تبلیغات در گوگل / تبلیغ در گوگل ادوردز | نوین مارکتینگ

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

ویکی پدیا: (گوگل بر گرفته شده از واژهٔ گوگول که به معنی «یک عدد یک و صد صفر جلوی آن» است که نوعی شعار و در واقع مقصود موضوع است. بدین معنی که گوگل قصد دارد تا سرویس‌ها، اهداف و اطلاع‌ رسانی و اطلاعات خود را تا آن مقدار در وب در جهان گسترش دهد.

گوگل به طور تخمینی دارای بیش از یک میلیون سرور در سراسر جهان است و روزانه برروی بیش از یک میلیارد درخواست جستجو و حدود ۲۴ پتابایت داده تولید شده توسط کاربران پردازش انجام می‌دهد.)

درآمد شرکت گوگل بر مبنای تبلیغات اینترنتی که در موتورهای جستجو انجام می دهد، است. سیستم تبلیغات در گوگل بر مبنای کلمات کلیدی واقع شده.

 

نوین مارکتینگ نماینده رسمی تبلیغات در گوگل با بیش از 10 سال فعالیت

تبلیغ در گوگل یکی از به صرفه ترین روش ها برای کسب مشتری بالقوه در فضای مجازی می باشد، شرکت نوین مارکتینگ در طول 10 سال فعالیت مستمر و رسمی و ثبت شده توانسته نشان همکار برتر تبلیغات گوگل را به دست آورد.

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

استفاده از تمام سرویس های سودمند تبلیغات در گوگل برای شما

تبلیغات در گوگل زمانی اثر بخش خواهد بود که شرکت ها اهداف تجاریشان را اجرا کرده و بتوانند با استفاده از این نوع تبلیغات، مخاطبین مورد نظر را وارد وب سایت خود نمایند.

چشم انداز مجموعه نوین، پیاده سازی اصولی کمپین های تبلیغات در گوگل و مدیریت هزینه های آن است به صورتی که تعداد مشتریان شرکت ها افزایش یافته و در پی آن روند صعودی فروش شرکت را نتیجه دهد.

تیم نوین، اولین و قدیمی ترین تیم رسمی تبلیغات در گوگل در کشور است و توانسته است اولین شرکتی در ایران باشد که موفق به دریافت مدرک حقیقی و معتبر همکار رسمی گوگل در مدیریت و فروش تبلیغات در گوگل شده است.

 

نماینده رسمی گوگل ادوردز

آژانس تبلیغات و بازاریابی اینترنتی نوین مارکتینگ

 


نظر خودتان را ارسال کنید