روحانی آماده مناظره دو به دو با قالیباف و رییسی است

به گزارش آسمونی:محمد علی وکیلی، سخنگوی ستاد حسن روحانی صبح امروز در نشست خبری خود با اشاره به مناظره روز گذشته تأکید کرد: آقای روحانی آماده مناظره دو به دو با هر کدام از آقایان قالیباف و رئیسی است و نمایندگان ستاد آقای روحانی از مدت‌ها پیش برای مناظره‌ با نمایندگان رقبا اعلام آمادگی کردند. ما فکر کردیم صداوسیما این فرصت می‌دهد ولی به رغم آمادگی نمایندگان ستاد آقای روحانی این امکان فراهم نشده است.

وی افزود: آقای رئیسی فرار رو به جلو داشت و همانطور که دیروز آقایان روحانی و جهانگیری به صراحت گفتند ما با آقایان رئیسی و قالیباف به عنوان شخص مناظره نمی‌کنیم بلکه به عنوان وارث هشت سال دولت آقای احمدی نژاد مناظره می‌کنیم. زیرا تمام تیم آقای احمدی نژاد یا جزو مشاورین و اداره کنندگان ستاد آقای رئیسی هستند یا بعضاً کنار آقای قالیباف قرار گرفته‌اند.

وکیلی یادآور شد: گفتمان احمدی نژادی بر آقایان رئیسی و قالیباف حاکم است، چالش ما با این گفتمان است که مظهرش بی‌اخلاقی و به حراج گذاشتن سرمایه‌های ملی و معنوی کشور بود. ما با این رویکرد چالش داریم و آماده‌ایم با این سیره و روش مناظره کنیم.

سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی با بیان اینکه مناظره‌ها فرصت مهمی را از مردم سلب کرد، گفت: فرصت مناظره برای تبیین برنامه بود که مردم امکان توان‌سنجی از برنامه‌ها دستشان بیاید اما رقیب به جای استفاده از فرصت برای ارائه برنامه وارد فاز بداخلاقی، اتهام‌زنی و شعار دادن شد و مردم نتوانستند توان آنها را برآورد کنند. این در حالی است که امکان بررسی عملکرد آقای روحانی در چهار سال دولت گذشته ایشان وجود دارد و این فرصت مهمی بود که آقایان رئیسی و قالیباف برای اداره قوه مجریه برنامه بدهند که معلوم شد دچار تناقض عجیبی در ادعاهایشان هستند که حتی اعتراض میرسلیم را به دنبال داشت که با چه ادعا و منابعی می‌توانید اینگونه پول توزیع کنید.

منبع: خبر وان

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید