بهترین آموزشگاه کراتین مو در تهران

کراتینه کردن مو یکی از بهترین راه ها برای جبران آسیب دیدگی مو است که علاوه بر زیبایی باعث ترمیم مو نیز میشود. مراکز آموزش کراتینه زیادی در تهران وجود دارد ، آسمونی در این پست سعی کرده ویژگی ها و خدمات مراکز آموزش کراتینه را معرفی کند.

آموزشگاه کراتینه خوب

آموزشگاه کراتینه خوب

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

ویژگی آموزشگاه کراتینه مو خوب

موهای شما ممکن است در اثر شست و شوی زیاد ، دکلره کردن ، رنگ و سشوار آسیب ببیند و دچار شکستگی و از دست دادن جلای خود شود. یکی از راه های جبران آسیب دیدگی های این شکلی کراتینه کردن مو است ، کراتین ماده ای است که در مو به صورت طبیعی وجود دارد و باعث ترمیم مو می شود ، در مراکز کراتینه مو این ماده استخراج شده و به موهای شما تزریق می شود و باعث می شود روند ترمیم مو با سرعت بیش تری جریان پیدا کند. مراکز کراتیه خوب باید دارای تجهیزات مناسب و پیشرفته باشند و باید از بهترین مواد اولیه استفاده کنند که به مو ها آسیب نزند. مراکز آموزش کراتینه باید سالن هایی مجزا برای آموزش داشته باشند تا کارآموز در فضای مناسبی آموزش های لازم را ببیند.

آموزشگاه کراتینه خوب

آموزشگاه کراتینه خوب

خدمات آموزشگاه کراتینه مو

مراکز کراتینه مو خدمات آموزشی زیر را ارائه می دهند :

  1. صافی مو
  2. آصافس ژاپنی
  3. صافی کراتینه
  4. اگاوه تراپی
  5. صافی مالزی
  6. صافی شلاقی
  7. کراتینه برزیلی
  8. ویتامینه مو
  9. احیای مو
  10. دکلره کردن مو

قیمت کراتینه مو

هزینه کراتینه مو به مولفه های فراوانی بستگی دارد، بعضی از این موارد به حجم و بلندی موی شما بستگی دارد، هرچه حجم موهای شما بیشتر باشد ماده ی بیش تری لازم می شود که طبعا قیمت را نیز بالا می برد. مارک ها و برند های گوناگونی در زمینه تولید کراتینه فعالیت می کنند که با توجه به جنس موهای شما و سلیقه آرایشگرتان که از کدام برند استفاده کند ، قیمت ها تغییر می کند. قیمت کراتینه مو از 400 هزار تومان برای موهای نسبتا کوتاه شروع می شود و در 1 میلیون و 200 هزار تومان برای موهای بلند تمام می شود ، می توان گفت برای کراتینه کردن موهای معمولی در حدود 700 هزار تومان نیاز است.

آموزشگاه کراتینه خوب

آموزشگاه کراتینه خوب

لازم به ذکر است که کراتینه کردن مو کاری حرفه ای است و توصیه نمی شود که این کار را در خانه انجام دهید چون ممکن است به موهای خود آسیب برسانید، برای رسیدن به بهترین نتیجه توصیه ما به شما تماس گرفتن با مراکز زیر است.

5/5 ( 1 نظر )


منبع : مد و زیبایی آسمونی

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید