تیم آمریکا بر گرجستان غلبه کرد/ نتایج پیکارهای دور اول مشخص شد

به گزارش آسمونی، رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد از صبح امروز پنجشنبه با حضور ۸ تیم برتر دنیا در سالن امام خمینی(ره) شهر کرمانشاه آغاز شده که فردا جمعه با معرفی قهرمان این دوره از مسابقات به پایان خواهد رسید.

در این راستا دیدارهای دور اول مرحله گروهی جام جهانی صبح امروز برگزار شد که تیم آذربایجان توانست روسیه را در دیداری نزدیک شکست دهد. تیم آمریکا نیز در نخستین مصاف خود در این مسابقات مقابل گرجستان با نتیجه ۷ بر یک به برتری رسید.تیم مغولستان هم ۷ بر یک هند را شکست داد.

در مهمترین کشتی های این دیدار، جردن باروز دارنده مدال طلای جهان و المپیک از آمریکا در دیداری نزدیک با نتیجه ۲ بر ۲ موفق شد جامبر کویلاشویلی از گرجستان را شکست دهد و کایل اسنایدر دیگر طلایی المپیکی آمریکا نیز در وزن ۹۷ کیلوگرم با نتیجه ۱۰ بر صفر زویاد مترولی را از پیش رو برداشت.تنها پیروزی تیم گرجستان توسط گنو پتریاشویلی دارنده مدال برنز المپیک در وزن ۱۲۵ کیلوگرم برابر زاک ری به دست آمد.

نتایج دیدارهای دور اول که صبح امروز برگزار شد به شرح زیر است:

گروه A:

آذربایجان، برنده 4- روسیه 4 (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است)

57 کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی 2- آرتم گبکوف، برنده 5

61 کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده 6- جمال اوتار سلطانوف 6

65 کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده 2- آلان گوگایف یک

70 کیلوگرم: داوید سوینیوچیخانوف 6- ماگومدحبیب کادیماگمدوف، برنده 10

74 کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده 6- رادیک ولیف 2

86 کیلوگرم: شریف شریف اف یک – ولادیسلاوف والیف، برنده 2

97 کیلوگرم: ماگومد گادژیف یک- رسول ماگومدوف، برنده 2

125 کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف، برنده 8- ولادیسلاو بایتسایف یک

آمریکا 7- گرجستان یک (اسامی تیم آمریکا در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: آنتونی راموس، برنده 6- اوتاری گوگاوا یک

61 کیلوگرم: لوگان استیبر، برنده 7- شوتا فارتنادزه 4

65 کیلوگرم: فرانک مولینارو، برنده 10- ایوریکو جولاکیدزه یک

70 کیلوگرم: جیمز گرین، برنده 10- لوان کلیخاشویلی صفر

74 کیلوگرم: جردن باروز، برنده 2- جامبر کویلاشویلی 2

86 کیلوگرم: دیوید تایلور، برنده 8- داتو مارساگیشویلی 3

97 کیلوگرم: کایل اسنایدر، برنده 11- زویادی مترولی صفر

125 کیلوگرم: زاچ ری صفر – گنو پتریاشویلی، برنده 13

گروه B:

ایران 8- ترکیه صفر

57 کیلوگرم: حسن رحیمی 6 – سزار آکگول صفر

61 کیلوگرم: بهنام احسان پور 7- چنگیز اردوغان 5

65 کیلوگرم: میثم نصیری 5- صفا آکسوی 2

70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی 4- یاکوپ گور صفر

74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی 12- اسلام کلیچ 10

86 کیلوگرم: حسن یزدانی 11- سردار بوکه یک

97 کیلوگرم: امیر محمدی 10- فاروک آکویون صفر

125 کیلوگرم: کمیل قاسمی 10 – سلیم ارکان صفر

مغولستان 7- هند یک (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماینده

61 کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده 4- هارپول 2

65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده 3- باجرانگ یک

70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده 4- آمیت کومار دهانخوار 3

74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده 8- جیتیندر 7

86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو 7 – دیپاک، برنده 8 ضربه فنی

97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده 14- روبلجیت رانجی 6

125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده 3 – کریشان صفر

همچنین برنامه دیدارهای عصر امروز به شرح زیر است:

دور دوم:

گروه Aـ :
آمریکا- روسیه
گرجستان – آذربایجان

گروه Bـ :
هند- ایران
مغولستان – ترکیه

دور سوم:

گروه Aـ :
گرجستان – روسیه
آمریکا- آذربایجان

گروه B:
مغولستان – ایران
هند – ترکیه

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید