چاپخانه | بهترین لابراتوار چاپ در تهران

در این مقاله از آسمونی سعی کره ایم که به شما نشان دهیم بهترین چاپخانه های تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشند . از شما همراهان عزیز دعوت می کنیم تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

ویژگی های یک چاپخانه خوب

ویژگی چاپخانه خوب

ویژگی های چاپخانه خوب

تجهیزات لابراتوار چاپ یا چاپخانه می تواند یکی از معیار های مناسب برای مقایسه باشد ، تجهیزات پیش رفته و متریال های با کیفیت یکی از مهم ترین نکته ها است، قبل درخواست سفارش اگر توانستید سری به چاپخانه اصلی بزنید و تجهیزاتشان را از نزدیک مشاهده کنید. مورد بعدی سرعت انجام کار است ، شما حتما دوست دارید هرچه زودتر سفارشتان به دستتان برسد ؛ بعضی چاپخانه ها شاید با این که کارشان بسیار مناسب باشد ولی به دلیل حجم زیاد سفارشات ممکن است در مدت زمان بیشتری سفارشتان را آماده کنند پس مهم است که چاپخانه مورد نظر شما برنامه تحویل انعطاف پذیری داشته باشد و شما را به مشکل نیندازد . هزینه ، تقریبا مهم ترین نکته ،سعی کنید قبل از سفارش از چند چاپخانه قیمت بگیرید و تا حدودی با هزینه مشترک بین چاپخانه های آشنا شوید . یکی از مکان هایی که بازار چاپخانه به شمار می آید بهارستان است که چاپخانه های مختلفی در آن جا قرار دارد با مراجعه به بهارستان می توانید هر مدل چاپی را که می خواهید پیدا کنید .

قیمت چاپ

کارت های ویزیت معمولا در تیراژ های 1000 عددی چاپ می شوند و با توجه به کیفیت و جنس ، قیمتشان از 50 هزار تومان شروع می شود. تراکت های گلاسه و تحریری و پاکت نامه نیز هر بسته 5000 عددی در حدود 300 هزار تومان قیمت دارند. قیمت فولدر ها و جعبه سی دی گران تر است و در حدود 2 میلیون تومان برای هر 1000 عدد است . شاید گران ترین تولید چاپخانه های ساک های خرید باشد که به طور میانگین 5 میلیون تومان برا هر 1000 عدد قیمت دارد.

البته قیمت های مطرح شده در بالا به صورت تقریبی و غیر دقیق است ، شما میتوانید با مراجعه به سایت چاپخانه های مختلف از قیمت دقیق آگاه شوید .

 

چاپ کارت ویزیت

انواع خدمات چاپ افست و دیجیتال

ست اداری به مجموعه ای از اوراق گفته می شود که در شرکت ها و سازمان های مختلف برای انجام کارهای اداری مورد استفاده قرار می گیرند و نقش بسزایی در عمل کرد آن اداره دارند سربرگ ها یکی از مهم تری بخش های این ست به شمار می آید. ست اداری شامل سربرگ، پاکت نامه (پاکت ملخی) و کارت ویزیت می شودکه البته با توجه به ماهیت کسب و کار یا سازمان ممکن است موارد دیگری که در ادامه به آن ها می پردازیم مورد استفاده قرار گیرند.

1. چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت یکی از قدیمی ترین و ساده ترین راه های معرفی کسب و کار به شمار می آید ، داشتن کارت ویزیت زیبا و مناسب باعث بالا رفتن سطح کار شما می شود ، چاپخانه های مختلف با توجه به کارهای مختلف طرح هایی  را از پیش آماده دارند که شما میتوانید با مراجعه به آن ها طرح دلخواه خود را برای کارت ویزیت خود انتخاب کنید و یا می توانید با مراجعه به گرافیست آن ها طراحی کارت ویزیت خود را به او بسپارید . چندی از این مدل ها را در زیر مشاهده می کنید :

کارت ویزیت کتان امباس | کارت ویزیت کتان کهلر | کارت ویزیت کتان سوسماری | کارت ویزیت متالایز | کارت ویزیت گلاسه | کارت ویزیت سلفون مات | کارت ویزیت سلفون براق | کارت ویزیت لمینیت مات

2. چاپ سربرگ

سریرگ ها یکی از مهم ترین قسمت های افست هستند و نشان دهنده و معرفی کننده شرکت و سازمان هستند در زیر نکات مهمی را در رابطه با چاپ سربرگ عنوان می کنیم.

نکته هایی در رابطه با نوع کاغذ استفاده شده در سربرگ های اداری است که به آن ها میپردازیم ، استفاده نکردن از کاغذ گلاسه نکته بسیار مهمی است زیرا در اینگونه اوراق فضای زیادی خالی گذاشته می شوند و نوشتن دستی و یا با ماشین چاپ روی کاغذ گلاسه باعث پخش شدن جوهر می شود در این شرایط استفاده از کاغذ تحریری که قابلیت جذب جوهر را دارد بهترین گزینه است.

3. چاپ پاکت

پاکت پوششی است که برای نگه داری هرچه بهتر اوراق و اسناد هنگام جابه جایی استفاده می شود و با توجه به اسناد در سایز ها و انواع مختلفی تولید می شود که به شرح رو به رو است ؛ ، پاکت نامه اداری ( ملخی ) با سایز 21*14  با سایز 11*22 – پاکت نامه A4 با سایز 31*23 – پاکت نامه A5 با سایز 16*22 اشاره کرد.

یکی از متریال های مناسب برخلاف سربرگ های اداری کاغذ گلاسه است زیرا همه اطلاعات لازم روی پاکت نامه چاپ می شود و نیازی به استفاده از کاغذ تحریری در آن ها نیست .

 

برخی دیگر از خدماتی چاپخانه های ارائه می دهند عبارت اند از : چاپ فولدر A4 ، فولدر سریع ، چاپ تبلیغاتی روی ساک دستی،چاپ روی کاغذ گلاسه و کرافت ، چاپ تراکت ،چاپ کاتالوگ، چاپ فاکتور، چاپ فولدر، چاپ پوستر تبلیغاتی ، چاپ بروشور، چاپ هولوگرام، چاپ جعبه، چاپ لیبل.

5/5 ( 2 نظر )


منبع : آسمونی

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید