بهترین مرکز فروش تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی در تهران

آسمونی در این بخش بهترین مراکز فروش تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی را به همراه آدرس و شماره تلفن برای شما خوبان فهرست کرده است. همچنین در این مقاله می توانید راهنمای کامل خرید تجهیزات پزشکی خانگی را نیز مطالعه بفرمایید. پس تا پایان همراهمان باشید و ما را از نظرات ارزشمندتان آگاه سازید.

اگر تا امروز سری به خیابان جمهوری تقاطع ولیعصر زده باشید حتما فروشگاه‌ها و مغازه‌های تجهیزات و كالاهای پزشكی را دیده‌اید كه پشت ویترین آنها انواع و اقسام دستگاه‌ها و كالاهای پزشكی دیده می‌شود. تجهیزاتی كه بعضی از آنها با كاربردهای خانگی و بعضی دیگر كاربردهای بیمارستانی و بزرگ‌تری دارند. سال‌ها پیش وقتی برای رفتن به مدرسه از مقابل مغازه‌های این خیابان رد می‌شدم كمتر مغازه و فروشگاهی را می‌دیدم كه خالی از مشتری باشد اما امروز خلوتی و كسادی بازار این مغازه‌ها به طرز عجیبی توجه عابران و مسافران هر روزه خیابان‌ها را به خود جلب می‌كند. باید مسیر مقابل بازار تجهیزات پزشكی را طی كنی تا شاید تك و توك مشتریانی را ببینی كه از این مغازه به آن مغازه در جست و جوی محصولی ارزان‌تر و با كیفیت بهتر هستند. اگر تصمیم دارید دیر یا زود سراغ خیابان جمهوری و راسته بازار تجهیزات پزشكی بروید بدون تردید راهنمای خرید كالاهای پزشكی سیب سبز را مرور كنید.

دماسنج

اگر شما هم در جمع خانواده‌تان كودكی داشته باشید حتما نیاز به تب‌سنج را احساس كرده‌ و تا امروز یكی از این دماسنج‌های كوچك برای بررسی میزان حرارت بدن كودك‌تان تهیه كرده‌اید. اگر چه این روزها دماسنج‌های دیجیتالی با اقبال زیادی از سوی خانواده‌ها روبه‌رو شده‌اند اما هنوز هم گروه زیادی از مردم تمایل به استفاده از دماسنج‌های جیوه‌ای دارند و بر این باورند كه دماسنج‌های جیوه‌ای در مقایسه با دماسنج‌های دیجیتال دقت بهتری دارند.

دستگاه تست قندخون

تهیه دستگاه تست قند خون بیش از همه برای افراد مبتلا به دیابت  واجب است. دستگاهی كه به كمك آن می‌توانند در طول روز میزان قندخون خود را اندازه‌گیری كنند و احتمال بروز هرگونه خطری را به حداقل برسانند. از این رو اهمیت خرید یك دستگاه تست قند خون دقیق برای این گروه از بیماران اهمیت دارد. به همین دلیل است كه توصیه‌های زیادی در این باره شده كه سراغ دستگاه‌های ارزان‌قیمت با دقت كم نروید و پیش از خرید دستگاه علاوه بر تحقیق درباره آن از پزشك خود در این زمینه مشورت بگیرید.

انواع زانوبند و شكم‌بند

همه ما به اقتضای سن، آسیب‌های احتمالی و حركت‌های ناگهانی كه در زندگی داریم دست‌كم یك‌ بار تجربه استفاده از زانوبند، كمربند یا شكم‌بند را داریم. كافی است سری به  بازار كالاها و تجهیزات پزشكی بزنید تا ببینید این گروه از تجهیزات از جمله كالاهایی است كه به راحتی و سادگی در تك‌تك مغازه‌ها و فروشگاه‌های لوازم و تجهیزات پزشكی یافت می‌شود. این نوع از كالاها نیز توسط كارخانه‌های مختلف و با قیمت‌های مختلفی تولید می‌شوند كه قیمت محصولات اروپایی و آمریكایی آن از محصولات آسیایی‌ بسیار گران‌تر است.

دستگاه سنجش فشارخون خانگی

همه ما وقتی پا به سن می‌گذاریم توجه بیشتری به حفظ سلامت‌مان داریم به همین دلیل دست به دامن انواع و اقسام دستگاه‌ها و تجهیزات پزشكی خانگی می‌شویم و از آنها برای چكاپ ابتدایی خودمان بهره می‌بریم. دستگاه سنجش فشار خون نیز یكی از همین كالاهای پزشكی است كه وجود آن نه تنها در خانه افراد مبتلا به فشار خون ضروری است بلكه وجودش در هر خانه‌ای می‌تواند دلگرمی بزرگی برای اعضای خانواده به ویژه سالمندان هر خانواده‌ای باشد. خوشبختانه در بازار تجهیزات پزشكی دستگاه‌های سنجش فشار خون متنوعی وجود دارد كه می‌تواند نیاز افراد مختلف را برآورده كند اما بعضی از این دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌هایی هستند كه حرف اول را در میان دستگاه‌های فشار خون می‌زنند. فروشندگان می‌گویند تعدادی از این دستگاه‌ها اگر چه  قیمت‌های بالایی دارند اما متناسب با قیمتی كه دارند طول عمر و دقت بالاتری نیز دارند.

جوراب واریس

اگر خودتان تا به حال بیماری واریس را تجربه نكرده باشید  حتما در میان اعضای فامیل یا دوست و آشنا افرادی را دیده‌اید كه به مشکل واریس، همان رگ‌های سیاهرنگ و مارپیچ با ظاهری زشت، مبتلا شده‌اند. این گروه علاوه بر مصرف دارو و انجام تكنیك‌های ورزشی كه دردهای بیمار را تسكین و پیشروی بیماری را كنترل می‌كند، از جوراب‌هایی استفاده می‌كنند كه با نام جوراب واریس معروف‌اند. این جوراب‌ها علاوه بر كاهش درد می‌تواند روند پیشروی بیماری را كنترل كند. وقتی برای تهیه این جوراب به بازار كالاهای پزشكی واقع در خیابان جمهوری تهران سر می‌زنی با مارك‌ها و برندهای مختلفی از جوراب واریس در سایزها و اندازه‌های متنوع روبه‌رو می‌شوی و نمی‌دانی از میان این همه محصول مشابه باید سراغ كدام یك از این جوراب‌های واریس بروید. چون هر فروشنده‌ای محصولی تازه را معرفی می‌كند و بر این باور است كه محصول او بهترین محصول موجود در بازار است. شاید بهتر باشد در این زمینه از پزشك معالج خود راهنمایی بخواهید.

فروشندگان چه می‌گویند؟

سیامك محسنی، یكی از فروشندگان تجهیزات پزشكی در خیابان جمهوری تهران درباره افزایش قیمت تجهیزات پزشكی در چند ماه گذشته می‌گوید: «تحریم بعضی از كالاها و افزایش قیمت تجهیزات و كالاهای پزشكی موجب شده تا مردم در زمان خرید با تردید‌های زیادی روبه‌رو باشند. وقتی مردم برای خرید به فروشگاه می‌آیند نگرانند كه شاید دستگاهی كه خریداری می‌كنند تقلبی باشد. آنها می‌خواهند مطمئن باشند محصولی كه با قیمتی گران می‌خرند واقعا محصول تولیدشده فلان مارك معروف باشد و از طرفی مشتریانی هم هستند كه به دلیل قیمت‌های گران تجهیزات پزشكی سراغ محصولات و كالاهایی می‌روند كه ارزان قیمت و بی‌كیفیت هستند. به این ترتیب نتیجه مورد نظر را از دستگاه یا كالا دریافت نمی‌كنند و خیلی زود با یك دستگاه خراب و بی‌خاصیت روبه‌رو می‌شوند.»

چینی ارزان اما بی‌كیفیت

یكی از مشكلاتی كه امروزه بسیاری از آن گله دارند عرضه محصولات و كالاهای چینی موجود در بازار است. پرهام جعفری، یكی از فروشندگان كالاهای پزشكی در خیابان ولیعصر در این باره می‌گوید: « وقتی مشتری به مغازه مراجعه می‌كند و برای نمونه می‌خواهد فشارسنج تهیه كند، ما انواع و اقسام نمونه‌های دقیق و برندهای معروف و موجود را به او معرفی می‌كنیم. فشارسنج‌هایی كه به طور میانگین با قیمتی حدود 80 تا 120 هزار تومان قابل تهیه است اما مشتری مغازه را ترك می‌كند و سراغ فروشنده‌ای می‌رود كه محصول چینی و كره‌ای را با قیمتی حدود 30 تا 40 هزار تومان به او ارائه كند.»  وی اضافه می‌كند: «متاسفانه مردم دقت نمی‌كنند كه با خرید محصول ارزان قیمت چینی، محصولی بی‌كیفیت خریداری می‌كنند و نباید از چنین محصولی انتظار داشته باشند كه با دقت و ظرافت كار كند. معمولا این محصولات بی‌كیفیت خیلی زود از كار می‌افتند و بازده لازم را ندارند و این مسئله موجب می‌شود مشتری به فروشگاه باز گردد و از شما شكایت داشته باشد. از طرفی خرید محصولات با كیفیت نیز برای گروه زیادی از مردم دشوار است.»

بهترین مراکز فروش تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی

 • تجهیزات پزشکی ارنیکا      

تلفن ثابت : 02166970239

آدرس : خیابان ولی عصر نرسیده به سه راه جمهوری جنب ساختمان کشمبر پزشکی ارنیکا

 • سیناطب

آدرس: خ ولیعصر پایین ترازجمهوری پ1141ساختمان علومی ط چهارم Aواحد49

 • شرکت سالم طب ایده

تلفن ثابت : 02166467915

آدرس : ولی عصر نرسیده به جمهوری کوچه لقمان پلاک ۱۳ طبقه سوم غربی واحد ۶

 • امید

تلفن ثابت: 02166706161

آدرس : نوفل لوشاتو منطقه11

 • نیازی – شرکت بازرگانی

تلفن ثابت : 02166749807

آدرس: انقلاب-منطقه 11

 • تجارت نوآوران امروز آناهیتا – شرکت

تلفن ثابت : 02166745245

آدرس : سعدی

 • ابزار طب روز – شرکت

تلفن ثابت : 02166749477

آدرس : بزرگراه نواب-منطقه 10

 • لابوفارم (چشم)

تلفن ثابت : 02166701653

آدرس : نوفل لوشاتو-منطقه 12

 • گیتی تک البرز – شرکت

تلفن ثابت : 02166743415

آدرس : جمهوری-منطقه 12

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: بهاره
  08 شهریور 1397

  سلام و روز بخیر، من راجب قیمت و کیفیت اجناس میخواستم سوال کنم برای خرید عمده؟!!!! مثل انواع زانو بند، شکم بند و …
  ممنووون منتظر جوابتون هستم

نظر خودتان را ارسال کنید