتی خود را در سایتهای دیگر انجام داده اید، حداقل یک بار بازده تبلیغات پاپ آپ را امتحان نمایید. و صد البته اگر در حال حاضر تبلیغات پاپ آپ از واسطه های دیگر تهیه نموده اید، به شما توصیه میشود که حداقل برای یک تبلیغ با سایت پاپ آپ می همراه شوید تا از نظر کیفیت تبلیغات پاپ آپ و قیمت رقابتی بتوانید سایت ما را با سایتهای دیگر به طور منصفانه مقایسه نمایید.

پیشنهاد ویژه ما برای سایتهایی که حجم تبلیغاتی بالایی دارند این است که برای شروع کار از ما تعدادی پاپ آپ به صورت رایگان دریافت نمایند و در صورت رضایت از نتیجه در آینده همکاری طولانی داشته باشیم.

همچنین از کلیه وب مسترها که دارای سایتهای با کیفیت و پر ترافیک هستند دعوت میکنیم، تا جایگاه تبلیغات خود را به ما اختصاص دهند و از بابت جستجو به دنبال مشتری تبلیغات آسوده خاطر شوند.


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: معصومه
  12 اسفند 1397

  این سایت متخلف هست
  این روز ها در فضای وب شکایت های زیادی ازش شده

 2. نویسنده دیدگاه: رها
  11 اسفند 1397

  سلام
  سایت پاپ آپ می رو توصیه نمی کنم
  بعد از مدتها که فعالیت می کنید کم کم به بهونه های مختلف از پرداخت وجه سر باز میزنه

 3. نویسنده دیدگاه: شمس الله
  12 بهمن 1397

  سلام
  پاپ اپ می کلاه بردار هستن
  بشدت توصیه میشه که باهاشون کار نکنید

نظر خودتان را ارسال کنید