دژاگه: از حضور دوباره در ولفسبورگ هیجان‌زده هستم/ سرمربی ولفسبورگ: تجربه و توان اشکان به ما کمک می‌کند

به گزارش آسمونی، اشکان دژگه، ملی‌پوش ایرانی تیم ولفسبورگ پس از عقد قراردادش به سایت رسمی این باشگاه گفت: از این که دوباره در تیم ولفسبورگ هستم، خوشحالم. من بسیار مشتاق بوندس‌لیگا هستم. ولفسبورگ هم‌اکنون شرایط سختی دارد و می‌خواهم به این تیم در سریع‌ترین زمان و با تمام توانم کمک کنم تا به جایگاهی که شایسته است برسیم.

وی در ادامه اظهار داشت: تیم ولفسبورگ پس از خروج من افت و خیزهای بسیاری داشت. از این که دوباره بخشی از این تیم هستم افتخار می‌کنم. از اولاف ربه و والرین اسماعیل که به من این شانس را دادند، تشکر می‌کنم. جواب این اعتماد را در آینده با عملکردم خواهم داد.

اولاف ربه، مدیر ورزشی باشگاه ولفسبورگ نیز در خصوص جذب اشکان دژاگه گفت: در روزهای اخیر چندین بار  در مورد فعالیت دوباره در بازار نقل‌و‌انتقالات و خلق فرصت‌های جدید صحبت کردیم. ما توانستیم اشکان دژاگه را استخدام کنیم که بازیکن باتجربه‌ای است. اشکان بازیکنی در خدمت تیم و متعهد به ولفسبورگ است. توانستیم فرصت دیگری را در کادر تیمی خود خلق کنیم.

والرین اسماعیل، سرمربی تیم ولفسبورگ هم درباره بازیکن جدید ایرانی‌اش گفت: خیلی خوشحالم که اشکان هم‌اکنون کنار ما است.او با تجارب و توانمندی‌هایش به تیم ولفسبورگ کمک خواهد کرد. این مسئله هم روشن است که اشکان ابتدا خود را باید با تیم هماهنگ کند و اطمینان دارم این کار سریع انجام خواهد شد، زیرا اشکان دژاگه بازیکنی با اراده و ذهنیت خوب است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید