هتل های خوب و معروف در تایلند

برخی هتل ها، به دلایل ویژه، از سایر هتل های تایلند متمایز می شوند. دكوراسیون، امكانات و خدمات این 10 هتل برتر در حد استاندارد های جهانی می باشند. آسمونی در این بخش 10 هتل برتر تایلند را به شما عزیزان معرفی می کند.

هتل گرند هتل بانكوك

ساخومویت – 386 اتاق

هتل گرند ساخومویت بانكوك، با امكانات یكی از هتل های 5 ستاره تایلند، با موقعیت فوق العاده در یكی از خیابان های خلوت و مسكونی، در جاده ساخومویت واقع شده است. گرند هتل بانكوك، با فاصله كمی از فروشگاه های بانكوك، مراكز تجاری و مراكز تفریحی بانكوك، بهترین گزینه برای اقامت گردشگران در این شهر پر هیاهو می باشد.

هتل لبوا بانكوك

ریورساید – 375 اتاق

هتل لبوئا ات استیت تاور بانكوك، به دلیل چشم انداز نفس گیر رستورانی كه بر فراز پشت بام هتل قارا دارد، یكی از معروف ترین هتل های بانكوك به شمار می رود. هتل لبوآ بانكوك در نزدیكی قطار هوایی BTS و ترمینال كشتی تاكسین قرار دارد و به میهمانان فضای داخلی شیك و لوكس و امكانات رفاهی درجه یك 357 اتاق هتل ارائه می دهد.

هتل بایوك اسكای بانكوك

پراتونوم – 658 اتاق

هتل بایوك اسكای در بانكوك یكی از آسمان خراش های 88 طبقه ای ، بزرگترین ساختمان در كل تایلند به شمار می رود، و دارای امكانات تفریحی دسته یك برای سرگرم نمودن میهمانان گرامی می باشد. این هتل بایوك اسكای واقع در قلب منطقه پراتونوم، محل مناسبی است برای افرادی كه علاقمند به خرید هستند. در چند قدمی هتل، می توانید به مركز خرید سنترال ورد، مركز خرید پلاتینوم بانكوك، مركز خرید پنتیپ پلازا بانكوك، مركز خرید گیسورن بانكوك، مركز خرید سیام پاراگون بانكوك، مركز خرید سیام دیسكاوری و سیام سنتر، بروید. فقط همراه خود یك چمدان نیز ببرید!

هتل نووتل بانكوك

چیلدوم – پلونشیت

هتل نووتل پلونشیت ساخومویت بانكوك، یك هتل مدرن و شیك در چند قدمی خط  BTS می باشد. این هتل نووتل بانكوك، بهترین موقعیت را داراست زیرا در منطقه تجاری پلونشیت و رستوران های معروف و تفریحات شبانه بانكوك قرار دارد. تمامی اتاق های هتل نووتل با یك دكوراسیون تركیبی از فرهنگ غرب و تایلند و تجهیزات و امكانات رفاهی درجه یك، در اختیار میهمانان می باشد.

هتل بركلی بانكوك

پراتونام – 765 اتاق

هتل بركلی در بانكوك دارای 765 اتاق می باشد كه دسترسی به مراكز خرید در منطقه پراتونوم را فراهم می سازد. امكانات رفاهی این هتل به اندازه تعداد اتاق ها متنوع می باشد. این هتل در نزدیكی جاده راه آهن قرار دارد. اتاق های مجهز و مبله هتل بركلی دارای تمامی امكانات رفاهی می باشند و دكوراسیون منحصر به فردی را دارا می باشند.

هتل رادیسون سوئیت بانكوك

ساخومویت – 150 اتاق

رادیسون سوئیت در ساخومویت بانكوك، واقع در خیابانی خلوت و آرام، در نزدیكی جاده ساخومویت، در قلب مراكز تفریحی بانكوك می باشد. هتل رادیسون سوئیت امكانات بسیاری مثل اینترنت پر سرعت، سالن بدنسازی، مركز تجارری و رستوران های متعدد را به میهمانان اراده می دهد.

هتل نچرال ویل بانكوك

چلدوم -پلونشیت – 150 اتاق

هتل نچرال ویل مجوعه ای آپارتمانی، با سوئیت های بزرگ و كامل كه دارای آشپزخانه، و سرویس كامل می باشند و در طبقه همكف نیز یك نانوایی سنتی وجود دارد. هتل نچرال ویل در نزدیكی ایستگاه BTS و بهترین رستوران های بانكوك  قرار دارد و در چند قدمی هتل نیز مراكز خرید همچون سیام پاراگون و سنترال واقع شده است.

هتل آمباسادور بانكوك

ساخومویت – 760 اتاق

هتل آمباسودور بانكوك، یكی از هتل های برجسته در خیابان ساخومویت، در نزدیكی تفریحات بانكوك و رستوان های فراوان قرار دارد. هتل آمباسادور در بانكوك دارای 760 اتاق بزرگ و مبله و مجهز می باشد. هتل آمباسادور امكانات بسیاری نظیر سالن بدنسازی، آلاچیق، استخر و چندین رستوران و غذا خوری و فروشگاه را دارا می باشد. این هتل تنها 5 دقیقه تا ایستگاه قطار BTS فاصله دارد.

هتل بست وسترن آماراناس بانكوك

فرودگاه سوارنابومی – 278 اتاق

این هتل بست وسترن در بانكوك در نزدیكی فرودگاه سوارنبومی قرار دارد و یك هتل شیك و مدرن می باشد كه انتقال سریع میهمانان به فرودگاه و دیگر مناطق شهر از جمله خدمات آن می باشد. استخر روباز، سالن بدنسازی و آبگرم تنها برخی از امكانات این هتل نمونه می باشد. هتل بست وسترن آماراناث دارای 278 اتاق بزرگ با طراحی مدرن و شیك می باشد.

هتل imm فیوژن بانكوك

ساخومویت – 168 اتاق

هتل فیوژن در ساخومویت بانكوك، با هزینه های فوق العاده، خدمات بی نظیری مثل لابی بزرگ و راحت و استخر روباز را ارائه می كند. قطار هوایی BTS تنها 5 دقیقه با این هتل فاصله دارد و به آسانی می توانید به  بازارهای شبانه و مراكز خرید بانكوك دسترسی داشه باشید. اتاق های این هتل ایم فیوژن ساده و تمیز و بزرگ و مجهز به اینترنت پر سرعت می باشد و مناسب كسانی است كه می خواهند به تمامی جاذبه های بانكوك دسترسی آسان داشته باشند.

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید